Nisan 16, 2024, 22:49:33 ös

Gönderen Konu: Fifa 09 | Fenerbahçe Kariyerim on PS3  (Okunma sayısı 4015 defa)

Çevrimdışı FifaRüzgarı

• Daimi Üye
    • Profili Görüntüle
Fifa 09 | Fenerbahçe Kariyerim on PS3
« : Haziran 18, 2011, 16:04:48 ös »
Merhaba arkadaşlar uzun süre birsürü menejerlik kariyeri açmıştım ve inşallah bir sorun olmazsa bu kariyerden devam etmek istiyorum.Fenerbahçe'nin başına geçtim.Türkiye Kupasında daha ilk turda Antep'e 2-0 yenildim.Derbilerde full kazandım.Yaşlı futbolcuları yolladım ve yerine Modric ile Berbatov'u aldım.Şu an ligte 1. yiz.Bir süreliğine Kayseri Spor'un gerisinde 2. sırada şampiyonluk yarışı verdik ve şu an Kayseri Spor 3.Galatasaray 2. sırada ve aramızdaki puan farkı 10.4. Beşiktaş ve 5. Bursaspor.Gol kralı olarak Alex ve Gökhan Ünal çakışıyor.Kadromda sağ açık olarak Deivid oynuyor fakat ben oraya Gökhan Gönül'ü alıp defansın sağa bekine ise Önder'i koymak istiyorum çünkü Gökhan Gönül genç ve Sağ açıkta çok daha iyi oynuyor.Daha karar veremedim.Forvet yedek olarak Semih duruyor.Bu arada Semih'in 14 golü bulunuyor, çünkü ilk yarı full ilk 11'deydi.Şuanki gol kralı ile gol farkı sadece 2.

Kadromuz :

Amblemimiz :

Formalarımız :

Sarı - Lacivert Çubuklu

Sarı - Beyaz Çubuklu

Yıldız oyuncularımız :

Dimitar Berbatov
Luka Modric
Alex De Souza
Semih Şentürk
Burak Yılmaz
Roberto Carlos
Gökhan Gönül

Bir süre görüştüğüm oyuncular :

Andres İniesta
- Aslında alacaktım ama İniesta'yı alırken Xavi'yi almamam kötü olur diye düşündüm.Bir ara bunun ikisine birden transfer teklifi yollamıştım ama yollamadılar.
Xavi Hernandez

Tek hedefim :

34. hafta taraftarları güldürmek ve şampiyon olmak
- Tek hedefim var çünkü şu ana kadar nerdeyse bütün hedeflerimi yaptım.

Görüştüğümüz oyuncu kriterleri :

16 - 22 yaş arası futbolcular.

Çevrimdışı api_duman

• Daimi Üye
    • Profili Görüntüle
Ynt: Fifa 09 | Fenerbahçe Kariyerim on PS3
« Yanıtla #1 : Haziran 18, 2011, 18:58:50 ös »
güzel gidiyosun hadi hayırlısı

Çevrimdışı FifaRüzgarı

• Daimi Üye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : Haziran 18, 2011, 20:15:40 ös »
3 maç daha oynadığım.Farkettiklerim golleri hep 70 ile 90 dakikaları arasında atıyorum ve maçı kazanıyorum.Özellikle maç özelliğini "Ultra Offensive"'ye aldığımda futbolcular azgın gibi oynuyorlar.Beğendiğim oyuncular Alex, Carlos, Burak, Semih, Gönül var.Bu oyuncular gerçekten çok iyi.Semih'i son dakikalarda sokuyorum ve oda takıma katılıp mutlaka son 5 dakikada 1 tane gol atıyor.Arada 2 gol attığıda olmuyor değil gerçekten.Carlos sol bekten ayrılıp koşup koşup 3 çalım atıyor ve orada eğer kaptırmassa uzaklardan vuruyor ve kaleciyi gerçekten çok zorluyor.Alex desen fazla koşmasada çalım denen yetenek ile çok güzel işler çıkarıyor ve arada ara pası yapıyor aradada uzaktan deniyor oda Carlos gibi kaleciyi gerçekten çok zorluyor.Burak desen Deivid gibi bekine doğru koşuyor ve önemli bir futbolcu boş bırakılırsa ona pas veriyor yoksa kendi gidiyor aradada bir orta açıyor.Ben Modric'ten beklentilerimin üstünde bir performans yapmasını beklemiyordum ama son 2-3 maçta toplam 2 gol attı.Biri ara pası ile çok güzel kaleciyi yanıttı.Berbatov ise sanırım yeni geldiğinden -takıma alışamadığından- dolayı gol atamıyor.Bir de bu sene gol krallığında Semih daha önde olduğu için Alex'le gol atıyorum genellikle.Neyse ben böyle gidersek kariyerimin iyi biteceğini sanmıyorum ama seneye böyle olmayacağını söylüyorum çünkü seneye daha genç bir kadroyla emin ellerde bir Fenerbahçe görüceksiniz diyorum.30.cu haftadayım şu an şampiyonluğu garantiledim onu söyleyeyim.Galatasaray ile aramızda sanırım 12 puan fark var.O olmadı 10 ama 12 diye hatırlıyorum.

