Mayıs 14, 2024, 13:38:20 ös

Gönderen Konu: PES Yapımcısı: "FIFA 12 Daha Gerçekçi"  (Okunma sayısı 14242 defa)

Çevrimdışı By VeNoM

• Daimi Üye
  • Bilişim Öğrencisi
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
Ynt: PES Yapımcısı: "FIFA 12 Daha Gerçekçi"
« Yanıtla #30 : Eylül 02, 2011, 21:26:59 ös »

Çevrimdışı api_duman

• Daimi Üye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #31 : Eylül 03, 2011, 22:54:09 ös »
şimdi ufak bi itiraf
ben cidden bi fifa fanboyuyum cidden baya baya fanboyum ben neden mi?
hiçbir zaman pesin fifadan üstün olmasını yediremedim fifa 07 yi öpücüklere boğan pes 6 yı 2 yıl boyunca oynarken bile neden pes diye sordum kendime neden pes daha iyi demeyin yani her türlü fifa oynar bu çocuk diye pes 6 gerçekten harika bir oyun fifa 11 e kadar yapılmış fifalara koyar cidden
sonra ea nextgeni bilgisayara getirdi daha demoyu oynarken bile işte bu sonunda harika fifa gelmiş dedim kuzenlerim fosur fosur uyumasına rağmen gece 9 dan sabah 5 e kadar oynadım 6 takımla yapmadığım maç kalmadı ve sıkılmadım.
bugün bi daha gh den sonra fifa pes yaptık arkadaşlarla ama önce fifa oynadık bu sefer daha çok eğlendim pesten bile eğlendim 1-0 yenilirken şutumuzun bile olmayışına rağmen ve pes oynarken arkadaşın yorumu öldürdü beni
ben:abi top çok balon paslar gitmiyo be
arkadaş:olum top gerçekte de balon zaten ...
öeh be yuh artık (gerçi fifada patoyla attığım ayak içi 90 a giden topa bebe golü diyen biri bu kişi)
ama anlıyorum pesçileri(sıradaki yorumda hiçbir art niyet yada küçümseme yoktur) bende sevmezdim daha zor olanı sonuçta oynayamadığı için basketi sevmeyen bi adamım ben(izlemeyi severim o ayrı)
sonuç olarak deneyin ve gayret edin misal ben pes 2012 demoda 2 maç yaptıktan ve sıkıntıdan bayıldıktan sonra yakşalık 1 saat antrenman da takıldım denedim yani belki maçlarda anlamadığım bişiy vardır belki diye ama olmadı yani demem o ki demoya 10 gün kalmışken oynadığınızda hemen silmeyin fifa 12 yi sayın pesçiler 1 on 1 da takılın biraz, biraz 11 vs kaleci yapın deneyin yani yutuptan özel hareketlere bakın oyuna ne kadar iyi yerleştirilmiş ona bakın sizde deneyin hareketleri gayret edin biraz sonra hala sevmezseniz  saygım sonsuz ama oynamadan yapmayın karalamayı
hadi iyi geceler

