Nisan 28, 2024, 09:06:24 öö

Gönderen Konu: orjinal Fifa 09 alanı döverim !  (Okunma sayısı 21024 defa)

Çevrimdışı Barguti

• FifaDelisi
  • Dıd dırı dıd Dıd
    • Profili Görüntüle
orjinal Fifa 09 alanı döverim !
« : Ekim 08, 2008, 02:16:46 öö »
Bugün elime Fifa 09'un dvdsi geçti hemen yükledim , yüklerken dvdde bazı dosyalarda hata verdi data.rar klasöründe atlattım onları oyuna girdim baktım biraz ve sadece şu yorumu yapabilirim

ORJİNAL ALANI DÖVERİM!

Aranızda orjinaline para veren varsa lütfen forumu terketsin!  ;)

Çevrimdışı nuttertools

• Profili Görüntüle
Ynt: orjinal Fifa 09 alanı döverim !
« Yanıtla #1 : Ekim 08, 2008, 08:41:35 öö »
peki sonuç ne oyuna biraz baktın ne oldu ? yaw kim verir o kadar parayı orjinaline zaten ben belej buldum yükledim :D:D

Çevrimdışı api_duman

• Daimi Üye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : Ekim 09, 2008, 17:21:22 ös »
Bugün elime Fifa 09'un dvdsi geçti hemen yükledim , yüklerken dvdde bazı dosyalarda hata verdi data.rar klasöründe atlattım onları oyuna girdim baktım biraz ve sadece şu yorumu yapabilirim

ORJİNAL ALANI DÖVERİM!

Aranızda orjinaline para veren varsa lütfen forumu terketsin!  ;)
oyunu aldığımda sölerim üyeliği silersin xD sen de sorun çıktı die herkes demi sorun olacak

Çevrimdışı Barguti

• FifaDelisi
  • Dıd dırı dıd Dıd
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : Ekim 09, 2008, 17:24:37 ös »
bendeki sorun orjinal alsan bile çıkabilir arkadaşım

zaten sorunla ilgisi yok ORJİNAL ALMAYIN dememim? sence olabilir mi ? oyun 50 ytl verip alınacak bir oyun değil ama köşedeki cafeden 3 ytl'ye alınabilir. O yüzden orjinal almayın işte EA yoksa seneye bu oyunun v.1.0.2.3 yayınlar

Gittikçe pesleşiyor zaten oyuncuların yüzünü yapmışlar gerisi standart herkeste damarlar patlıcak gibi mi olmalı sence?

Senin için sıkıntı yaratmıcaksa sen orjinal al tabi , nede olsa online olarak orjinal lazım ;)

Çevrimdışı jesterone

• Daimi Üye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : Ekim 09, 2008, 17:27:09 ös »
Barguti'ye katılıyorum. =)
Oyundan iyi birşeyler beklerdim. :-\

Çevrimdışı api_duman

• Daimi Üye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #5 : Ekim 09, 2008, 17:29:28 ös »
bendeki sorun orjinal alsan bile çıkabilir arkadaşım

zaten sorunla ilgisi yok ORJİNAL ALMAYIN dememim? sence olabilir mi ? oyun 50 ytl verip alınacak bir oyun değil ama köşedeki cafeden 3 ytl'ye alınabilir. O yüzden orjinal almayın işte EA yoksa seneye bu oyunun v.1.0.2.3 yayınlar

Gittikçe pesleşiyor zaten oyuncuların yüzünü yapmışlar gerisi standart herkeste damarlar patlıcak gibi mi olmalı sence?

Senin için sıkıntı yaratmıcaksa sen orjinal al tabi , nede olsa online olarak orjinal lazım ;)
benim orjinal alacak olmamım sebebi de o zaten "online" ayrıca fifa ya başladığımdan beri istediğim next-gen grafikler biraz hakkını verecem fifa 09 un

Çevrimdışı Barguti

• FifaDelisi
  • Dıd dırı dıd Dıd
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #6 : Ekim 09, 2008, 17:34:15 ös »
Kontrolleri değiştirip yeni bir oynanış diye sunmaları çok zavallıca. Hem fifa'da farkettiyseniz birşey var mesele bundan önceki fifada uzaktan gol neredeyse imkansızdı ama fifa 07'de çok kolaydı 09'da da öyle hep aynı şeyler artık harmanlayıp ortaya koymaları lazım bu online işine gıcığım zaten mecbur orjinal almak zorunda bırakıyor insanı satışlar iyi olduğundan kulak tıkıyorlar onlarda

Çevrimdışı api_duman

• Daimi Üye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #7 : Ekim 09, 2008, 18:19:32 ös »
Kontrolleri değiştirip yeni bir oynanış diye sunmaları çok zavallıca. Hem fifa'da farkettiyseniz birşey var mesele bundan önceki fifada uzaktan gol neredeyse imkansızdı ama fifa 07'de çok kolaydı 09'da da öyle hep aynı şeyler artık harmanlayıp ortaya koymaları lazım bu online işine gıcığım zaten mecbur orjinal almak zorunda bırakıyor insanı satışlar iyi olduğundan kulak tıkıyorlar onlarda
bende katılıyorum buna oynayış biraz deişmeli

