Mayıs 08, 2024, 02:57:16 öö

Gönderen Konu: Yardım lütfen  (Okunma sayısı 2307 defa)

Çevrimdışı api_duman

• Daimi Üye
    • Profili Görüntüle
Yardım lütfen
« : Mart 19, 2010, 15:11:13 ös »
sınıflar arası münazarada konumuz toplumsal yarar uğruna birey hakları feda edilir \edilmez

biz edilir i savunacağız nasıl savunabiliriz acaba internette arıyorum ama çok zor görünüyo savunmamız yardımlarınızı bekliyorum

Çevrimdışı Astenic`

• Daimi Üye
  • Creeping Death..
    • Profili Görüntüle
Ynt: Yardım lütfen
« Yanıtla #1 : Mart 19, 2010, 16:23:26 ös »
Atatürk iyi örnek olur size başka da fikrim yok düşünmek lazım bizim zamanımızda yoktu böyle netten yardımlaşma falan, dost dosta sırt sırta verir düşünürdük.

Çevrimdışı By VeNoM

• Daimi Üye
  • Bilişim Öğrencisi
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #2 : Mart 19, 2010, 16:49:25 ös »
çanakkale savaşına lise son öğrencileri katılmıştı isteseler okuyabilirlerdi ama onlar vatanımızı kurtarmayı seçti bunuda kullanabilirsin. Ve şu atasözü ile de sağlam bir vuruş yapabilirsin büyük barış için büyük fedekarlık gerekmektedir gerekirse halkdan gerekirse yönetimden... vs... Daha aklıma birşey gelmiyor.

Çevrimdışı BerkLy

• Daimi Üye
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #3 : Mart 19, 2010, 19:34:59 ös »
Toplum olmanın şartı birlikte hareket etmektir zaten. Hiç kimse haklarından fedakarlık yapmazsa toplum olunmaz. Dolayısıyla böyle bir müzakara konusu olmaz. Hatta toplum olmayınca biz olmayız, okul olmaz. Oksijen olmaz. Sıyır sıyırabildiğin kadar s_miley

Çevrimdışı api_duman

• Daimi Üye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : Mart 19, 2010, 19:38:01 ös »
konuyu 3 ana başlık altında savunacağız astenic ve venomun dedikleri 1 başkıl berkin dediği diğer başlık 3. başlıkta kafamda var ama diğer önerileride bekliyorum herzaman daha iyisi vardır değilmi bu arada yardımcı olan arkadaşlara çok teşekkür ettim öptüm onları

Çevrimdışı BerkLy

• Daimi Üye
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #5 : Mart 19, 2010, 19:43:50 ös »
Bir tavsiye; her zaman için jüriye oyna. Jürideki kişiler Atatürk'e hayran insanlarsa Atatürkten üzerine basa basa bahset. Eğer dinine düşkün insanlarsa hz. Muhammed'den üzerine basa basa bahset.