Mayıs 04, 2024, 03:55:04 öö

Gönderen Konu: Windows Media Player 12 Sorunu  (Okunma sayısı 1791 defa)

Çevrimdışı ߣRK@Y

• Daimi Üye
    • Profili Görüntüle
Windows Media Player 12 Sorunu
« : Mayıs 30, 2009, 10:44:24 öö »
Birkaç ay önce byserkan'ın verdiği Windows Media Player 12'yi yüklemiştim.Kurduktan sonra Türkçe değil de İspanyolca olduğunu farkettim.Birkaç ay boyunca öyle kullandım.Şimdi silip Windows Media Player 11'i yüklemek istiyorum.Sorun şu:"wmpband.dll" dosyası silinmiyor(du).Denedim,en sonunda silmeyi başardım ama dosya kendini tekrar yükledi !  :-[  Windows Media Player dosyasının içine girdim.İçindeikleri sildim.Dosyadan çıktım.Tekrar girdim ve sildiğim dosyalar hala yerinde duruyordu  :-\ Kaspersky ile virüs taraması yaptım virüssüz çıktı.CCleaner ile bilgisayardaki çerezleri felen sildim olmadı.Pc-Clean'i denedim o da fayda etmedi.Az önce Unlocker programını indirdim,o da düzeltemedi.Formatla çözebilirim ama şu an format atamam.Sizce  bu dosyayı nasıl silebilirim  ???  :-\

Not:byserkan'ın verdiği Windows Media Player 12 linki: http://www.fifadelisi.net/forum/index.php/topic,9698.0.html
Not 2:windows Media PLayer 11'i indirdim kurmayı denedim "Kurulum bitti,kurtuldum" derken Windows Media Player 11 yüklenemdi yazıyordu üstte  :-X
Not 3:Mystiker da aynı sorunla karşılaşmış.

Çevrimdışı ߣRK@Y

• Daimi Üye
    • Profili Görüntüle
Ynt: Windows Media Player 12 Sorunu
« Yanıtla #1 : Mayıs 30, 2009, 18:58:52 ös »
Hahahahahaha sorunu çözdüm  :D :D :D :D :D
Baştan yükledim ve sildim bu kadar  :D ;D