Nisan 20, 2024, 11:52:32 öö

Gönderen Konu: Tasco game usb joystick driver  (Okunma sayısı 8291 defa)

Çevrimdışı berbat88

• Daimi Üye
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
Tasco game usb joystick driver
« : Mart 02, 2011, 21:11:34 ös »
geçenlerde bu joystickden aldım fakat cd sindeki setup geçerli win32 uygulaması deil hatası veriyor acil driverı lazım lütfen yardım edin .

Çevrimdışı Equando

• Daimi Üye
  • 7 books, 7 days, 7 chances
    • Profili Görüntüle
Ynt: Tasco game usb joystick driver
« Yanıtla #1 : Mart 02, 2011, 21:21:40 ös »
Bildiğim kadarıyla bilgisayarının 32 veya 64 bit olmasıyla ilgili.En azından XBOX Joystick'leri öyleydi.
Yanlış biliyor da olabilirim.

Çevrimdışı berbat88

• Daimi Üye
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #2 : Mart 02, 2011, 21:56:25 ös »
evet ama şimdi ne yapıcam bi çok yerde aradım driverını ama hep linkler kırıktı yada paralı torrent siteleri falan .

Çevrimdışı berbat88

• Daimi Üye
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #3 : Mart 02, 2011, 22:44:38 ös »
neyseki en sonuda sorunu halledebildim vede oyuna girdim biraz oynadım fakat arkada 2 ışık var benim oynadığım ayarlarda ikisinin yanması lazım arada sırada o ışık kendiliğinden 1 ışığa düşüyor ve kol etkisiz oluyor hiç bişeye basamayıyorsun sonradan kendine geliyor ve bu çok sık tekrarlanıyor . usb bilgisayaın arkasına takılı wirelles , bilgisayarı ters falan çevirdim yakında dursun görsün diye falan ama yine olmadı :) . bide şöyle bişey var pilleri evdeki bir tenekeden buldum ikisi ayrı marka falan sorun bundan kaynaklanıyor olabilir mi ?

Çevrimdışı api_duman

• Daimi Üye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : Mart 07, 2011, 15:58:07 ös »
neyseki en sonuda sorunu halledebildim vede oyuna girdim biraz oynadım fakat arkada 2 ışık var benim oynadığım ayarlarda ikisinin yanması lazım arada sırada o ışık kendiliğinden 1 ışığa düşüyor ve kol etkisiz oluyor hiç bişeye basamayıyorsun sonradan kendine geliyor ve bu çok sık tekrarlanıyor . usb bilgisayaın arkasına takılı wirelles , bilgisayarı ters falan çevirdim yakında dursun görsün diye falan ama yine olmadı :) . bide şöyle bişey var pilleri evdeki bir tenekeden buldum ikisi ayrı marka falan sorun bundan kaynaklanıyor olabilir mi ?
pilleri bi değiştir git yeni duracell falan al

Çevrimdışı berbat88

• Daimi Üye
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #5 : Mart 07, 2011, 16:47:35 ös »
yok olmadı . aynen devam .