Nisan 19, 2024, 04:52:33 öö

Gönderen Konu: 10 Kasım  (Okunma sayısı 1613 defa)

Çevrimdışı BerkLy

• Daimi Üye
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
10 Kasım
« : Kasım 10, 2008, 13:35:52 ös »
Derinden esen sert rüzgarın verdiği o sesi duyunca anladım sonbaharı... Boynunu bükmüş çınar ağacına yaslandıgımda beni taşıyacak gücünün kalmayışından. Yeşil yaprakların yerlerde kuru bir görüntüye dönüşmesinden anladım, anladım ki sonbahardayız. Kuşlar eskisi gibi ötmeyecek, güneş gülen yüzünü bir süre göstermeyecek.Aslında bunun sebebidir Kasım! Dokuzu beşin geçmesidir. Dev bir çınarın yerini özünde yetişecek filizere bırakmasıdır.Yeşerecek umutların tohumlarının serpilmesidir. Sebep olmustur sebepleri bizlere... Çınar gitti diye üzülmeyin! O'nun gidişi yeni çınarlara olan güvenindendir. Arkasına bakmadan gitmesi bu yüzdendir... O aslında giden değildir. Sebepsiz hep yeşil kalacaktır. O hep umuttur. O hem bugün hem yarındır. O 10 Kasım 1938'de gözlerini dinlendirmektir. O geçmişten bu güne gelen, yarına gidendir. O Mustafa Kemal'dir. O en büyük Türk ATATÜRK'tür...

Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ü gözlerini dinlendirmeye başlayışının yetmişinci yılında saygı , özlem ve içtenlikle anıyor , iyi istirahâtler diliyoruz.

Çevrimdışı jesterone

• Daimi Üye
    • Profili Görüntüle
Ynt: 10 Kasım
« Yanıtla #1 : Kasım 10, 2008, 15:24:03 ös »
Öldü diyenler yalan söylüyor ! Ölmedi lan ölmedi ! Sadece dinleniyor.Yeni bir Atatürk gelene kadar...

Çevrimdışı ߣRK@Y

• Daimi Üye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : Kasım 10, 2008, 16:20:57 ös »
1881-asla

Çevrimdışı api_duman

• Daimi Üye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : Kasım 10, 2008, 16:47:13 ös »
Öldü diyenler yalan söylüyor ! Ölmedi lan ölmedi ! Sadece dinleniyor.Yeni bir Atatürk gelene kadar...
1881-asla
başka birşey söylenmez öldü diyen çok büyük yalan söylüyor demektir

Çevrimdışı berbat88

• Daimi Üye
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #4 : Kasım 12, 2008, 15:59:24 ös »
ne güzel dedin gözlerim yaşardı...