Çevrimdışı By VeNoM

• Daimi Üye
  • Bilişim Öğrencisi
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #32 : Eylül 03, 2011, 23:35:35 ös »
şimdi ufak bi itiraf
ben cidden bi fifa fanboyuyum cidden baya baya fanboyum ben neden mi?
hiçbir zaman pesin fifadan üstün olmasını yediremedim fifa 07 yi öpücüklere boğan pes 6 yı 2 yıl boyunca oynarken bile neden pes diye sordum kendime neden pes daha iyi demeyin yani her türlü fifa oynar bu çocuk diye pes 6 gerçekten harika bir oyun fifa 11 e kadar yapılmış fifalara koyar cidden
sonra ea nextgeni bilgisayara getirdi daha demoyu oynarken bile işte bu sonunda harika fifa gelmiş dedim kuzenlerim fosur fosur uyumasına rağmen gece 9 dan sabah 5 e kadar oynadım 6 takımla yapmadığım maç kalmadı ve sıkılmadım.
bugün bi daha gh den sonra fifa pes yaptık arkadaşlarla ama önce fifa oynadık bu sefer daha çok eğlendim pesten bile eğlendim 1-0 yenilirken şutumuzun bile olmayışına rağmen ve pes oynarken arkadaşın yorumu öldürdü beni
ben:abi top çok balon paslar gitmiyo be
arkadaş:olum top gerçekte de balon zaten ...
öeh be yuh artık (gerçi fifada patoyla attığım ayak içi 90 a giden topa bebe golü diyen biri bu kişi)
ama anlıyorum pesçileri(sıradaki yorumda hiçbir art niyet yada küçümseme yoktur) bende sevmezdim daha zor olanı sonuçta oynayamadığı için basketi sevmeyen bi adamım ben(izlemeyi severim o ayrı)
sonuç olarak deneyin ve gayret edin misal ben pes 2012 demoda 2 maç yaptıktan ve sıkıntıdan bayıldıktan sonra yakşalık 1 saat antrenman da takıldım denedim yani belki maçlarda anlamadığım bişiy vardır belki diye ama olmadı yani demem o ki demoya 10 gün kalmışken oynadığınızda hemen silmeyin fifa 12 yi sayın pesçiler 1 on 1 da takılın biraz, biraz 11 vs kaleci yapın deneyin yani yutuptan özel hareketlere bakın oyuna ne kadar iyi yerleştirilmiş ona bakın sizde deneyin hareketleri gayret edin biraz sonra hala sevmezseniz  saygım sonsuz ama oynamadan yapmayın karalamayı
hadi iyi geceler
+∞ işte beklediğim yorum bu bakın arkadaşlar sizden ricam ne pes'ci olun ne fifa'cı çünkü bir maç oyununda bile ölümcül farklar aramak insanlarda yapacaklarınızın basit bir göstergesidir. Fifa 12'yi kassın yada kasmasın oynucağım. Fifa 11 den çok zevk aldım ama fifa 11-12-15-20-∞ güzel diye ben pes'i bırakmam. Benim için ikiside güzeldir. Pes'te bence gerçekcilik vardır. Fifada da şekşilik vardır. Fifa çok rahat online oynanır pes oynanmaz. Ama fifa 11 de her şutu kaleci yamır yumur yer ama pesde kalenizde cech varsa ve iyi oynarsanız güvendesiniz demektir. Ben fifa 12yi de oynarım fifa +∞ ama pes 12'yi de oynarım pes +∞ u da. Ve bunu oynamamın en büyük nedeni ise şu: PES'in artık çıkmadığını düşünün, fifa var sadece. Sizce fifa kimle yarışacak. Neden desin bakın arkadaşlar biz bu oyunu neden geliştirelim nası olsa başka oyun yok. Çok geliştirirler tabii ki ama az az. Devrim bekleyemezsiniz. Unutmayın rekabetin olduğu yerde hep güzel şeyler çıkar. COD Battlefield MOH vb... Gibi  Ve fifa yapımcıları insanlar oyununu satın alsın diye geliştirme yapmazlar çünkü gerçek fifa hayranlarının zaten alacağını bilirler. PES içinde aynı mevzu umarım yanlış anlaşılmam ve söylemlerim doğru gider. :)

Çevrimdışı ziyaretci

• Daimi Üye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #33 : Eylül 03, 2011, 23:49:59 ös »
Yalnız Fifa 11'de kaleci her şutu yemiyor,Pes 11'de yiyor.

Çevrimdışı By.GereDeLy

• Daimi Üye
  • fDnet
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #34 : Eylül 04, 2011, 00:00:28 öö »
+1111111 geçen arkadaşla ps3 oynuyoz forlanın her şutu kaleye giriyo ya  c_ry
21.10.2013

Çevrimdışı WatCheR

• FifaDelisi
  • Daimi Üye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #35 : Eylül 04, 2011, 00:14:15 öö »
Yorumlar güzelde bu mesaj başına +31 +sonsuz +1 +69 vs koyma geleneği yoktu bizim forumda. Nerden çıktıki bu. Bunun yerine katılıyorum filan deseniz daha iyi olmaz mı? Şimdi bu mesajı da alıntılayıp +31 koymayın da

Çevrimdışı Equando

• Daimi Üye
  • 7 books, 7 days, 7 chances
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #36 : Eylül 04, 2011, 03:43:28 öö »
Ya Venom herşeyi anladım da Fifa'yı savunucam diye ağzına sıçmışsın.Pes'i göklere çıkartmışsın.
Pes'te güvenle kaleyi Cech'e bırakmanın sebebi oyunda gol atmak gibi bir özellik olmaması.

