Nisan 28, 2024, 17:42:17 ös

Gönderen Konu: Fifa 12 Attığınız Güzel Goller  (Okunma sayısı 7403 defa)

Çevrimdışı Thecollector

• Daimi Üye
  • İnsan
    • Profili Görüntüle
Ynt: Fifa 12 Attığınız Güzel Goller
« Yanıtla #15 : Ekim 20, 2011, 20:07:59 ös »
http://www.youtube.com/NoMerCyOsKAR#p/a/u/2/7uLW3ZPLLKg
Oyundaki birkaç maçımdan biri.Sistemde biraz zor olduğu için hiç bir oyunu oynamıyorum şuan.

Sistemin nedir Oskar
"Only a human mind could invent something insipid as love"

Çevrimdışı MaliKara

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #16 : Ekim 20, 2011, 20:21:48 ös »
napalım işte gardaş biz senin gibi yavşak değilizki cesaretimiz olmasın yapamadığımız şeye yapıyoruz diyelim :D
1.si ben şaka maksatlı söyledim atar yapmana gerek yok. 2.si buraya bir paylaşım yapıyorsan her türlü eleştiriye açık olacaksın.Güzel video deyince teşekkür edip kötü yönde eleştirince yavşak demekten ala yavşaklık da olmaz GARDAŞ. ;) Eleştirme hakkına sahibim ve kendi yorumumu yaptım.Hala da arkasındayım ama bu senin hakaret etmeni gerektirmezdi.Neyse bu da senin hazımsızlığından olsa gerek  :D

Çevrimdışı fthdgrl

• Daimi Üye
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #17 : Ekim 20, 2011, 20:24:15 ös »
1.si ben şaka maksatlı söyledim atar yapmana gerek yok. 2.si buraya bir paylaşım yapıyorsan her türlü eleştiriye açık olacaksın.Güzel video deyince teşekkür edip kötü yönde eleştirince yavşak demekten ala yavşaklık da olmaz GARDAŞ. ;) Eleştirme hakkına sahibim ve kendi yorumumu yaptım.Hala da arkasındayım ama bu senin hakaret etmeni gerektirmezdi.Neyse bu da senin hazımsızlığından olsa gerek  :D

beğemmedimde geç  illa insanı ezmenizmi lazım  r_olleyes
ayrıca tmm ben kendimi yenemedim haklısın açık olmam lazım  eleş tirilere   böle bi yaı yazdığım için adminlerden ve bu konuyu açan api dende özür diliyorum   yani bi arkadaş daha eleştiri yapmış banada  özel olaraj attğığı deil mçlarda attığı golleri koymuş gibi geldi dedi ben seni güzel gol attın atmadın deil son sözüne biraz sinirlendim o da zaten  haksız yere sinirlendim tekrer özür diliyorum  syn admin benim yorumlarımı ve rezalet video mu aldırır mısınız lütfen  sizden tek ricem buuu   s_hy
« Son Düzenleme: Ekim 20, 2011, 20:38:18 ös Gönderen: fthdgrl »
bi şey ne kadar kıymetli ise , düşmanı o kadar çoktur.İman çok kıymetlidir.bu yüzden düşmanı çoktur.

Çevrimdışı MaliKara

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #18 : Ekim 20, 2011, 22:36:40 ös »
beğemmedimde geç  illa insanı ezmenizmi lazım  r_olleyes
ayrıca tmm ben kendimi yenemedim haklısın açık olmam lazım  eleş tirilere   böle bi yaı yazdığım için adminlerden ve bu konuyu açan api dende özür diliyorum   yani bi arkadaş daha eleştiri yapmış banada  özel olaraj attğığı deil mçlarda attığı golleri koymuş gibi geldi dedi ben seni güzel gol attın atmadın deil son sözüne biraz sinirlendim o da zaten  haksız yere sinirlendim tekrer özür diliyorum  syn admin benim yorumlarımı ve rezalet video mu aldırır mısınız lütfen  sizden tek ricem buuu   s_hy

Neyse kardeş ben de senden özür dilerim.Üslup hatası olmuş biraz.Şakalaşmak amaçlı yazmıştım fazla ciddi anlaşıldım.Çocukça davrandık.Ayrıca son yazdığımdan sonra kendimi aşırı suçlu hissettim.Tekrar tekrar özür dilerim.Ayrıca başlangıç için fena değil.İlerde daha güzel gollerini izleriz inşallah :)
« Son Düzenleme: Ekim 20, 2011, 22:38:35 ös Gönderen: MaliKara »

Çevrimdışı fthdgrl

• Daimi Üye
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #19 : Ekim 20, 2011, 23:34:18 ös »
zaten öbür arkın dediği doğruydu ben  sade gollerdi  uğraşmadım yani   hem dediğim gibi ilk videonun nası olacağını bilmediğim için gayret etmedim şimdi bi gamepad alıp daha ii goller atıcam  fifadelisi forumdaşlarımdan tekrar özür diliyorum ama ne kadar uğraşsamda NoMerCyOsKAR arkadaşımı geçemem benim  bildiği fifacılar arasında en ii hareketleri o yapıyoo :)
bi şey ne kadar kıymetli ise , düşmanı o kadar çoktur.İman çok kıymetlidir.bu yüzden düşmanı çoktur.

Çevrimdışı NoMerCyOsKAR

• Daimi Üye
  • Fifa In HD
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #20 : Ekim 21, 2011, 13:52:37 ös »
Sistemin nedir Oskar
Sistem iyi sanırım mesajı yanlış yazmışım.Her oyunu fullde oynayabiliyorum :)

NoMerCy | FIFA 12 | Goals Compilation | #2      
NoMerCy | Fifa 12 DERSLERİM
                                                                     NoMerCy | Fifa 11 DERSLERİM

Çevrimdışı NoMerCyOsKAR

• Daimi Üye
  • Fifa In HD
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #21 : Ekim 21, 2011, 13:54:55 ös »
zaten öbür arkın dediği doğruydu ben  sade gollerdi  uğraşmadım yani   hem dediğim gibi ilk videonun nası olacağını bilmediğim için gayret etmedim şimdi bi gamepad alıp daha ii goller atıcam  fifadelisi forumdaşlarımdan tekrar özür diliyorum ama ne kadar uğraşsamda NoMerCyOsKAR arkadaşımı geçemem benim  bildiği fifacılar arasında en ii hareketleri o yapıyoo :)
Eyvalla hsaol.Yorumları okuyodum bende.Teşekkür ederim. :)

NoMerCy | FIFA 12 | Goals Compilation | #2      
NoMerCy | Fifa 12 DERSLERİM
                                                                     NoMerCy | Fifa 11 DERSLERİM