Mayıs 13, 2024, 17:33:40 ös

Gönderen Konu: Saat 15:12 Oldu :))) Hala Demo-Memo Yok Yaw Bizle Dalga Mı Geçiliyor Yoksa?  (Okunma sayısı 11932 defa)

Çevrimdışı samed2194

• Profili Görüntüle
    • E-Posta
 >:(

Çevrimdışı karatas1991

• Profili Görüntüle
    • E-Posta
Abi kesin bi saat bileniniz varmııı ???  ???  ???  ???   >:(

gallasagit

• Ziyaretçi
aga dediim gibi 7-8 arası duydum ama olmayadabilir haa bu arada yaw fifa07 için bu ay siteye ne kdr çok üe olan var yaff ilginç bu ay bi artış gördüm  ;D ;D ;D ;D

gallasagit

• Ziyaretçi
Ne sabırsız adamlarsınız yaw ettiğiniz laflara bakın.Ayıp denen bişey var.Ea bi saat açıklamış ve onlar o saatte yayınlıcaklar eğer yayınlamazlarsa bunları söyleme hakkınız var(küfür hariç).Biraz sakin olun agzınızdan çıkan szölere dikkat edin.Burası genel bi forum herkes söylediklerine dikkat etmek zorunda...
onur abi içimdekileri onlara söledin aynen katılıyorum

Çevrimdışı karatas1991

• Profili Görüntüle
    • E-Posta
napıyım yaf mecburen üye oldum (dısarıdan takip ediyodum) baska bi forum yokki böle ;) :) ;D

gallasagit

• Ziyaretçi
aga bura pek dışardan takip edilcek bi forum deil burdanda sesleniiiooommm uzun süredir ziyaretçi oluyosanız paylaşımlarımızı ziyaretçi olarak okuyosanız ve alıyosanız hepinisi allah ne etmeye üe olun sizde paylaşımlarımıza katılın ohh bee içim rahatladı

Çevrimdışı karatas1991

• Profili Görüntüle
    • E-Posta
abi ben uyuyacaam fifa 07 demoyu yayınlarlarsa beni uyandırın imi ;D ;D ;D ;D ;D

Çevrimdışı ozgunn

• Profili Görüntüle
    • E-Posta
yaw bu ea nın yerini bilen var mı????binayı yerlebir edecem ;D ;D ;D

Çevrimdışı system

• Profili Görüntüle
saaat 2-3 arasaı cıkıcak

Çevrimdışı ozgunn

• Profili Görüntüle
    • E-Posta
saaat 2-3 arasaı cıkıcak
bu gece yatmıyom ;D ;D

Çevrimdışı karatas1991

• Profili Görüntüle
    • E-Posta
Bugün bi 2-3 nöbeti tutmadıgımız galdıydı zaten işallah yayınlarlarda bilgisayara inerken bende uyurum bari sabaa gaden anca iner zaati 400  mb vardır kesin  ;D :D ;) :)

Çevrimdışı ozgunn

• Profili Görüntüle
    • E-Posta
Bugün bi 2-3 nöbeti tutmadıgımız galdıydı zaten işallah yayınlarlarda bilgisayara inerken bende uyurum bari sabaa gaden anca iner zaati 400  mb vardır kesin  ;D :D ;) :)
çok haklısın yarın da oyunu tek gözümüz kapalı oynarız artık... ;) ;) ;D

Çevrimdışı karatas1991

• Profili Görüntüle
    • E-Posta
konunun adıda 15:12 diye kaldı halbusaki ben 2 de bekliyodum saat 12 olcak demo filan yok yaw  >:( ;D >:( >:(

Çevrimdışı karatas1991

• Profili Görüntüle
    • E-Posta
abi bi saat söleyinde telefonun alarmını kuruyum yaw kesin bişi söleyin hadi bekliyoom

loooooo acın gözlerinizi 2 saat dayanın loooo uyanın laaayn  :d :D :D :D ;D

ee hadi saat bekliyom sisden

Çevrimdışı ozgunn

• Profili Görüntüle
    • E-Posta
işte tarih ve saat: ((((((12.12.2010 çıkmaz ayın son perşembesi  00.00 da....))))))hayırlı olsun ;D ;D ;D :D ;D ;D