Mayıs 08, 2024, 12:38:13 ös

Gönderen Konu: fifa 08 den neler beklerdiniz ?  (Okunma sayısı 24272 defa)

Çevrimdışı ziky1

• Profili Görüntüle
Ynt: fifa 08 den neler beklerdiniz ?
« Yanıtla #75 : Temmuz 20, 2007, 15:08:02 ös »
arkadasım en önemlisi saçlar deil ayakların düzgün olması

Çevrimdışı burak90

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #76 : Temmuz 20, 2007, 15:40:28 ös »
insanın oyunu gerçekdeki  gibi hissetmesi için saçlar da önemli faktör oluyor. Virtua Tennis 1-3 oynayan varsa sporcuların nasıl harika görünüme sahip olduklarının anlardık.Mesela Driver oyununun son versiyonundada öyle

Çevrimdışı kmlblgn_038

• Daimi Üye
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #77 : Temmuz 20, 2007, 16:49:00 ös »
daha gerçekçi yüzler,taraftarın özellikle

Çevrimdışı kmlblgn_038

• Daimi Üye
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #78 : Temmuz 21, 2007, 09:08:59 öö »
kardeşler en önemliside artık şu saçlar sallansın uçuşsun biraz gerçeksi olsun beton gibi olmasın onu yapsınlar baya bir yol alırlar..

Çevrimdışı merrrt

• Daimi Üye
  • Skor Tahmin: Nick; Mrtayn Sıra; 9
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #79 : Temmuz 24, 2007, 08:55:34 öö »
gerçekcilik, saha içi animasyonlar (sakatlanan oyuncuya sedye getirilmesi vs.) grafiklerin düzeltilmesi ve managerlikte büyük takımların 3 sezon sonra 3 yıldıza düşmemelerini bekliyorum. gerçi biraz zor bunlar 2015 'e filan anca olur ama neyse.

Çevrimdışı merrrt

• Daimi Üye
  • Skor Tahmin: Nick; Mrtayn Sıra; 9
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #80 : Temmuz 24, 2007, 08:57:19 öö »
birde kupa yöreni olsun yaşasınnnnnnnn fifaaaaaaaaa

Çevrimdışı FearCaT

• Daimi Üye
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #81 : Temmuz 26, 2007, 13:53:09 ös »
daha iyi rakip kaleci ve defans. kupa töreni.
ewet katılıyorum özelliklede kupa töreni olsa süper olur ;)

Çevrimdışı nicolas39

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #82 : Ağustos 10, 2007, 18:15:21 ös »
* yan hakemler salak gibi sadece topa bakıyorlar bayraklarını falan kaldırmıyorlar
*seyirciler fifa nın tarihindeki kara bir leke adeta ,çok basit olmuş gol yiyorum bakıyorum bizim taraftarlar çılgına dönmüş deliler gibi hoplayıp zıplıyor bu konuda pes i örnek alsalar iyi olur
*tezahhuratlar çok önemli ve statlar en azından şükrü saraçoğlu yapılmalı çünkü 2009 uefa finali kadıköyde
*artık fenerbahçe gs , bjk , ts gibi büyük takımlarım formaları daha gerçekçi olsun fifa 07 de o kadar umutlandık tsl var diye oda uyduruk kıytırık çıktı fenerbahçe nin oyundaki forması ile gerçek arasına gelin siz bakın
*oyuna türkçe eklesinler
*ve gol sevinçleri daha inandırıcı olsun

çok bişi istemiyorum şu pes i geçelim

Çevrimdışı WiniFred

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #83 : Ağustos 12, 2007, 10:05:00 öö »
kesinlikle kupa törenleri olmalı. şimdikinde kupa bile göremiyoruz.
futbolcuların gol sevinçlerinde danslı sevinçler çoğaltılmalı. şimdikinde 2-3 tane falan var ve insan süper keyif alıyor izlerken. ayrıca sevinçlere teknik direktör ve yedek futbolcularında katılması süper olur (bir de timsah yürüyüşü eklenirse tadından yenmez).
oyuna sokmak istediğimiz oyuncuyu önce saha kenarında ısınırken görelim. hatta bir bar olsun, hazır olduğunu anlayalım oyuna girmek için.
şampiyonlar liginde her puana ve her tura, uefa'da her tura para verilsin.
bir de mutlaka 2006 ve 2007'de olduğu gibi mükemmel şarkılar olsun. 2008 büyük ihtimalle direct 10 olur ve kuramam. ama soundtrack'ini mutlaka indiririm.

Çevrimdışı bangel

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #84 : Ağustos 16, 2007, 12:43:35 ös »
Arkadaşlar pes oyunlarındaki stad zemini ve taraftarın gerçekçiliği önemli yıllardır fifa oyunlarında çimler yapmacık gözüküyor (sadec uefa cl 2006-2007 oyununda ea stadyumunda çimler çift renkli)
ben biraz daha gerçekçilikten yanayım.

Çevrimdışı dengin

• Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #85 : Ağustos 23, 2007, 15:05:13 ös »
seyircilerin gerçekçiliği clasicc takımda zidane olması lazım

Çevrimdışı spidergs

• Daimi Üye
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #86 : Ağustos 27, 2007, 18:58:15 ös »
ya bence fifa07 deki çim şeyi kaldırılıp daha gerçekçi bi çim olmalı ,sonra oyun zorlaştırılmalı world class bi yana legend gibi başka zorluk dereceleri çıkartılmalı menejer mod geliştirilmeli yani demek istediğim gerçek bir menejermişiz gibi olmalı oynanabilirlik diyeceğim ama onu zaten mükemmel ayarladıkları belli oluyor.sadece biraz pes e kayma gibi bişey oldu galiba bi aralar severdim aslında pesi ama bıkkınlık verdi pes goruntusune çok benziyordu fifa08  videoları ama pesin gerçekçiliği + fifanın menejer modları grafikleri lisansları  ;D   + bide 08 de gelecek yenilikler bu oyunu gerçekten şahane yapıyor

Çevrimdışı H4K4N

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #87 : Ağustos 28, 2007, 00:42:54 öö »
 Ben oyunu daha gerçekçi olmasını bekliyorum.Fıfa 07 de Türkcell Süper Lig vardı Fıfa 08'de Fortis Türkiye Kupası ve Türkiye Süper Kupasının olmasını bekliyorum.Ayrıca LİG A'yı da koysalar çok süper olur.Çünkü Fifa 07'de menejer modunda oynarken türkiye liginde sonuncu olan 3 takımın 2. Lige düşmesi ve 2. ligde 1. olan takımın da türkcell süper ligine çıkması lazımken olmuyo bunlar.Ayrıca türkiye liginde alt yapıdan oyuncu yetişirken bu oyuncuların türk olmasını bekliyorum.Çünkü türkiye alt yapısından hep yabancı oyuncu yetişiyo.İnsallah bu sorunları düzeltirler :D

Çevrimdışı emrekaya_07

• Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #88 : Eylül 04, 2007, 14:30:52 ös »
güzel forma bekleme nedense bütün büyük kuluplerin forması iğrenç bir tek real madrid in dorası çok güzel hele manchester unitedin forma iğrenç ötesi

Çevrimdışı alexas

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #89 : Eylül 04, 2007, 14:41:09 ös »
taraftarın meşale yakmasını  sert müdahaleden sonra oyuncuların kavga etmesini taraftarı coplayan polislerin ekrana gösterilmesini kotü oynayan oyunculara yuhalamasını küfür etmesini ve macın spikerliginin ilker yasin yapmasını isterdim (en cok istedigim de bu)