Mayıs 04, 2024, 18:56:06 ös

Gönderen Konu: Warrock Insanity  (Okunma sayısı 4519 defa)

Çevrimdışı ߣRK@Y

• Daimi Üye
    • Profili Görüntüle
Warrock Insanity
« : Mayıs 30, 2009, 23:05:30 ös »
Warrock oyunundan görüntüler  :D Adamlar gerçekte olması gerektiği gibi oyunda eğlenmişler  :)

Warrock Insanity 1
http://www.youtube.com/watch?v=eX_H2OGpxiw

Warrock Insanity 2
http://www.youtube.com/watch?v=1-zPpWSUWTs&feature=related

Warrock Insanity 3
http://www.youtube.com/watch?v=FGEguFRSe2A&feature=related

Warrock Insanity 4
http://www.youtube.com/watch?v=m7c2zK4EpPw&feature=related

Warrock Insanity (Halloween edition)
http://www.youtube.com/watch?v=t9F3rgbzcOc&feature=related

Warrock Insanity The Movie
http://www.youtube.com/watch?v=j6gcYwARHmc&feature=related

Çevrimdışı Astenic`

• Daimi Üye
  • Creeping Death..
    • Profili Görüntüle
Ynt: Warrock Insanity
« Yanıtla #1 : Haziran 03, 2009, 07:30:27 öö »
Güzel oyuna benziyor sınavda iyi puan cıkaryım pc alcam cs'den buna geçiş yapcm :D

Çevrimdışı ߣRK@Y

• Daimi Üye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : Haziran 03, 2009, 10:01:56 öö »
Alp görmesin :D Her fırsatta Warrock'u kötülüyor :-* Warrock hakkında biraz bilgi vermek istiyorum  :)

Oyun Türkçe  :D Hızlı bir giriş yaptım farkındayım  :) Oyun K2Pixel başta olmak üzere Türkiye'den sorumlu moderatörler tarafından Chapter 2 ve ya Episode 3'e geçince Türkçeleşti.Oyunda 5 karakter var.Engineer,Medic,Sniper,Assault,Heavy Trooper...Engineer araçları tamir ediyor,Medic can dolduruyor,Sniper pusup teker teker avlıyor  :D ,Assault ana saldırı timi,Heavy Trooper da hava ve ya kara araçlarına karşı füze taşıyor.Ben sniperda iyiyim ama assault'u seçip katliam yaptığımda oluyor  ;D Oyun 3 farklı bölümden oluşuyor.1. si Close Quarter Combat kısaca CQC.Dar bir alanda bomba kurup patlatıyorsun  :D 2.si Urban Ops.Bayrak al,karşı takımın puanı bitene kadar hayvanca saldır taktiği ile oynarsın  :) 3. sü Battle Group.En geniş haritalar bu bölümdedir.Tank,uçak,helikopter,uçaksavarlar,Humvee'ler,botlar,DESTROYER ve ya yayan olarak savaşırsın  ;) Sniperlar için cennettir,yanına bir araç gelmediği sürece  ;) Gerisi oynayınca anlarsınız zaten  :)
              Ayrıca oyunda manyak şekilde hack vardı,şimdi 2-3 tanesine zor rastlıyorsun  ;) Lag fazla  :-\ Nedenide Türkiye'ye özel 2 server varken Türkiye'ye özel bir sunucu yok.Hollanda üzerinden bağlanıyoruz.TTNET'in kalitesi ve hızı sayesinde lagsız bir oyun oynuyoruz !!!  >:(
« Son Düzenleme: Haziran 03, 2009, 10:05:30 öö Gönderen: ߣRK@Y »

Çevrimdışı Astenic`

• Daimi Üye
  • Creeping Death..
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : Haziran 03, 2009, 12:59:40 ös »
Sevmeye başladım ama cs'deki ortamı yakalayamamki orda bizim takım hep csci :D

Çevrimdışı ߣRK@Y

• Daimi Üye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : Haziran 03, 2009, 13:32:51 ös »
Bak düşün 2 özel Türk Server'ı ayrıca Avrupa ile oynayabileceğimiz EU serverı  8) Yanlız çok küfür varya  :-\ Eğer arkadaşlarınla ve ya oyununu doğru düzgün oynayanlarla karşılaşırsan gerçek zevki alırsın  :)

Çevrimdışı jesterone

• Daimi Üye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #5 : Haziran 03, 2009, 16:34:38 ös »
Eskiden Warrock (ki bildiğim kadarıyla hâla öyle) saçma sapan ve %98'inin hack ile bir şey yapma çabasında olduğu bir oyundur. Bu oyunu oynayacağınıza isim - şehir oynayın, çok zevk verir.

Çevrimdışı ߣRK@Y

• Daimi Üye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #6 : Haziran 03, 2009, 16:47:02 ös »
İşte Warrock'u bilinçsizce kötüleyenlerden biri daha.Diyorum ki,Warrock'un en son halini oynada gel  >:( Hacki zor bulursun,ama lag fazla işte  :-\ )Sabahları ve ya geceyarısı girince bir sorun çıkmıyor  :) Ayrıca Warrock'ta premiumlu çok fazla kişi görebilirsin,canını sıkabilir ama premiumlulara karşı savaşıp kazanmak ayrı bir duygu  :D Zaten Warrock'ta 1 TL lik premium bile var ama 1 günlük  ;)

Çevrimdışı jesterone

• Daimi Üye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #7 : Haziran 03, 2009, 17:16:08 ös »
Yine okuma - yazma bilmeyen biri daha.
Bence sen SBS sınavına falan girme. Direk ilkokul 1. sınıftanbaşla ve kolejden başla. Kolej dememin nedeni devlet okulunda öğrenemeyen belki orda öğrenir ya da iyi eğitim görürsün diye..

