Mayıs 14, 2024, 03:30:48 öö

Gönderen Konu: Delirdiler! C.Ronaldo için 170 milyon avro!  (Okunma sayısı 10024 defa)

Çevrimdışı Harry Kewell_19

• Daimi Üye
    • Profili Görüntüle
Delirdiler! C.Ronaldo için 170 milyon avro!
« : Eylül 03, 2008, 11:13:07 öö »
Manchester City'nin yeni sahibi Sulaiman Al-Fahim, Real Madrid'den Robinho'yu 42 milyon avroya transfer ederek futbol dünyasında geniş çaplı bir şok yarattıktan sonra Ada basınına yaptığı açıklamada "Yeni Abramovich benim" açıklamasında bulunmuştu. Dünyanın en zengin Arapları listesinde 16. sırada bulunan, Abu Dhabi United Group'un başkanının futbol dünyasını tam anlamıyla yerle bir edecek bir plan için hazırlık yaptığı iddia ediliyor.

Futbolda belki de tüm dengeleri değiştirerek çağı başka bir boyuta sokacak olan gelişme Sulaiman Al-Fahim'ın Manchester United'ın yıldız ismi Cristiano Ronaldo için 170 milyon avro bir rakamın beklemede tutulduğu. Bu gelişme için Sulaiman Al-Fahim'ın Ocak ayındaki ara transfer dönemini beklediği öne sürülüyor.

Manchester City'i satın aldıktan sonra kulübü Manchester kentinde ezeli rakibi olan Manchester United'ın çıtasından daha yükseklere çıkaracağını ve Real Madrid gibi bir dünya kulübü yapmak istediğini söyleyen bu 30 yaşındaki iş adamının futbol dünyasına bu kadar hızlı girişi ve yaptıkları ise kelimenin tam anlamıyla herkesi şoke etmiş durumda.

Ada'nın önde gelen gazeteleri The Times ve The Guardian da bugün yayınladıkları makalelerde Manchester City'nin Ada'da çok büyük bir yere gelebileceği ve bu konuda yapılan sansasyonel haberlerin doğruluk payı taşdığını belirtiyor.

Al-Fahim için iddialar bitmezken, genç iş adamının en büyük hedefinin Manchester United, Arsenal ve Liverpool'u tahtlarından etmek olduğu ifade ediliyor.

Chelsea'nin sahibi Roman Abramovich'ten 10 kat daha zengin olan City'nin yeni sahibinin, içlerinde Cesc Fabregas ve Fernando Torres'in de bulunduğu 18 isimi takıma kazandırarak, City'ye yeni bir hüviyet kazandıracağı en büyük iddialardan biri.

Kaynak : Sporx.com

Çevrimdışı cartcurt

• Daimi Üye
  • Acces denied
    • Profili Görüntüle
Ynt: Delirdiler! C.Ronaldo için 170 milyon avro!
« Yanıtla #1 : Eylül 03, 2008, 12:58:45 ös »
"Haketmiyor" diyebilen var mı? 

Çevrimdışı api_duman

• Daimi Üye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : Eylül 03, 2008, 13:18:47 ös »
"Haketmiyor" diyebilen var mı? 
ayıpsın, ronaldo 270 milyon euro yu bile hakediyor

Çevrimdışı Astenic`

• Daimi Üye
  • Creeping Death..
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : Eylül 03, 2008, 18:49:50 ös »
ManCity arap başkanıyla bu yıl çok iş yapabilir bu yıl olmasa bile ertesi yıl..Sampiyonluk bekleyebiliriz.. ;D

Çevrimdışı Barguti

• FifaDelisi
  • Dıd dırı dıd Dıd
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : Eylül 03, 2008, 19:34:42 ös »
hak etmek mi ?

yok artık ! beyler yapmayın allah aşkına bir bonservis bedeli için 170 milyon euro ne demek. Kesinlikle en değerli futbolcunun değeri 75 milyon euro'dan fazla olamaz. Hatta o kadarı bile fazla benim için ama kulüpler veriyor nasılsa.

Bence en değerlisi 50 milyon euro olmalı.

Çevrimdışı henege

• Daimi Üye
  • uzun bir aradan sonra!
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #5 : Eylül 03, 2008, 20:02:52 ös »
hak etmek mi ?

yok artık ! beyler yapmayın allah aşkına bir bonservis bedeli için 170 milyon euro ne demek. Kesinlikle en değerli futbolcunun değeri 75 milyon euro'dan fazla olamaz. Hatta o kadarı bile fazla benim için ama kulüpler veriyor nasılsa.

