Mart 29, 2024, 09:53:08 öö

Gönderen Konu: fifa 06 dosyalari  (Okunma sayısı 6640 defa)

Çevrimdışı nevdar_1986

• Profili Görüntüle
    • E-Posta
fifa 06 dosyalari
« : Şubat 15, 2010, 13:13:08 ös »
arkadaşlar öncelikle herkese iyi günler.bu forum diğerlerinden çok farklı ve oldukça güzel.en başta;fifacılara özel.
ben tahmin edemeyeceğiniz kadar fifa delisiyim.özellikle de 06 serisine bayıldım.ta 06'da ilk çıktığı gün gidip almıştım cdlerini.bu zamana kadar da gözüm gibi bakarak,hep özel cd kılıflarında saklayarak muhafaza ediyordum ve pc lerime her format attığımda yüklüyordum bu seriyi mutlaka.ancak,bir gün kuzenim benden habersiz cd'leri bulmuş ve altıncı cd'nin üzerini bayağı derince ve genişçe zedelemiş.diğer cdlerde sorunsuz kopyalama yapıyor.ancak altıncı cdye geldiğinde rar 64 , rar 65 , rar 66 ve rar 67 yi kopyalamıyor.çeşitli yollar denedim.bunlar;neroyla kalıp alma,isobusterla cd kopyalamayı deneme,diğer programlarla cd kopyalamayı deneme,diş macunu yöntemi ve buzlukta soğutma yöntemi.ancak;hiçbirisinden sonuç alamadım.velhasıl,hala elinde fifa 06 full olan varsa;kendisinden,yukarıda yazdığım partları upload edip bana adresi maille atmasını rica ediyorum.mailim:nevdar_akkurt@windowslive.com
yardımlarınız için şimdiden tşk.

Çevrimdışı WatCheR

• FifaDelisi
  • Daimi Üye
    • Profili Görüntüle
Ynt: fifa 06 dosyaları
« Yanıtla #1 : Şubat 15, 2010, 14:03:42 ös »
Şimdi senin elindeki partlarla diğer kişilerdekiler birbirini tutmaz o yüzden en baştan indirmelisin.Bulursam oyunun linklerini full oyunlar bölümüne eklerim birazdan.
Bir de senin yerinde olsam kalıp alma,kopyalama,diş macunu yöntemi,buzlukda soğutma yöntemi gibi yöntemleri o kuzeninin üstünde de denerdim  c_heesy

Çevrimdışı nevdar_1986

• Profili Görüntüle
    • E-Posta
Ynt: fifa 06 dosyalari
« Yanıtla #2 : Şubat 15, 2010, 16:54:39 ös »
arkadaşım partların tutmayacağını ben de hesaba kattım.ancak; bnm gibi 6 cd çektirip satın aldıysa oyunu %99 aynıdır part sayıları.ayrıca;ten yukarıda kotam olmadığını ve bu yüzden baştan indiremeyeceğimi yazmıştım.bnm istediğim ztn;elinde olan arkadaşlar varsa ve toplamda 73 adet rar dosyası varsa elinde bana onlardan rar 64 , rar 65 , rar 66 ve rar 67'yi göndermesi.zaten;dikkat ettiysen,rar dedim;part değil.bu arada senin elinde varsa ya da sen bulursan anlattığım şeklde;sen bana bir zahmet gönderiver dediğim partları.bana çok lazım bu oyun yaaa...kotam da yok.her ay doluyor zaten kotam.

unutmadan;o kuzeni zaten ben bi bulsam...o günden sonra görmedim kuzanimi.onlar istanbul'da,biz mersin'deyiz.çok sık görüşemiyoruz.

Çevrimdışı WatCheR

• FifaDelisi
  • Daimi Üye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : Şubat 15, 2010, 17:41:50 ös »
.ayrıca;ten yukarıda kotam olmadığını ve bu yüzden baştan indiremeyeceğimi yazmıştım.
Yukardaki mesajda bu kısmı görmemiştim pardon.Hatta hala göremiyorumya neyse :)
Umarım bulursun aradığını

Çevrimdışı nevdar_1986

• Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #4 : Şubat 15, 2010, 17:43:56 ös »
ya kusura bakma.o kadar çok şeyle uğraşıyorum ki bu cdler konusunda;yazdığımı zannediyordum.dediğin gibi,yazmayı unutmuşum;özür dilerim.kusura bakma.ama bana yardım edersen sevinirim.

Çevrimdışı WatCheR

• FifaDelisi
  • Daimi Üye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #5 : Şubat 15, 2010, 18:01:44 ös »
Bundan başka yapabileceğim bişey yok maalesef

Çevrimdışı nevdar_1986

• Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #6 : Şubat 15, 2010, 18:18:40 ös »
peki tşk yine de ilgilendiğin için.ama en baştaki msjımda bahsettiğim şekilde elinde cd olanlar varsa bana yollarlarsa sevinirim.

Çevrimdışı WatCheR

• FifaDelisi
  • Daimi Üye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #7 : Şubat 15, 2010, 18:35:14 ös »
Aynı özellikde dosyalardan olan varsa eksik partları bi yerlere upload edebilir ama çok uzak bi ihtimal tabiki

Çevrimdışı nevdar_1986

• Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #8 : Şubat 16, 2010, 01:11:58 öö »
Aynı özellikde dosyalardan olan varsa eksik partları bi yerlere upload edebilir ama çok uzak bi ihtimal tabiki
uzak da olsa olabileceğini umuyorum.çünkü mutlaka cd içinde rar şeklinde çektirmiş olanlar vardır bu oyunu.ya da biraz daha iyiliksever birisi varsa,elinde full 06 olan birisi sadece mds dosyalarını cd ye sığacak şekilde rar layıp son cd rarlarını upload edebilir.yani; 6. cd yi upload etmiş olacak sadece.diğer cdler bende olduğu için sorun çıkacağını sanmam ya da denk gelir de bir net cafe sahibi rast gelirse bu soruna ve elindeki arşivde de cd şeklindeyse sorunuma çözüm olabileceğini düşünüyorum.

Çevrimdışı onurgsli

• Daimi Üye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #9 : Nisan 28, 2010, 20:40:07 ös »
Fifa 06 Fullü full oyunlar bölümünde var indir oradan kardeş ;)

Çevrimdışı nevdar_1986

• Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #10 : Nisan 30, 2010, 23:58:18 ös »
Fifa 06 Fullü full oyunlar bölümünde var indir oradan kardeş ;)

arkadaşım,sorun oyunu bulamamam değil ki...anlaşılan tam okumamışsın sen postları.bende diğer partlar var zaten.sadece bikaç part eksik.ayrıca;yukarda kotalı kullanıcı olduğumu ve her ay kotamın dolduğunu da yazmıştım.hadi diyelim ki,kotam dolmuyorki bu imkansız oyun kaç gb haberin var mı?en düşük ihtimalle 5küsür.bnm kotamsa 4gb.