Mart 29, 2024, 15:32:01 ös

Gönderen Konu: The Office (US)  (Okunma sayısı 2725 defa)

Çevrimdışı jesterone

• Daimi Üye
    • Profili Görüntüle
The Office (US)
« : Şubat 07, 2013, 15:02:20 ös »
Hakkında kitap yazabilecek ve her sayfaya kocaman harflerle KÖPEĞİYİM yazacak kadar çok sevdiğim The Office, Amerika'nın Pennsylvania eyaletinde Dunder-Mifflin adlı bir kağıt firmasının Scranton şubesinde olanları konu alır. Özellikle ilk iki sezon neredeyse hiç ofis dışına çıkmazken sonralar Michaell Scott'ın özel hayatına, Dwight'ın çiftlik maceralarına (MOOOOSSSEEE FUCKIN IDIOOOT) kadar genişleyen senaryolarla adeta BBG deneyimi yaşıyorsunuz. Zaten dizinin en büyük özeliklerinden biri de amatör bir kamera ile hiç dizi müziği/gülme efekti tarzı kamera arkası oyunlarına gitmeden direk/net bir şekilde olan biteni anlatmak. Zaten dizinin ana kurgusu da bir BBC ekibinin bu şubeyi belgesel şeklinde çekmesi. Hatta bu kamera olayının verdiği bazı özellikler (Jim'in kameraya attığı efsane bakış ve interaktif röportajlar) diziye öyle bir hava katıyor ki, ben bu tip şeyleri diğer dizilerde de isterdim açıkçası. Her neyse, karakterleri tanıtmam gerekirse,

- Michael Scott

www.youtube.com/watch?v=m9zDeYlSecg
www.youtube.com/watch?v=bEZU_FiVsW8
www.youtube.com/watch?v=umDr0mPuyQc
www.youtube.com/watch?v=639MNEA1vAI
www.youtube.com/watch?v=3iaujFvs8sc
www.youtube.com/watch?v=yDmQMa2x3yA

Ahaha şu da ayrıca süper

http://www.youtube.com/watch?v=GTqx2y6G1cc

Aslında diğer karakterleri de tanıtacaktım ama Michael Scott bile yeter lan tek başına. Evet.
« Son Düzenleme: Şubat 07, 2013, 16:04:51 ös Gönderen: jesterone »

Çevrimdışı ays

• Daimi Üye
  • Sorry For Party Fucking
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
Ynt: The Office (US)
« Yanıtla #1 : Şubat 07, 2013, 20:16:46 ös »
okula gidince başlıyacam
-yokum.

Çevrimdışı jesterone

• Daimi Üye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : Mart 20, 2013, 22:30:13 ös »
Geçen günlerde bu dizinin son bölümlerinin çekimleri bitti, resmen bir eksiklik hissettim lan kendimde. Hayatımın dizisi diyebilecek kadar çok sevdiğim bir diziydi, baştan sona bir çok kez izleyip hiç sıkılmadığım tek dizidir herhalde. Tamam son iki sezon o kadar da tatmin etmemişti falan ama yokluğu çok kötü olucak lan. Bir efsane bitiyor resmen. Keşke David Brent'i falan ekleyip öyle devam etseydiniz orospu çocukları ya. Bir Steve Carell'i dizide tutamadınız, üstüne diziyi bitiriyosunuz aq. House gibi efsane bir final de beklemiyorum şahsen. Öfff sikeyim sizi ya bir daha nerede böyle kaliteli bir iş yapıcaksınız. Jenna Fischer da açıklamış sette hep ağladık kızlar olarak diye, ağlayacağınıza Ricky'yi baştan çıkartın bir şey yapın amk. Öyle Pam'in evlilik yüzüğünü taşıyorum maneviyatı var demekle olmuyor bu işler.

Uzatmaya gerek yok aslında, 22 dakikada bir insan en fazla ne kadar kahkaha atıp "HASSİKTİR YAA HASSİKTİR YAAA" diye bağırabilirse hemen hemen her bölüm için o kadar eğlenmiştim, yazık oldu lan. Neyse Ricky'nin bir sürü projesi var zaten, ayrıca bu dizinin bir kopyası olan Parks and Rec. da gayet iyi gidiyor. İdare etmeye çalı ULAN AMINA KODUKLARIM YA BU DİZİ BİTER Mİ LAN OROSPUNUN ÇIKARDIKLARI

Çevrimdışı jesterone

• Daimi Üye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : Mayıs 10, 2013, 23:37:35 ös »
Bitti lan. Ciddi ciddi bitti. Çok pis duygu doluyum.

Çevrimdışı jesterone

• Daimi Üye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : Mayıs 19, 2013, 00:20:46 öö »
Michael The Office'in final bölümünde "That's was she said" deyince phen;

http://www.youtube.com/watch?v=caH3acpCsxY

Harbi kız gibi ağladım 25. dakikadan sonra, çok pis ağladım. Hayatımda izlediğim en iyi dizi finaliydi net.