Çevrimdışı api_duman

• Daimi Üye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #37 : Eylül 04, 2011, 10:18:11 öö »
venom gerçekten futbol oyunlarından anlamadığını düşünüyorum yada sende karekter bölünmesi falan var tyler durdan olmuşun bi doktora git
fifa yı online (gameranger ile değil çünkü gamerangerdaki maçlar çok boktan oluyor) oynamadığın için "ehe her top gol oluyo" kafasındasın inan head to head de chelseaye karşı oynarken nasıl çıldırdığımı cech in neleri kurtardığını tahmin bile edemezsin yada abbiatinin beni kaç kere ipten aldığını yada intere karşı oynarken julio cesar ın nasıl devleştiğini iki oyunu da online kalitesinde oynadım(pes için ps3 cafeler var) gerçekten dağlar kadar fark var neyse demo gelince devam ederiz

Çevrimdışı By VeNoM

• Daimi Üye
  • Bilişim Öğrencisi
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #38 : Eylül 04, 2011, 13:56:34 ös »
Saçmalık 1 PES 11 de PC de kapışalım bir de fifa da emin ol pes de dışarı giden top fifa da gol olur.
+1111111 geçen arkadaşla ps3 oynuyoz forlanın her şutu kaleye giriyo ya  c_ry
Saçmalık 2 biz burda PC platformundan söz ediyoruz.
Ya Venom herşeyi anladım da Fifa'yı savunucam diye ağzına sıçmışsın.Pes'i göklere çıkartmışsın.
Pes'te güvenle kaleyi Cech'e bırakmanın sebebi oyunda gol atmak gibi bir özellik olmaması.
Saçmalık 3 a:benim fifayı savunma niyetim yok sadece oynayın dedim. b:biriniz pes de herşey gol diyor sen ise gol olmaz diyorsun. Ve ya kalecinin gol atmamasından söz ediyorsun.
venom gerçekten futbol oyunlarından anlamadığını düşünüyorum yada sende karekter bölünmesi falan var tyler durdan olmuşun bi doktora git
fifa yı online (gameranger ile değil çünkü gamerangerdaki maçlar çok boktan oluyor) oynamadığın için "ehe her top gol oluyo" kafasındasın inan head to head de chelseaye karşı oynarken nasıl çıldırdığımı cech in neleri kurtardığını tahmin bile edemezsin yada abbiatinin beni kaç kere ipten aldığını yada intere karşı oynarken julio cesar ın nasıl devleştiğini iki oyunu da online kalitesinde oynadım(pes için ps3 cafeler var) gerçekten dağlar kadar fark var neyse demo gelince devam ederiz
Saçmalık 4 Ultra versiyon fifayı savunmak için kırıcı +18 kelimeler kullanmayalım. Ben senin açından bakmakdansa oyunlardan sadece zevk almayı düşünüyorum. Sen ise bir oyun robotu olup çıkmışssın.  Ayrıca o mükemmeliyetcileğine hayran falan değilim. Bunu da söylemek isterim ki hepimiz senin gibi her oyunun orjinalini alacak kadar delikanlı değiliz kusura bakma abicik.

Çevrimdışı ziyaretci

• Daimi Üye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #39 : Eylül 04, 2011, 14:51:02 ös »
Hahahaahhahahaha ne komik çocuk lan bu venom.Git diğer forumları bi oku pes hakkındaki yorumlara bak anasını satıyım.Senden başka peste daha zor gol atılıyo diyen yok.Sıcak başına vurdu heralde.

Çevrimdışı ays

• Daimi Üye
  • Sorry For Party Fucking
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #40 : Eylül 04, 2011, 15:01:26 ös »
Kendim okuyamıyorum arkadaşa okuttum yorumlarınızı zor okudu çocuk yüklemleri sona yazarsak iyi olur :D Bunu da arkadaşa yazdırıyorum o yüzden çok bişey diyemicem sadece +1 deme sebebim hasta olmam. Tartışın bakalım ne çıkcak :D bi de Venom Pes'te gol atmak daha kolay fazla zorlama istersen :D (Usain Bolt dünya rekoru kırdı)
-yokum.

