Mart 29, 2024, 18:46:53 ös

Gönderen Konu: Fifa 2011 Data Dosyaları İçeriği  (Okunma sayısı 4382 defa)

Çevrimdışı Mafi

• Daimi Üye
  • ßyMafi
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
Fifa 2011 Data Dosyaları İçeriği
« : Şubat 05, 2011, 19:40:45 ös »
FIFA 11 oyunu data dosyalarında hangi kısımda ne var bu konuda yazacağım. Hatırlatma şu ana kadar bunları import edecek bir program çıkmadı. Bu programla sadece hangi kısımda ne var görebilirsiniz.
Yama yapan arkadaşlara kolaylık sağlaması için bu konunun faydalı olacağını düşünüyorum.

Başka sitelerde yayınlayacaksanız lütfen alıntı olduğunu ve hangi site tarafından hazırlandığını belirtiniz.

Başlıyoruz...

Data0Bu dosyada genellikle arayüz ve fontlar bulunuyor.

Data1Bu dosyada oyuncu arkaplanları, EA Trax, kilitli öğeler, oyuncu editleme, bayraklar, formalar, oyun girişindeki bayrak/dil seçim kısmı, kupalar, lig logoları, online lobby dosyaları, menajer mod dosyaları, stadyumlar, takım logoları, kontroller, kameralar kısaca oyunun ana dosyası bu diyebiliriz.

Data2Stadyumlar

Data3Bu dosyada maç esnasında neleri görüyorsanız onlar mevcut. Stadyum, çimler, yüzler vs.

Data433 tane Müzik dosyası bunun içinde.

Data5Bu dosyada oyundaki spiker seslerinin olduğu kısım.

Data6Bu dosyada oyundaki anonsların olduğu kısım.

data7Bu dosyada tezahuratlar, ve diğer efekt sesleri var. Ek olarak saha dışı çizimler var.

Data1'de ki bazı dosyaların data3 de rx3 formatlı olanları var. Şu an export edilemediği için tam olarak hangi bölüm olduğunu bilemiyorum.

Yakında çıkabilecek olan programlarla bunlarda gün yüzüne çıkacaktır. Yama yapımcısı arkadaşlara şimdiden kolay gelsin.

alıntı: SoccerCenter.Net Neo hazırlamıştır.

Not.Belki forumca Bi Türkçe Spiker yaması yaparız.... c_heesy c_heesy
I Love Football

Çevrimdışı Kara_Kaplan61

• Profili Görüntüle
    • E-Posta
Ynt: Fifa 2011 Data Dosyaları İçeriği
« Yanıtla #1 : Aralık 19, 2011, 09:44:20 öö »
BEN ÇOK İSTİYORUM YAV FİFA 11 İN TÜRKÇE SPİKERİ Bİ ÇIKSIN ARTIK YAV : :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :(

Çevrimdışı Thecollector

• Daimi Üye
  • İnsan
    • Profili Görüntüle
Ynt: Fifa 2011 Data Dosyaları İçeriği
« Yanıtla #2 : Aralık 19, 2011, 17:21:50 ös »
Malesef dostum öyle bir imkan yok.
"Only a human mind could invent something insipid as love"