Bence en değerlisi 50 milyon euro olmalı.

evet katılıyorum

adam zaten kulübü 220 milyon euro ya satın almış

şimdi kulübün değeri ronaldo nun değerinden  sadece 50 milyon euro mu fazla ??? ???

uzun bir aradan sonra!

Çevrimdışı Barguti

• FifaDelisi
  • Dıd dırı dıd Dıd
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #6 : Eylül 03, 2008, 20:17:48 ös »
henege abu dabi united group manchester city'i 210 milyon sterlin karşılığında satın aldı. Euro karşılığında değil onu düzeltmekte fayda var gözünden kaçmış olabilir çünkü.

Ama yinede yinede bu paraya hiç bir futbolcu transfer olmamalı! Hele Cristiano Ronaldo'nun hak ettiğini hiç mi hiç düşünmüyorum. 9 yıldır united taraftarıyım diyebilirm antalyaspor'dan fazla takip ederim ilk sırada klüp takımı olarak benim için ama yinede bu yazdan sonra ronaldo'nun old trafford'a yakışmadığını söyleyebilirim. Keşke gitse ve yerine Messi ya da Quaresma ' dan biri oynasaydı.

Çevrimdışı Harry Kewell_19

• Daimi Üye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #7 : Eylül 03, 2008, 20:31:59 ös »
Chelsea'nin sahibi Roman Abramovich'ten 10 kat daha zengin olan City'nin yeni sahibinin, içlerinde Cesc Fabregas ve Fernando Torres'in de bulunduğu 18 isimi takıma kazandırarak, City'ye yeni bir hüviyet kazandıracağı en büyük iddialardan biri.

Bu cümleye dikkatinizi çekerim  Chelsea'nin sahibi Roman Abramovich'ten 10 kat daha zengin olan City'nin yeni sahibi :O

Çevrimdışı api_duman

• Daimi Üye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #8 : Eylül 03, 2008, 22:52:57 ös »
abramovich in 18 milyar euro(dolarda olabilir tam hatırlayamadım) serveti var 10 katı üffffffffffff ne para be adam o kadar parayı napıyo acaba :D

Çevrimdışı jesterone

• Daimi Üye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #9 : Eylül 03, 2008, 23:03:37 ös »
abramovich in 18 milyar euro(dolarda olabilir tam hatırlayamadım) serveti var 10 katı üffffffffffff ne para be adam o kadar parayı napıyo acaba :D
Milyar ? ??? xD

Çevrimdışı api_duman

• Daimi Üye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #10 : Eylül 03, 2008, 23:21:54 ös »
Milyar ? ??? xD

ewet milyar yanlış okumuyorsun ilk duyduğumda bana da sana olandan olmuştu :D

Çevrimdışı jesterone

• Daimi Üye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #11 : Eylül 03, 2008, 23:23:22 ös »
ewet milyar yanlış okumuyorsun ilk duyduğumda bana da sana olandan olmuştu :D
Milyon olması gerekmiyor mu ?

Çevrimdışı Barguti

• FifaDelisi
  • Dıd dırı dıd Dıd
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #12 : Eylül 03, 2008, 23:54:45 ös »
18 milyon dolar ya da euro  yaklaşık 35 trilyon ile 45 trilyon arasında gidip gelen bir rakam. yani milyon olamaz jesterone biliyon abramovic en zenginlerden. öyle olmasa bizim serik'te bile dünyanın en zenginleri yaşıyor olurlardı. etrafımda çok var 10 - 15 trilyonluk adamlar. -ah bi ben öle olamıcam herhalde :( -

ama 180 milyar dolar olmasıda imkansız çünkü bu durumda dünyanın en zengin kişisi olması gerekirdi. çünkü en zengin yanlış hatırlamıyorsam 60 milyar doları bir servete sahip tabi kişisel servete.

yazdığın rakam büyük ihtimal Abu Dabi grubun toplam serveti. zaten alanda abu dabi grubu ;)

dünyanın en zengin kulübü olan manchester'ın başındaki isim glayzer şu an en fakir premier league takımı sahibi inanamıyorum xD

Çevrimdışı Insect

• Daimi Üye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #13 : Eylül 03, 2008, 23:56:21 ös »
haha bill gates bile 60 milyar dolarlarda geziyo.Dünyanın en zengini.

Diyosunuz Abrahimoviç 16 milyar dolar.

16x10=160 milyar dolar.

yapmayın etmeyin ya adam bide araplar arasında 16. ymış.Dünyanın en zengini adamın 2-3 katı fazla paraya sahip olcek deil ya?

Çevrimdışı Insect

• Daimi Üye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #14 : Eylül 03, 2008, 23:56:58 ös »
barguti aynı anda yazmışız galiba ama sen moderatorsun diye üste atmış  :D