Çevrimdışı By VeNoM

• Daimi Üye
  • Bilişim Öğrencisi
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #41 : Eylül 04, 2011, 15:38:14 ös »
bn kolay oldugunu biliyorum ama fifadan kolay degil.  Arkadaslar lutfen tartismayi saygi sevgi cercevesi altinda yapalim. Ben pes mi fifa mi tartisiyoruz diyorum siz yok venom boyle yok soyle beyler tartismayi bilmegen lutfennnn yazmasin kisiler degil konular hakkinda yorum yapin. Ben api soyle ziya boyle equando yandan catli dedim mi? arkadaslar en cok uzuldugum seviye isteyenlerin seviyesiz olmasi.

Çevrimdışı Equando

• Daimi Üye
  • 7 books, 7 days, 7 chances
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #42 : Eylül 04, 2011, 18:01:21 ös »
Ben seviye istemiyorum abi.Ben zeka ırkçısıyım.

Çevrimdışı api_duman

• Daimi Üye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #43 : Eylül 04, 2011, 18:05:42 ös »
venom belki biraz ağır olmuştur ama haklıyım be kahretsin haklıyım
Arkadaşlar doğruyu söyliyeyim kasmadan adam gibi fifa 11 oynamadım hiç. Taa ki bugüne kadar işlemcimi değiştirdim eskisinden daha iyi 0 kasma ve müthiş zevk aldım Gerçekten pes'i eze eze bitirmiş. Müthiş bir oyun online oynadık gerçekten çok zevk aldım arkadaşlarlar şimdi fifa 11'in arkasında durmanızın nedenini anladım nerdeyse kusursuza yakın :D
bu fifaya övgü mesajın
+1
bu bargutinin fifayı ezen mesajına verdiğin cevap
Ben söyledim zaten fifa 11 çok hoşuma gitti yine de PES'deki o mükemmeliteyi bulamadım.
bu da sonuncusu

neyse artık seninle muhattab olmayacağım zaten tartışılmıyor kardeşim seninle pesin eksik yanlarını söyleyince evet fifa daha iyi diyorsun biz fifa daha iyi diyince pes daha mükemmel diyosun
ayrıca + 18 yazdığım bişiy yok mesajımda kırıcı belki ama +18 değil

sonra o mesajımdan nasıl oldu da "ben orjinal oyun alıyorum eziyorum sizi ezikler ben mükemmelim siz parasız malsınız" demişim gibi bir cevap yazdın hala anlamıyorum orda sadece fifada her topu kaleciler alıyor mantığına cevap verdim
şu seviye meselesine gelirsek ben sana mesaj kastığın için laf soktum bol bol zamanında seviye için değil
lütfen cevap yazma bu mesaja büyüdü zaten büyüyeceği kadar demo çıkınca devam ederiz tartışmaya

Çevrimdışı By VeNoM

• Daimi Üye
  • Bilişim Öğrencisi
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #44 : Eylül 04, 2011, 21:48:07 ös »
venom belki biraz ağır olmuştur ama haklıyım be kahretsin haklıyımbu fifaya övgü mesajın bu bargutinin fifayı ezen mesajına verdiğin cevapbu da sonuncusu

neyse artık seninle muhattab olmayacağım zaten tartışılmıyor kardeşim seninle pesin eksik yanlarını söyleyince evet fifa daha iyi diyorsun biz fifa daha iyi diyince pes daha mükemmel diyosun
ayrıca + 18 yazdığım bişiy yok mesajımda kırıcı belki ama +18 değil

sonra o mesajımdan nasıl oldu da "ben orjinal oyun alıyorum eziyorum sizi ezikler ben mükemmelim siz parasız malsınız" demişim gibi bir cevap yazdın hala anlamıyorum orda sadece fifada her topu kaleciler alıyor mantığına cevap verdim
şu seviye meselesine gelirsek ben sana mesaj kastığın için laf soktum bol bol zamanında seviye için değil
lütfen cevap yazma bu mesaja büyüdü zaten büyüyeceği kadar demo çıkınca devam ederiz tartışmaya
Mallık bunun neresinde değil mi :D Arkadaşlar her imayı her sözümü anlamınızı beklemiyorum zaten önce biraz aklınızı geliştirin ondan sonra gelin tartışın. Benle derdiniz varsa bana özelden yazı burda delikanlı delikanlı konusmayın. Sizden ricam akıllı gibi gözüken salaklar olmanızdansa adam gibi gözüken akıllı insanlar olmanız.