Mart 28, 2024, 22:15:07 ös

Gönderen Konu: Fifa 2010 World Cup'dan görüşleriniz  (Okunma sayısı 8282 defa)

Çevrimdışı ztcbaba

• Daimi Üye
  • zтcвαвα
    • Profili Görüntüle
Fifa 2010 World Cup'dan görüşleriniz
« : Şubat 07, 2010, 15:04:07 ös »

sizce Fifa 2010 World Cup nasıL bişey oLacak

benim görüşüm Pes 2010 dan daha iyi oLacağı kesin :D

Nerden buldun bu linki.Gerçek olmasına imkan yok.Resmi sitede bir açıklama yok.Ayrıca demolar oyun çıkmasına daha 2-3 ay varken yayınlanmıyor
şimdi oLdumu watcher
« Son Düzenleme: Şubat 08, 2010, 15:27:29 ös Gönderen: ztcbaba »

ғeɴerвαнçe ѕĸ мeɴejerι

Çevrimdışı Astenic`

• Daimi Üye
  • Creeping Death..
    • Profili Görüntüle
Ynt: Fifa 2010 World Cup'dan görüşleriniz
« Yanıtla #1 : Şubat 09, 2010, 12:59:23 ös »
Kalite fotodan belli zaten oyuncak gibi :D

Çevrimdışı ztcbaba

• Daimi Üye
  • zтcвαвα
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : Şubat 09, 2010, 15:28:04 ös »
Kalite fotodan belli zaten oyuncak gibi :D
neresi oyuncak gibi biLdiğin kupa teneke'den bişey o yüzden kötü görünüyo :D

ғeɴerвαнçe ѕĸ мeɴejerι

Çevrimdışı ays

• Daimi Üye
  • Sorry For Party Fucking
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #3 : Şubat 13, 2010, 09:03:44 öö »
Oyuncak gibi gerçekten :S Kupadan değil arkasından belli. PES10dan iyi olacağını sanmam
-yokum.

Çevrimdışı ztcbaba

• Daimi Üye
  • zтcвαвα
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : Şubat 13, 2010, 12:11:51 ös »
Oyuncak gibi gerçekten :S Kupadan değil arkasından belli. PES10dan iyi olacağını sanmam
pes 2010 world cup çıksa daha iyi oLurdu :D

ғeɴerвαнçe ѕĸ мeɴejerι

Çevrimdışı By VeNoM

• Daimi Üye
  • Bilişim Öğrencisi
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #5 : Şubat 13, 2010, 20:15:14 ös »
fotoraf biraz yumoş çıkmış sanki :D :D

Çevrimdışı ztcbaba

• Daimi Üye
  • zтcвαвα
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #6 : Şubat 14, 2010, 21:54:39 ös »
fotoraf biraz yumoş çıkmış sanki :D :D
nasıL yumoş yani :D

ғeɴerвαнçe ѕĸ мeɴejerι

Çevrimdışı jackass7

• Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #7 : Şubat 16, 2010, 19:15:26 ös »
ice nin doru birader arka plan spr :P :D
Yaşamak için Fifa, Fifa için fifadelisi.net ;)

pes filan traş...

Çevrimdışı Equando

• Daimi Üye
  • 7 books, 7 days, 7 chances
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #8 : Şubat 21, 2010, 04:02:40 öö »
Ea'i Anlayamıyorum.
WC Oyunlarında Seyirciyi O Kadar Elle.
Sen Gel Senelik Oyunlarında Karton Taraftarlar Koy.

