Mayıs 15, 2024, 19:22:30 ös

Gönderen Konu: Fifa 11 Donma, Çökme vs vs Sorunları Yaşayanlar için.  (Okunma sayısı 4586 defa)

Çevrimdışı WatCheR

• FifaDelisi
  • Daimi Üye
    • Profili Görüntüle
Fifa 11 Donma, Çökme vs vs Sorunları Yaşayanlar için.
« : Ekim 30, 2010, 10:00:02 öö »
Arkadaşlar Fifa 11 için resmi yama yayınlandı. Bir çok sorunu düzelttiği söyleniyor. Problem yaşayanlar arkadaşalr indirip deneyebilir. Düzeltilen hata listesi ve indirme linki

http://fifadelisi.net/hbr-557-fifa_2011_resmi_yama_1.01

Çevrimdışı mbpan

• Profili Görüntüle
Ynt: Fifa 11 Donma, Çökme vs vs Sorunları Yaşayanlar için.
« Yanıtla #1 : Ekim 30, 2010, 12:01:17 ös »
Orjinal oyun kullanıyorum, bir sürü sorunum var oyunla ilgili (oyun girmeme, oyun ilerledikçe grafiklerde hızlanma vs.). Resmi yamayı 4 gözle bekliyordum, dün indirip kurdum ama malesef bu sorunların hiçbiri düzelmedi. Üstelik bundan önce pc yi kapatıp açtığımda oyuna girip uzun süre oynayabiliyorken, yamadan sonra bu da pek işe yaramadı, yamalı haliyle oyuna girebildiğim nadir anlardan birinde control menüsüne girip ayarlarımı kaydettim ve yamayı sildim.

Yani kısaca benim için eski tas eski hamam malesef. Bi sitede "data0.bh" dosyasını cd'den kopyalayıp game dizinine yapıştırın ve öyle kurun yamayı deniyordu, onu da denedim, başkalarında işe yarayan bu öneri bende yine sorun çözemedi, deli olacam resmen.

Çevrimdışı WatCheR

• FifaDelisi
  • Daimi Üye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : Ekim 30, 2010, 12:51:47 ös »
Orjinal oyun kullanıyorum, bir sürü sorunum var oyunla ilgili (oyun girmeme, oyun ilerledikçe grafiklerde hızlanma vs.). Resmi yamayı 4 gözle bekliyordum, dün indirip kurdum ama malesef bu sorunların hiçbiri düzelmedi. Üstelik bundan önce pc yi kapatıp açtığımda oyuna girip uzun süre oynayabiliyorken, yamadan sonra bu da pek işe yaramadı, yamalı haliyle oyuna girebildiğim nadir anlardan birinde control menüsüne girip ayarlarımı kaydettim ve yamayı sildim.

Yani kısaca benim için eski tas eski hamam malesef. Bi sitede "data0.bh" dosyasını cd'den kopyalayıp game dizinine yapıştırın ve öyle kurun yamayı deniyordu, onu da denedim, başkalarında işe yarayan bu öneri bende yine sorun çözemedi, deli olacam resmen.
Ben de orjinal kullanıyorum ama hiç sorun yaşamadım. PC konfigrasyonun nedir? Bir de oyunu orjinal cd den mi kurdun nasıl yaptın?

Çevrimdışı mbpan

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : Ekim 30, 2010, 13:38:42 ös »
Oyun tamamen orjinal hocam, pc konfigürasyonum şu şekildedir:

AMD Athlon 64x2 Dual Core Processor 4400+

2.31 Ghz  3,00 GB Ram

Ekran kartı:  ATI Radeon HD 3400 series 512 mb

Çevrimdışı nuurry

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : Ekim 30, 2010, 14:31:45 ös »
Bendede daha yükleyemeden bu hatayı veriyor.

Oyun orjinal değil. Orjinal olmadğından falanmı bahsediyo ?

Çevrimdışı WatCheR

• FifaDelisi
  • Daimi Üye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #5 : Ekim 30, 2010, 15:50:00 ös »
Bendede daha yükleyemeden bu hatayı veriyor.

Oyun orjinal değil. Orjinal olmadğından falanmı bahsediyo ?

Aynı isimde başka bir dosya bulundu filan diyor sanırım. Mbpan mesajında söylemiş data0.bh dosyasını cd den oyuna kopyalayıp öyle yükleyin diyor

Çevrimdışı nuurry

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #6 : Ekim 31, 2010, 02:41:15 öö »
Alıntı
Aynı isimde başka bir dosya bulundu filan diyor sanırım. Mbpan mesajında söylemiş data0.bh dosyasını cd den oyuna kopyalayıp öyle yükleyin diyor

Teşekkürler dostum denildiği gibi yaptım patch yüklendi.

Çevrimdışı greeneyes_18

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #7 : Ekim 31, 2010, 04:14:53 öö »
yamayı yükledim yeni crack i de yaptım logoya tıklayınca fifaconfig gönderme raporu veriyo?????

Uploaded with ImageShack.us