Mart 29, 2024, 08:11:31 öö

Gönderen Konu: Transfer Yapmak içinnnn....!!!!!  (Okunma sayısı 10965 defa)

Çevrimdışı ronaldo

• Profili Görüntüle
    • E-Posta
Transfer Yapmak içinnnn....!!!!!
« : Nisan 09, 2006, 19:49:21 ös »
Kardeşlerim size bi sorun olacak...transfer periodda transferi nasıl yapacağım..ama sorun şu...ben inglt. premier ligdeyim ve ispanyadan transfer yapmak istiyorum..ada göre ara dedim futbolcunun ismini yazıyorum çıkıyo...salary i yükseltiyorum gol başınada %5 veriyorum hatta ronaldoyu alacam die %40 bile yapmıştım onu ama ne ronaldo nede dandik bi oyuncu bile olsa gelmiyo...nasıl olacak bu işlem..yardımlarınızı bekliyorum..fifadelisi.net e teşekkürler...SAYGILAR...
Düşman kelimesinin anlamını arkadaş sıfatını taşıyanlardan öğrendim.....

Çevrimdışı ronaldo

• Profili Görüntüle
    • E-Posta
Ynt: Transfer Yapmak içinnnn....!!!!!
« Yanıtla #1 : Nisan 09, 2006, 19:50:40 ös »
hiç bi tane oyuncu alamadım şimdiye kadar yardım please....!!!!

Çevrimdışı mertcel

• Daimi Üye
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #2 : Nisan 09, 2006, 20:23:53 ös »
oyuncu alcaksan bütçeni zorlıcaksın orda transfer ücreti(transfer fee) die bişi olması lam onu mümkün olduu kadar yükselt eer yine gelmezse bütçeni zorlıcan yine mi gelmedi ??? o zmn bırakcaksın transferi falan elindeki takımla başarı salıcaksın( ki bu yaklaşık 1-2 sezon falan sürer) o zmn hemen hemen istediin tüm adamlar gelir OK??
20karakter çok az :(

Çevrimdışı baba rıza

• BEŞİKTAŞ LI OLUNMAZ BEŞİKTAŞ LI DOĞULUR!!!!
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #3 : Nisan 10, 2006, 13:44:20 ös »
bide futbolcularının sana olan saygısı yüksek olucak ben o seviyeyi 5 yaptım ronaldinho bile manchester city e geldi.
BEŞİKTAŞ

Çevrimdışı ronaldo

• Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #4 : Nisan 10, 2006, 16:10:24 ös »
saolun kardeşlerim...benim seviye şu an 6 da ve newcastle united deyim ameobi yok dyer var sadece ileride yanınada brezilyanın santos takımındaki geçen sene internacional dan giden diego die bi forvet var form grafiği 77 de onu istedim ama bütün herşeyinide yükselttim ayrıca parasını transfer ücretini gol başına %15 verdim ona bile gelmedi bana bunların gıcıklarımı var yoksa :)))...anlamadım bi türlü...seviye 1 ken liverpooldan portoya cisseyi ilk çağırdığımda geldi ilk maçda sakatlandı sezon sonunu getirdi taw oldum..baştan menejerlik yaptım şu anda 6 dayım seviye ama hiç kimse gelmiyo...zenci elemanı seçtim belkide ırkçılık felan yapıyolar dicem ama diegoda zenci :))))..neyse yinede saolsun kardeşlerim yardımınız için..;)

c_ronaldo16

• Ziyaretçi
« Yanıtla #5 : Temmuz 21, 2006, 20:50:17 ös »
RONALDO ARKADAŞIM SENİN SORUNUN SEZONDA OLABİLİRMİ YANİ TRANFER SEZONU AÇILMAMIŞ OLABİLİR Mİ ??

Çevrimdışı sercan511

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #6 : Eylül 04, 2006, 12:32:36 ös »
ya eger sen kendi sezonundan baska bi sezondan transfer yapman icin gerekenleri soyleyeyim...transfer sezonu acık olcak..yeterli paran olcak....ve baska sezonları gormek icin transfer eedebilecegin futbolcuların listesinin oldugu yere gel sol alltta 'search' yazcak ona bascan ve istedigin ligi seccen... ;)

c_ronaldo16

• Ziyaretçi
« Yanıtla #7 : Eylül 05, 2006, 10:26:46 öö »
ya eger sen kendi sezonundan baska bi sezondan transfer yapman icin gerekenleri soyleyeyim...transfer sezonu acık olcak..yeterli paran olcak....ve baska sezonları gormek icin transfer eedebilecegin futbolcuların listesinin oldugu yere gel sol alltta 'search' yazcak ona bascan ve istedigin ligi seccen... ;)
İLK SENE TRANSFER PEK OLMAZ BENDE ÖLE HEP 2 VEY A 3

Çevrimdışı sasa

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #8 : Eylül 07, 2006, 16:17:38 ös »
kariyerime başladığımdan beri rooney transfer markette oluyor. kariyerimde 6 sezon.seviye 6 da falan ım ama kaç kere rooney e teklif gönderdim gene gelmedi verebildiğim kadar para teklif ettim . verilecek en yüksek tekliflerdi. Ard ada katıldığım tüm kupaları falan kazandım gene gelmedi.bir oyuncu daha öyle olmuştu.transfer sezonunun son günü  teklif ettim geldi. Rooney e de aynısını deniyeceğim

Çevrimdışı ultrAslan.

• ultrAslan Grup
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #9 : Şubat 08, 2007, 11:17:10 öö »
abi ben  ünlü ünsüz her futbolcuyu alırken değerini souna kadar zorluyorum maaşınıda ayrıca %15