Çevrimdışı ztcbaba

• Daimi Üye
  • zтcвαвα
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #9 : Şubat 27, 2010, 13:04:24 ös »
;D asLında doğru söyLüyosun seyirciLerde normaL futboLcu gibi oLmaLı :)))

ғeɴerвαнçe ѕĸ мeɴejerι

Çevrimdışı shehzadeMurat28

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #10 : Nisan 18, 2010, 21:52:54 ös »
herhalde Fifa World Cup 2010 demoyu PC'de oynadınız...gerçi PC'ye çıkmayacak...PS3'e indirdim ve oynadım...tamamen saçmalıyorsunuz çok belli...millet! taraftarların neresi karton be? karton olan sizlersiniz...normal futbolcular gibi zaten onlar da...kartonmuş...çok kolaysa siz yapın da görelim...bence işte futbol oyunu buna denir dediğim bir oyun olmuş...teknik direktörler çok benziyor...gerçi hoş,demo olduğu için sadece son Avrupa Şampiyonu İspanya ile son Dünya Kupası'nı kazanan İtalya yer alıyor,diğer takımlar tam sürümde oynanabilecek...o yüzden Vicente Del Bosque ve Marcello Lippi yer alıyor demoda...ama herşeyiyle çok güzel olmuş...stadlar harika,atmosfer desen o da müthiş,hele taraftar kamerasına hiçbir şey diyemiyeceğim,inanılmaz hoş bir eklenti...:))) oyun içi animasyonlar da gerçekçi...taç atışı ya da golü kaçırıştan sonra araya giren animasyonlar da harika...heralde siz PS3 dışında başka bişeyde oynamışsınız...gerçi X-Box360'ta da aynı...yok kupa tenekeden,yok taraftar karton...eee? sırada ne var? bu ne ya? bu kadar mı koptunuz? bu yorumları yapanlar PES fanatikleri çok belli ki...asıl PES 2010'daki taraftarlar karton...2 ayağa kalkıyorlar,sonra saçma sapan yerlere bakıyorlar pozisyonlara bakıcaklarına...nereleriyle maçı takip ettikleri çok belli...PES 2010'u PC'de oynadığım için biliyorum ve 1000'den fazla maç yaptım...resmen rezalet...o ışıklandırmaları,animasyonları zaten Fifa çoktandır yapıyor,nesi yeni? ayrıca PES 2010'daki futbolcular ruhsuz,hayalet gibiler ya da ODUN...:)  insan karta bi itiraz eder,bunlar kuzu gibi kabulleniyorlar...neyse...tam sürümü bekliyorum ve alıcam...oyun Nisan'ın 27'sinde piyasalarda olacak...PES'i yerlere göğe sığdıramayanların bu sitede işi ne? site Fifa ile ilgili...Fifa World Cup 2010 PES 2010'dan kat kat iyi olacak...PES yine rezalet olmuş...o ne biçim oynanış şekli yahu? kazmalar hepsi de...

Çevrimdışı Insect

• Daimi Üye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #11 : Nisan 18, 2010, 22:14:11 ös »
shehzadeMurat28 , öncelikle hoşgeldin.
Demonun verdiği gazla yanlış okudun belki , arkadaşlar zaten "senelik" oyunlarda seyircinin karton olduğundan söz etmiş.FIFA WC 2010 hakkında herhangi bir yorumda bulunmamışlar.  ;)

