Nisan 27, 2024, 22:54:53 ös

Gönderen Konu: fifa 13 sorunlar  (Okunma sayısı 3488 defa)

Çevrimdışı issiz_adam

• Profili Görüntüle
    • E-Posta
fifa 13 sorunlar
« : Ekim 28, 2012, 23:29:16 ös »
merhaba arkadaşlar orjinal fifa 13 aldım. fakat kurulumunu bilgisayarıma bir türlü yapamadım. nasıl yapılıyor. birde daha önceden fifa 12 im vardı. fifa 12 orjinal değildi. şimdi orjinal fifa 13 ü originden indirdim kurdum yükledikten sonra fifa 12 oyunuma hiç giremiyorum. oyunum arızalandı. bunun sebebi nedir ve çözümü için ne yapabilirim. sonra originden oyunu kurduktan sonra originde play kısmı gözüküyordu ordan oyuna girebiliyordu fakat daha sonra o kısım kapandı oyuna giremedim. bi daha nasıl girebilirim. fifa 13 çok zor. çok acil yardımlarınızı bekliyorum. şimdiden teşekkürler.

Çevrimdışı WatCheR

• FifaDelisi
  • Daimi Üye
    • Profili Görüntüle
Ynt: fifa 13 sorunlar
« Yanıtla #1 : Ekim 29, 2012, 00:35:36 öö »
orjinal fifa 13 kurunca originin korsan özelliği bozulmuştur ondan açılmıyordur fifa 12. Fifa 13 ü de originden indirdiğin an kuruluyor kendi kendine. Eğer olmuyorsa origini fifa 12 yi filan komple kaldırıp yenden dene

Çevrimdışı issiz_adam

• Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #2 : Ekim 29, 2012, 10:30:23 öö »
dediğiniz gibi yaptım fifa 13 oldu kuruldu. fakat maçlarda stadyumlarda seyirci sesleri var seyirci koltukları boş oluyor. bunun sebebi nedir. birde maç anlatan spiker sadece ingilizce olarak ayarlanmış değiştirilemiyor içinden. mesela fifa 12 de falan ispanyolca fransızca falan vardı. bunda değiştirilemiyormu. o kısım kapalı gözüküyorda.

Çevrimdışı Boykanu

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : Ekim 29, 2012, 13:29:26 ös »
dediğiniz gibi yaptım fifa 13 oldu kuruldu. fakat maçlarda stadyumlarda seyirci sesleri var seyirci koltukları boş oluyor. bunun sebebi nedir. birde maç anlatan spiker sadece ingilizce olarak ayarlanmış değiştirilemiyor içinden. mesela fifa 12 de falan ispanyolca fransızca falan vardı. bunda değiştirilemiyormu. o kısım kapalı gözüküyorda.
Origin üzerinden oyunu başlatırken ilk gelen ekrandan Play demeden Game Settings var ona tıklayıp oyunun ekran görüntülerini yükselterek seyirciyi açabilirsiniz. Fifa 13te bildiğim kadarıyla sadece "Martin Tyler ile Alan Smith" veya "Clive Tyldesley ile Andy Townsend" seçenekleri mevcut.

Çevrimdışı leon23

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : Ekim 31, 2012, 14:59:25 ös »
arkadaşlar bnm bi sorunum olucak fifa 13 ekran ayarlı game setings nedn çalışmıyor sildim baştan kurdum ama olmuyor allah rızası için bi yardım edn