Nisan 18, 2024, 20:29:06 ös

Gönderen Konu: Fifadelisi.net Yama Takımı(Takıma Katılmak İsteyenler Buraya!)  (Okunma sayısı 14418 defa)

Çevrimdışı WatCheR

• FifaDelisi
  • Daimi Üye
    • Profili Görüntüle
Ynt: Fifadelisi.net Yama Takımı(Takıma Katılmak İsteyenler Buraya!)
« Yanıtla #45 : Ağustos 19, 2011, 17:54:27 ös »
abi adam haklı sitede takımda 3 kişi kalıyoduk biz en az 5 diye konuştuk adam olmayınca yani adam olsaydı kimse bir yere gitmezdi  :-X

Sorun 3 kişi 5 kişi sorunu değil. Giden gitsin z.kimde değil, şu an ben izin verdiğim için ordalar. İstersen seni de aldırayım oraya biraz da ordakilerin kafasını ütüle.

Sorunun 1. si burda çalışmak isteyip de 1 hafta sonra gidip başka sitede çalışmaya başlamaları
2. si kalıp mücadele etmek varken kolay yolu seçmeleri. Ben beyinsiz miyim de büyük büyük sitelerde s.kimi taşağımı yaya yaya adminlik yapmak dururken kendi sitemi açıp tek başıma mücadele ediyorum. Benim mücadelem kapitalist tekelcilerle ve kanımın son damlasına kadar da savaşcam.

Çevrimdışı By.GereDeLy

• Daimi Üye
  • fDnet
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #46 : Ağustos 19, 2011, 17:57:54 ös »
Sorun 3 kişi 5 kişi sorunu değil. Giden gitsin z.kimde değil, şu an ben izin verdiğim için ordalar. İstersen seni de aldırayım oraya biraz da ordakilerin kafasını ütüle.

Sorunun 1. si burda çalışmak isteyip de 1 hafta sonra gidip başka sitede çalışmaya başlamaları
2. si kalıp mücadele etmek varken kolay yolu seçmeleri. Ben beyinsiz miyim de büyük büyük sitelerde s.kimi taşağımı yaya yaya adminlik yapmak dururken kendi sitemi açıp tek başıma mücadele ediyorum. Benim mücadelem kapitalist tekelcilerle ve kanımın son damlasına kadar da savaşcam.
tamam ufuk abi bişey demiyorum giden gitsin z.kinde değil  :-X
21.10.2013

Çevrimdışı By VeNoM

• Daimi Üye
  • Bilişim Öğrencisi
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #47 : Ağustos 19, 2011, 17:59:39 ös »

Sonuna kadar yanındayım Ufuk Abi +1 100 yaşıma kadar mutsuz yaşamaktansa 30 yaşına kadar mutlu yaşayayım daha iyi.

Çevrimdışı Equando

• Daimi Üye
  • 7 books, 7 days, 7 chances
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #48 : Ağustos 25, 2011, 19:56:13 ös »
abi adam haklı sitede takımda 3 kişi kalıyoduk biz en az 5 diye konuştuk adam olmayınca yani adam olsaydı kimse bir yere gitmezdi  :-X
SCN varya harika site.Herkesin gidip orada çalışması lazım bak şaka yapmıyorum.Bence gidip denemelisin.Ama gidiceksen buraya bir daha girmemen lazım girersen atıyorlar.