Mayıs 09, 2024, 22:21:12 ös

Gönderen Konu: FİFA 2010 ONLİNE OYUN CİDDİ SERVER HATASI!!!  (Okunma sayısı 2983 defa)

Çevrimdışı DeepAngeL

• Profili Görüntüle
    • E-Posta
FİFA 2010 ONLİNE OYUN CİDDİ SERVER HATASI!!!
« : Ocak 07, 2010, 10:00:48 öö »
FİFA 2010 online oyunda EA sportsun sunduğu serverin çok büyük bir hatası var : oyunda maç içinde yenilenler özel bir tuş kombinasyonuyla oyundan çıkıp, hiç puan kaybetmeden devam edebiliyorlar ve eğer siz galipseniz bile oyuncu kaçtığında beklediğinizde hiç puan kazanmiyorsunuz. Oyundan kaçanlar nami diğer : quitters, oyundan çıkıtklarında server çıkışı server hatası gibi algılayıp yada hiç algılamayıp hiç bir işlem yapmıyor, bu haksız rekabet ve fairplay ruhuna tamamen ters ortamda bizlerde özellikle Türkiyeden bağlanıp oynayan oyuncular, zayıf bağlantı hızımız ve "lag" handikapımız ile Avrupalı oyuncular ile yarışamıyoruz. Bu şikayeti ve sorunu gidermenin şu an bence hiçbir yöntemi yok. Ya EA bu oyundan çıkma özelliğini düzeltecek yada bizler ülkemizin 16 gb internet hızına çıkmasını bekleyerek uzun yıllar umut edeceğiz, sizlerle bu sorunu paylaşmak istedim, değerli fikirlerinizi - yorumlarınızı beklerim.

Çevrimdışı WatCheR

• FifaDelisi
  • Daimi Üye
    • Profili Görüntüle
Ynt: FİFA 2010 ONLİNE OYUN CİDDİ SERVER HATASI!!!
« Yanıtla #1 : Ocak 07, 2010, 10:35:59 öö »
En son fifa 2007 ile EA serverlarında oynamıştım aynı sorun o zaman da vardı.Adamı yeniyorsun 90. dakka da oyundan çıkıyor.Küfredip saçını başını yolmaktan başka yapacağın bişey yok.Ulan madem çıkacaksın 90 dakka niye bekliyorsun.
O zamandan beri düzeltmediler şu sorunu.
Alt+F4 tuşuna basarak yapıyorlar bu bug ı.Hakkaten çok sinir bozucu bir durum.Adamların tüm sülalesini anıyorsun sinirden o an önüne çıksa boğabilirsin, o kadar sinir bir durum yani

Çevrimdışı DeepAngeL

• Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #2 : Ocak 07, 2010, 11:27:07 öö »
Fifa 08 de de alt+ctrl+esc ye 15 saniye basılı tutarsan oyundan düşüyorsun ama karşı taraf puan kazanacam diye 30-45 saniye beklerse ve sonra enter basarsa o puan kaybediyor ve şok!!! oluyor garibim, aynı hile 09 da da var , ayrıca bunu en çok kullanan rus,polonya,ukranya ve almanlar, lakin her fifa platformunda şimdiye kadar 10 dan fazla türkiyeden katılan oyuncu tanımadım, ben 08 de "TedAngel19731, 09 ve 10 da "DeepAngeL" nickiyle online oynuyorum. Eğer burada oynayan varsa lütfen kendini nickiyle tanıtsın. Tartışalım, fikir alışverişi yapalım,memnun olurum.

Çevrimdışı ziyaretci

• Daimi Üye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : Ocak 07, 2010, 11:37:37 öö »
Ben o9 oynuyorum hatta ağımda var dur veriyim :
AĞ ADI  : sadece 09
ŞİFRE   : 123

Burdaki nickim ise Real Madrid-Barça o9 olabilir ama Barça'lı bişi ;D