Görmedin galiba cümlenin başında "eskiden" demişim. Şimdi de hile var falan diyorlar. Ama şimdiyi bilemem eskiye dayanarak yorum yaptım...

Çevrimdışı ߣRK@Y

• Daimi Üye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #8 : Haziran 03, 2009, 18:05:04 ös »
Bu oyunu oynayacağınıza isim - şehir oynayın, çok zevk verir.
Ben bundan bahsediyorum.Bu kelimede ben bir geçmiş zaman göremiyorum nedense  >:( Ayrıca başkalarını her fırsatta aşağılayarak küçük duruma düşüyorsun.Bana dediğin gibi bir tavsiye de sana veriyorum.Kolejden okula başla.İlkokulda olur sorun yok.Belki böylece başkalarını aşağılamak yerine düzgün konuşmayı öğrenebilirsin  ;)

Çevrimdışı jesterone

• Daimi Üye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #9 : Haziran 03, 2009, 18:13:25 ös »
Neden sitedeki birkaç muzip arkadaş neden ben ile kavga etmeye çalışıyor? Kendimi haklı yerde savununca ve gerekli lafı söyleyincede kol gibi laflar..

Konuya gelince.. Oyun hakkındaki görüşümü değiştirmeye çalışıyorsun.. Sonrada düşünce özgürlüğü diyorsunuz değil mi siz? Ha  benim söylediğim lafa gelirsek.. Yaptığın yüzsüzlüğün karşılığı diyebilirim. Belki fazla kaçtı bilemem..

Ayrıca küçük duruma düştüğüm yok Berkay'cım. Ben büyüklerime saygı ederim. Sen Ufuk Abi'ye böyle davrandğımı gördün mü? Ya da Lersy, Astenic vs.. Adamına göre muamele yaparım ben. Ha şimdi dersiniz neden küçüklere sataşıyorsun? Sataştığım falan da yok. Yaşınızdan olgun değil, yaşınız kadar olgun davranabilseniz ne mutlu bizlere.. Umarım konu uzamaz..

Çevrimdışı Astenic`

• Daimi Üye
  • Creeping Death..
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #10 : Haziran 03, 2009, 19:37:40 ös »
Vazgeçtim lan oynamıcam hıh CS forever xD

Çevrimdışı Insect

• Daimi Üye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #11 : Haziran 03, 2009, 21:46:57 ös »
Jesterone'a %100 katılıyorum.WarRock Hack ve Lag manyağı , oyunda premiumluların kral , premiumsuzların gariban olduğu SAÇMA SAPAN bir oyundur.Combat Arms'ı öneririm.İlerde belki bir tanıtım yaparım.  :) Grafik açısından da çok daha iyi WarRock'tan.

Neden sitedeki birkaç muzip arkadaş neden ben ile kavga etmeye çalışıyor? Kendimi haklı yerde savununca ve gerekli lafı söyleyincede kol gibi laflar..

Konuya gelince.. Oyun hakkındaki görüşümü değiştirmeye çalışıyorsun.. Sonrada düşünce özgürlüğü diyorsunuz değil mi siz? Ha  benim söylediğim lafa gelirsek.. Yaptığın yüzsüzlüğün karşılığı diyebilirim. Belki fazla kaçtı bilemem..

Ayrıca küçük duruma düştüğüm yok Berkay'cım. Ben büyüklerime saygı ederim. Sen Ufuk Abi'ye böyle davrandğımı gördün mü? Ya da Lersy, Astenic vs.. Adamına göre muamele yaparım ben. Ha şimdi dersiniz neden küçüklere sataşıyorsun? Sataştığım falan da yok. Yaşınızdan olgun değil, yaşınız kadar olgun davranabilseniz ne mutlu bizlere.. Umarım konu uzamaz..

O bir kaç muzip arkadaştan biri ben oluyorum galiba.  :) Bazen eleştiri yerine öküzlük yapıyosun kusura bakma.Olur olmadık yerlerde laf atıyosun.Sen o gün bana sataşana ve hakaret edene kadar ben ne zaman sana kötü laf söyledim söylesene.  ;)

Çevrimdışı jesterone

• Daimi Üye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #12 : Haziran 03, 2009, 21:49:23 ös »
Combat Arms bende de vardı bir ara. Güzel oyun aslında yine oynayabilirim..
Yarası olan gocunur Spider. Ayrıca bu lafları ana - babana söylemen dileğiyle. :-*

Çevrimdışı Insect

• Daimi Üye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #13 : Haziran 03, 2009, 22:06:08 ös »
Yarası olan gocunur Spider. Ayrıca bu lafları ana - babana söylemen dileğiyle. :-*

Ne bu şimdi ?  >:(   Kusura bakma ama ben o yaşı çoktan geçtim tamam mı ?  :-*

Ayrıca :

Yaşınızdan olgun değil, yaşınız kadar olgun davranabilseniz ne mutlu bizlere.. Umarım konu uzamaz..

Bu lafını aynen sana iade ediyorum Jester.YAŞIN KADAR olgun davran en azından.Henüz bir kaç ay önce forumdan ayrılan  berbat88 , erdoseray1 gibi üyelerden hiçbir farkın yok.Kendine biraz çeki düzen ver.  ;)

Çevrimdışı jesterone

• Daimi Üye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #14 : Haziran 04, 2009, 14:39:03 ös »
Laflarımı anlatamıyorum galiba.. Ya da anlaşılmıyor.. Bilemiyorum ama anlamadığınız kesin.. İLk alıntıladığın mesajım ile sonuncusunu farklı anlamlar taşıdığı için yazdım. Çok paragraf sorusu kaçırıyorsunuz galiba..