Nisan 29, 2024, 14:30:13 ös

Gönderen Konu: fifa 10 ekseri  (Okunma sayısı 2464 defa)

Çevrimdışı fifa_delisiyiz

• Daimi Üye
  • I'm RocK
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
fifa 10 ekseri
« : Temmuz 01, 2009, 20:55:00 ös »
Tüm Fifacılara Selamlar

Size FIFA 10 için neler yapmakta olduğumuzu anlatmak istiyorum.

FIFA 09 çıktığından beri forumları geziyorum ve FIFA 10'da oynanılabirliği arttırmak için neler yapabileceğimize bakıyorum. PC için çıkarılacak FIFA 10'un Next Gen olması yönünde bir sürü talep vardı. Tüm talepleri dinledik ve FIFA 10’un bu oyunu oynayanlar için üretildiğine karar verdik. Bu yüzden şimdi sadece Next Gen oyunların bazı kilit bölgelerini almakla kalmayıp, aynı zamanda yalnızca FIFA 10 PC oyuncularının yararlanabileceği, heyecan verici yenilikler getirecek bir oyun motoru yapmak için uğraşıyoruz.

Yeni Çarpışma Sistemi
Yeni sistemde oyuncular diğer oyuncuların nerede olduğunu algılayabilecek.
Bu da oyuncuların saha içinde takım arkadaşlarına daha az çarpmasını ve rakipleriyle daha gerçekçi çarpışmalarını sağlayacak.

Daha Gerçekçi Tepkiler

Oyunun duyarlılığını arttırmak için de yeni uygulamalarımız var:
Daha akıcı hareketler ve daha iyi animasyonlar.
Geçişler hızlandı ve verdiğiniz emirlerin oyuna yansıma süresi azaltıldı.
Oyuncu kullanımı geliştirildi.
“Auto Evade” sistemi top sizdeyken, sizin oyuncunuza kayarak müdahale olduğunda bile büyüleyici koşular yapma imkânı sağlayacak.

Hava Topları ve Orta Yapma
Hava Topları ve Ortalar her zamankinden daha çok geliştirildi.

Top havadayken oyuncular savaşacak ve kim daha güçlüyse topa o kafa vuracak.
Kanatlardan gelen ortalara koşan oyuncuları çok sert kafa vuruşları yaparken göreceğiz.

Hakemler
Hakemler her zamanki gibi FIFA 10 için önemli bir özellik olacak. Daha akıllıca davranacaklar ve daha gerçekçi karar verecekler.
Ayrıca tabi ki animasyonları da geliştirdik.

FIFA 10 ile ilgili ilk bilgiler bunlardı. Yakında daha ayrıntılı şekilde açıklama yapılacak. Yeni gelişmeler için bizi takip edin.

Hoşcakalın

LUKE

« Son Düzenleme: Temmuz 01, 2009, 20:58:42 ös Gönderen: fifa_delisiyiz »