Çevrimdışı adnan.77

• Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #8 : Ekim 10, 2008, 01:25:34 öö »
gerçekten sana katılmamak elde değil pes oynamayı kabullenmeye biri olarak artık fifada oynamıcam galiba 08 sildim ama o daha iyidi bu seneki fifa 09 hayal kırıklığı ea sport bu oyunları daha nasıl dozsak diye uğraşıyo sanırım

Çevrimdışı kurbora

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #9 : Ekim 11, 2008, 18:24:38 ös »
kardeşim ben 2 oyun orjinal aldım.onlarda NFS Carbon la Pes 2008

Fifa 09 u rip olarak indirdim ... ona paramı verecem

Çevrimdışı gameman

• Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #10 : Ekim 11, 2008, 20:38:23 ös »
Neden fifayı pes e benzetiyosunuz anlamadım.Pesciler pesi fifaya benzetir.Fifa oynayanlar fifayı pese...Fifa kaç yıldır var.Ayrıca herkes biliyorki pes git gide fifaya benziyor oynanış olarak.
Birde şöyle bir durum varki ea ne yapsa türklere yaranamıyor.Yabancı sitelerde 10/9 10/8 gibi notlar alan oyun türkiyede sürekli kötüleniyor.Anlamadığım sizin mi hayal gücünüz çok fazla yoksa bi siz akıllısınızda gerçekten bütün oyun siteleri hiç bişey bilmiyomu nedir?O kadar senedir fifa oynarım fifa bu sene çok iyi olmuş diyen yok ama inceleme sitelerine gitseniz hayvan gibi notlar alıyor.O yüzden ben artık türklerin yorumlarına bakarak oyun almam arkadaş.Yabancılar objektif olarak çok iyi yorumluyorlar.

Biraz emeğe saygı artık ya.

Çevrimdışı api_duman

• Daimi Üye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #11 : Ekim 11, 2008, 20:58:23 ös »
Neden fifayı pes e benzetiyosunuz anlamadım.Pesciler pesi fifaya benzetir.Fifa oynayanlar fifayı pese...Fifa kaç yıldır var.Ayrıca herkes biliyorki pes git gide fifaya benziyor oynanış olarak.
Birde şöyle bir durum varki ea ne yapsa türklere yaranamıyor.Yabancı sitelerde 10/9 10/8 gibi notlar alan oyun türkiyede sürekli kötüleniyor.Anlamadığım sizin mi hayal gücünüz çok fazla yoksa bi siz akıllısınızda gerçekten bütün oyun siteleri hiç bişey bilmiyomu nedir?O kadar senedir fifa oynarım fifa bu sene çok iyi olmuş diyen yok ama inceleme sitelerine gitseniz hayvan gibi notlar alıyor.O yüzden ben artık türklerin yorumlarına bakarak oyun almam arkadaş.Yabancılar objektif olarak çok iyi yorumluyorlar.

Biraz emeğe saygı artık ya.
ben ilk ss çıktığından beri harika olacak diyodum ve grafikler harika oynayış ufaktan düzelmiş zaten o yüzden mükemmel diyemiyoruz ben de oyuna 10/8.5 gibi bi puan veriyorum sadece demo oynamış olmama rağmen

Çevrimdışı jesterone

• Daimi Üye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #12 : Ekim 11, 2008, 21:16:15 ös »
Oyunda grafikler berbat.Oynanış 0 ! Yüksek donanım istiyor,istediği donanımda kaldırmıyor.Herşeye üyelik ve crack istiyor.İyi yanları yok mu tabi ki var.Ama iyi yanları geçen sene de vardı.O yüzden oyunda gelişme 0 ! Ha pardon,transferler ve ov.lar var.Onlar da olması gerekenler.Yani Fifa maalesef iyi sonuç çıkaramadı.
« Son Düzenleme: Ekim 11, 2008, 21:20:19 ös Gönderen: jesterone »

Çevrimdışı gameman

• Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #13 : Ekim 11, 2008, 21:21:29 ös »
Grafikler berbat mı!Buna gülerim işte.En koyu pes fanları bile grafiklerin iyi olduğunu söylüyor....Ayrıca herşeye üyelik falan istemiyor sadece adidas live season için orj fifa lasım...Oynanışa gelirsek uzaktan şutlar düzelmiş çarpışmalar oldukça güzel tsl deki faceler harici diğer faceler harika gözüküyor.Oyunu full detayda oynayın gerçekten çok farklı...

Çevrimdışı jesterone

• Daimi Üye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #14 : Ekim 11, 2008, 21:26:50 ös »
Grafikler berbat mı!Buna gülerim işte.En koyu pes fanları bile grafiklerin iyi olduğunu söylüyor....Ayrıca herşeye üyelik falan istemiyor sadece adidas live season için orj fifa lasım...Oynanışa gelirsek uzaktan şutlar düzelmiş çarpışmalar oldukça güzel tsl deki faceler harici diğer faceler harika gözüküyor.Oyunu full detayda oynayın gerçekten çok farklı...
Sen gerçek müsabakalarda adamın damarlarını görebilir misin ? Orjinal almaya zorluyorlar işte,oyuncuların azalış şekli. =) Oynanış geçen sene ile aynı,dene istersen.Tarafsız olarak ama. =) Sende itiraf et,Fifa 06'ya kadar iyi idi.Sonra nooldu bilmem daha kötü oldu bana göre. Keşke daha iyi olsa idi.