Nisan 27, 2024, 11:07:48 öö

Gönderen Konu: Fifa 2010 Torquay United kariyerim Sezon 5  (Okunma sayısı 2567 defa)

Çevrimdışı WatCheR

• FifaDelisi
  • Daimi Üye
    • Profili Görüntüle
Fifa 2010 Torquay United kariyerim Sezon 5
« : Haziran 11, 2010, 15:15:42 ös »
Sezon 1 : http://www.fifadelisi.net/forum/menejerlik-kariyerleriniz/fifa-2010-torquay-united-kariyerim/
Sezon 2 : http://www.fifadelisi.net/forum/menejerlik-kariyerleriniz/fifa-2010-torquay-united-kariyerim-sezon-2/
Sezon 3 : http://www.fifadelisi.net/forum/menejerlik-kariyerleriniz/fifa-2010-torquay-united-kariyerim-sezon-3/
Sezon 4 : http://www.fifadelisi.net/forum/menejerlik-kariyerleriniz/fifa-2010-torquay-united-kariyerim-sezon-4/

Maçları oynama şeklim :
Her zamanki gibi kaleci ve oyun zorluğu legendary ve 2 dk

4 sezon önce Coca-Cola League 2 de başladığım kariyerimde 3. sezonumda Coca-Cola League 1'e 4. sezonumda ise coca Cola Champion Lige yükseldim. Bundan sonrası artık Premiere Lig.
Bu sene ilk yapacağımız iş stadyumu büyütmek olacak. Bunun için yeterli paramız var. Sonrasında atak-defans-ortasaha antrenörleri ve sağlık ekibini birer kademe yükseltmek istiyorum.

Bu sezon scout antrenörünün bulduğu oyuncular dışında transfer yapmayı düşünmüyorum. Dışardan yapılan transferlerin maaşları yüksek olduğu için mali külfet altına giriyoruz. Deplasmanda oynadığımız her maçta kasamızdan 25 bin € eksiliyor. Sponsorun verdiği maç başı ücretin düşük olmasının da bunda payı var. Bu sezon özellikle genç atak oyuncuları bulup 2-3 sezon sonrasına kadar yetiştirmek istiyorum.

Puan tablosu için bir hedef koyamıyorum. İlk 10-15 maça bakıp ona göre hedef belirliycem.

5. Sezon başı genel görünüm :

5. Sezon Başı As Kadro :

5. Sezon Başı yedekler :

5. Sezon Başı Yardımcı Hocalar :

Çevrimdışı WatCheR

• FifaDelisi
  • Daimi Üye
    • Profili Görüntüle
Ynt: Fifa 2010 Torquay United kariyerim Sezon 5
« Yanıtla #1 : Haziran 11, 2010, 23:40:41 ös »
16 hafta geride kaldı.
16 maçta 4 gol atıp 1 galibiyet alabildim sadece. Bu lig bana biraz fazla geldi. Gol atmayı geçtim adamlar ceza sahalarına bile sokmuyorlar. Attığım 4 golün 2 sini kanattan yapılan ortalarla attım. Fazla gol de yemiyorum ama 1 puan ala ala bi yere gelemiyor takım. Bir de adamlara gol atınca azmış gibi oynuyorlar, adamı gol attığına pişman ediyorlar.

Ligin ilk maçında gol atıp 1-0 öne geçince umutlandım bu ligde de kalıcı olurum diye ama adamlar ondan sonra üst üste 2 gol atıp yendiler. İlk 5-6 hafta ceza sahasına bile giremedim rakiplerin. 16 maçta attığım şut toplamı 10 bile olmamıştır.

Anlaşıldıki bu sezon en büyük başarım ligde kalmak olur.

16. hafta puan durumundaki yerim

Çevrimdışı WatCheR

• FifaDelisi
  • Daimi Üye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : Haziran 12, 2010, 03:07:44 öö »
27. haftaya geldik ve takımda toparlanma var. Gol pozisyonuna girmede ve atmada eskisi kadar zorlanmıyoruz.
Bunda eskiye göre daha az antrenman yaptırıp oyuncuları yormamamın da etkisi oldu. Yorgun oyuncuları da overall ina bakmadan değiştiriyorum.

27. haftada 16. sıradayız :

Çevrimdışı ߣRK@Y

• Daimi Üye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : Haziran 12, 2010, 09:51:44 öö »
Bence 2-3 sezon daha Coca Cola Champions Lig'de kalıp Premier Lige hazırlık yapmalısın ama zaten yapacağın şey de büyük ihitmalle bu olur  :)

Çevrimdışı WatCheR

• FifaDelisi
  • Daimi Üye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : Haziran 12, 2010, 18:05:25 ös »
Bence 2-3 sezon daha Coca Cola Champions Lig'de kalıp Premier Lige hazırlık yapmalısın ama zaten yapacağın şey de büyük ihitmalle bu olur  :)
Bu kadroyla premier lige çıkarsam delik deşik ederler zaten beni :).

Bu sezon ligi 19. bitirdim. Son 3 maç yerim garanti olunca maçları simulate yaptırdım ve hepsinde yenildim :).
5. sezon sonunda puan durumu :