Nisan 19, 2024, 07:14:47 öö

Gönderen Konu: Yakın Dövüş Ninja Klavuzu! By Jester  (Okunma sayısı 5519 defa)

Çevrimdışı jesterone

• Daimi Üye
    • Profili Görüntüle
Yakın Dövüş Ninja Klavuzu! By Jester
« : Ekim 16, 2009, 12:52:14 ös »
Öncelikle selam. Klavuzumuz hayırlı olsun. Uzmanlık alanım olan ve 80 level hesaba sahip olduğum yakın dövüşü tanıtıcam.
Öncelikle statü;
Bu konuda DEX ve VIT'i 45 olmadan fulleyin. Sonra ise STR gidin. INT SAKIN VERMEYİN!
Skiller;
Bu konuda ilk tavsiyem suikasttir. Grandda 16klara kadar damage vurabiliiyorum. Ki G3 skille göre iyi br şey. :)
İkinci tavsiyem kasmak için hızlı saldırı, vs için bıçak çevirmedir. Şahsen hızlı saldırıyı Perfect açtım ve sağlam vuruşlar yapıyorum. Özellikle kasma konusunda bıçak çevirmeden iyidir. Bıçak çevirme ise 3lü takladan dolayı (ki grandda üçlü ile 15k bile vuramiliyorum) vslerde tavsiye ederim.. Dördüncü ise zehirli bulut. Perfectte 50 zehir veriyor ki bu harika bir şey. Ayrıca grand bende ve 2k vuruyor + 32 zehiri var... Son olarakta kamuflaj.

Itemler;

Kapşon : Kolay basıldığığndan ve defansı iyi olduğundan Zincir Kapşon+9 öneriyorum. Zehir, yarı insan, hp üretimi, şimşek ve rüzgar dayanıklılığı gibi bonuslar bulun.

Silah : Kesinlikle hançer! 30a kadar ne taktığınızın önemi yok. 30dan sonra ise becerisi 10 ve üstü, soğutma+3 +4 basılı bir siyah yaprak 65e kadar götürür (hiç yoktan 55.). 65te ise ya +9 ejderha bıçağı ya da +6 +7 +8 Şimşek Bıçağı... Şahsen Ejderhamla 20k yı gördüm. :) 75 silahında ise ortalama bulun. Çünkü ormandaki söğütler spyi yiyip bitiriyor, bundan ortalama lazım. :) Efsun ise zehir, sersemletme, yarı insan, yaratık, kritik ve delici bonusları tercihimdir.

Zırh : 18 levelde +9 koyu kırmızı sağlamsa 42ye götürür. Ondan sonra ise Ninja Takımı+9 şart. 61de +6 küpe çiçeği, 66 ve üstü ise iyi bir siyah rüzgar takımı. Taşları korunma, hız ve savunma olsun. Efsun ise max. hp, hp emme, kılıç çift el vb. savunma, bloklama ile yansıtma.

Küpe : 33te +7 üstü abanoz, 46da +7 üstü kristal küpe... Efsunnlarıyarı insan kılıç çiftel...

Diğerleri ise standart şeyler zaten. Herhangi bir soru için buraya yazabilirsiniz. İyi forumlar.. :-*

« Son Düzenleme: Ekim 16, 2009, 13:34:58 ös Gönderen: #Jester# »