Mayıs 11, 2024, 16:23:48 ös

Gönderen Konu: fifa 09 sizce?????  (Okunma sayısı 5614 defa)

Çevrimdışı muuuustafa

• Daimi Üye
    • Profili Görüntüle
fifa 09 sizce?????
« : Eylül 11, 2008, 15:00:10 ös »
şuanki demo sürüm oynadığım umzarım full da bundan güzel olur ben şayet beğendim oynanış sitili bakımından hoş ama herkese bea pro yu tavsiye ederim kamera  efekti ve oynanış açısından çok güzel full sürüm çıkınca eminimki oyun çok güzel olacaktır yani zevkli bir de sanırım demoyu açan bilgisayarlar full sürümüde açacaktır benim sistemim 1 gb ram intel core 2   2.13GHz ekran kartım asusu X1650series 1 GB demoyu kasmadan çok güzel oynadım

Çevrimdışı mystiker

• Daimi Üye
  • Adanaspor
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
Ynt: fifa 09 sizce?????
« Yanıtla #1 : Eylül 11, 2008, 15:43:14 ös »
şuanki demo sürüm oynadığım umzarım full da bundan güzel olur ben şayet beğendim oynanış sitili bakımından hoş ama herkese bea pro yu tavsiye ederim kamera  efekti ve oynanış açısından çok güzel full sürüm çıkınca eminimki oyun çok güzel olacaktır yani zevkli bir de sanırım demoyu açan bilgisayarlar full sürümüde açacaktır benim sistemim 1 gb ram intel core 2   2.13GHz ekran kartım asusu X1650series 1 GB demoyu kasmadan çok güzel oynadım

bnm merak ettiğim konuda buydu birinin deniyim bilgileri bizimle paylaşması çok saol kardeş demoyu indirirdim ama kota sorunu var full sürümü bekliorum :)

Çevrimdışı yorulmaz

• Profili Görüntüle
    • E-Posta
Ynt: fifa 09 sizce?????
« Yanıtla #2 : Eylül 11, 2008, 20:06:03 ös »
evet kardesım ıns. bendede calısır cok super