Çevrimdışı WatCheR

• FifaDelisi
  • Daimi Üye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #12 : Nisan 18, 2010, 22:58:56 ös »
herhalde Fifa World Cup 2010 demoyu PC'de oynadınız...gerçi PC'ye çıkmayacak...PS3'e indirdim ve oynadım...tamamen saçmalıyorsunuz çok belli...millet! taraftarların neresi karton be? karton olan sizlersiniz...normal futbolcular gibi zaten onlar da...kartonmuş...çok kolaysa siz yapın da görelim...bence işte futbol oyunu buna denir dediğim bir oyun olmuş...teknik direktörler çok benziyor...gerçi hoş,demo olduğu için sadece son Avrupa Şampiyonu İspanya ile son Dünya Kupası'nı kazanan İtalya yer alıyor,diğer takımlar tam sürümde oynanabilecek...o yüzden Vicente Del Bosque ve Marcello Lippi yer alıyor demoda...ama herşeyiyle çok güzel olmuş...stadlar harika,atmosfer desen o da müthiş,hele taraftar kamerasına hiçbir şey diyemiyeceğim,inanılmaz hoş bir eklenti...:))) oyun içi animasyonlar da gerçekçi...taç atışı ya da golü kaçırıştan sonra araya giren animasyonlar da harika...heralde siz PS3 dışında başka bişeyde oynamışsınız...gerçi X-Box360'ta da aynı...yok kupa tenekeden,yok taraftar karton...eee? sırada ne var? bu ne ya? bu kadar mı koptunuz? bu yorumları yapanlar PES fanatikleri çok belli ki...asıl PES 2010'daki taraftarlar karton...2 ayağa kalkıyorlar,sonra saçma sapan yerlere bakıyorlar pozisyonlara bakıcaklarına...nereleriyle maçı takip ettikleri çok belli...PES 2010'u PC'de oynadığım için biliyorum ve 1000'den fazla maç yaptım...resmen rezalet...o ışıklandırmaları,animasyonları zaten Fifa çoktandır yapıyor,nesi yeni? ayrıca PES 2010'daki futbolcular ruhsuz,hayalet gibiler ya da ODUN...:)  insan karta bi itiraz eder,bunlar kuzu gibi kabulleniyorlar...neyse...tam sürümü bekliyorum ve alıcam...oyun Nisan'ın 27'sinde piyasalarda olacak...PES'i yerlere göğe sığdıramayanların bu sitede işi ne? site Fifa ile ilgili...Fifa World Cup 2010 PES 2010'dan kat kat iyi olacak...PES yine rezalet olmuş...o ne biçim oynanış şekli yahu? kazmalar hepsi de...
Doğru tespitler var yazında.Burada fifa ile ilgili yorum yapanlar PC versiyonunu baz alarak konuşmuş.Yıllardır söyleye söyleye dilimde tüy bitti PC versiyonu ile PS ve X-Box versiyonları arasında dağlar kadar fark var diye ama burdaki çoğu insan oyunu PC dışındaki platformlarda oynamadıkları için(bunun için kimseyi suçlayamayız.alan var alamayan var ben de dahil) hala ezbere konuşuyor.Ama biz site olarak her görüşe saygılıyız, yıllardır "pis fifa", "hala pes etmediniz mi" vs kalıplaşmış cümlelerle fifacıları aşağılayanlara bile. Bu ülkede hala PES gibi atari oyunlarını sevip, atari kültürünü yaşatmaya çalışanlara en azından nostaljiye olan saygımızdan dolayı sert girişmemeliyiz diye düşünüyorum ben kendim bizzat

Çevrimdışı ztcbaba

• Daimi Üye
  • zтcвαвα
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #13 : Nisan 20, 2010, 19:04:12 ös »
Doğru tespitler var yazında.Burada fifa ile ilgili yorum yapanlar PC versiyonunu baz alarak konuşmuş.Yıllardır söyleye söyleye dilimde tüy bitti PC versiyonu ile PS ve X-Box versiyonları arasında dağlar kadar fark var diye ama burdaki çoğu insan oyunu PC dışındaki platformlarda oynamadıkları için(bunun için kimseyi suçlayamayız.alan var alamayan var ben de dahil) hala ezbere konuşuyor.Ama biz site olarak her görüşe saygılıyız, yıllardır "pis fifa", "hala pes etmediniz mi" vs kalıplaşmış cümlelerle fifacıları aşağılayanlara bile. Bu ülkede hala PES gibi atari oyunlarını sevip, atari kültürünü yaşatmaya çalışanlara en azından nostaljiye olan saygımızdan dolayı sert girişmemeliyiz diye düşünüyorum ben kendim bizzat

çok doğru wachter :D

ғeɴerвαнçe ѕĸ мeɴejerι

Çevrimdışı Equando

• Daimi Üye
  • 7 books, 7 days, 7 chances
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #14 : Nisan 25, 2010, 17:51:22 ös »
Şahsen PC Versiyonuna Göre Konuştum.
Madem PC Oyununa Emek Vermiyorsun Çıkartma PC'ye Bizde Eleştirmeyelim