Çevrimdışı FifaRüzgarı

• Daimi Üye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : Haziran 18, 2011, 23:51:11 ös »
Kariyer tüm hızıyla devam ediyor.Şampiyon zaten belirlendi.Söylediğimde 28. haftadaymışım.Ve arada 10 puan fark varmış.Nasılsa ben genede şampiyon oldum.Bu maçların geçen senelerden tek farkı çok fazla gol atarak maçları kazanmamızdı.Burdan öğrendiğim çok şey var.Mesela Berbatov'un bissürü gol attığı gibi.Ayrıca Modric'de buna eklenebilir.2 kere üst üste 6-0 kazandığımız maçların üstünde Modric'in payı gerçekten çok büyük.Bu arada Alex gerçekten çok iyi devam etti ve gol kralı oldu.Tam 17 gol attı.Gökhan Ünal Santrafor olmasına rağmen onu sadece 1 gol arayla kaçırdı.Eğer Berbatov gibi güçlü bir futbolcumuz olmasaydı belki Semih & Ünal ikilisini deniyebilirdim.Neyse konu bayağı saçma bir yere geldi.Ben ile birlikte Galatasaray Şampiyonlar Ligi'ne geçti.Kayserispor ise kılpayı fark ile Avrupa Ligi'ne şükretti diyebilirim.Bu aradada lig arasında Scouting'im çok işe yaradı ve tam 16 - 20 yaş arası 3 futbolcu almayı başardım.Bir tanesi Santrafor, bir tanesi defans Sağ Bek bir tanesi ise Stoper.Yani bayağı iyi bir kadro oluşturdum.Bu aradada eski mesajlarlarımda dediğim gibi Gökhan Gönül'ü sağ açığa almayı başardım.Deivid ise yedeklere alındı.Yani rahat bir sezon geçirdim diyebilirim.İlk yarı dışında tabiki.Kayseri bizi geçmeyi başarmıştı.Bu aradada "Team of the This Season" belirlendi.Takımımızdan tam 5 futbolcu var.Bunları tek tek inceleyelim.Can Arat stoperlerin arasında.Gerçekten bu futbolcuya çok şaşırdım.Arada diğer futbolcuların yorgunluğunda kullanırdım.Demekki o zaman gerçekten çok iyi bir rating almış diyebilirim.Carlos ise beni şaşırtmayan futbolcu oldu.Sol kanattan çok iyi geliyordu.Bunu başarması benim için normal.Modric Göbek'ten seçildi.Yani ben çok normal diyorum çünkü transfer olduğu günden itibaren Fenerbahçe'ye çok çalışarak dayanıklılığını, top sürme yeteneğini ve gücünü gösterdi.Her maç 1 tane gol atan futbolcu.Yine göbek olarak bu sefer Alex seçildi.Hem gol kralı, hem asist kralı, hem "Team of the This Season"'da bulunan bir futbolcu, hemde Fenerbahçe'yi şampiyonluğa taşıyan 3 futbolcudan biri. (Gerçi kadro olarak tüm kadro şampiyonluğumuzda "az"da olsa bir katkı bulundu.Ama 3 futbolcu varki bunlar için pek birşey diyemiyorum gerçekten.Şampiyonluğumuzu kanıtladılar resmen.) Santrafor bakımından ise Berbatov var.Semih'in bulunmama sebebi sanırım ilk yarı oynaması.Berbatov & Semih denemek istiyorum ama 4-5-1 bunu bozuyor.Belki bu sene denerim.Neyse, yılın futbolcusu ise Berbatov seçildi.Ben onun için pek birşey söylemiyorum çünkü dediklerim onlara söylenebilecekler arasında çok az kalıyor gerçekten.Bu sezon ise Şampiyonlar Ligi'nde çeyrek final, ligte en az 2., kupada en az final destekliyoruz.Kupayı kesinlikle kazanmamızı isteyen taraftarada bu kupayı kazanacağımızı söylüyorum.Bu arada, bunu okuyanlara teşekkürler.1 yorum istiyorum çok uğraştım gerçekten.