Nisan 29, 2024, 01:24:19 öö

Gönderen Konu: Fifa 2010 Torquay United kariyerim Sezon 4  (Okunma sayısı 3411 defa)

Çevrimdışı WatCheR

• FifaDelisi
  • Daimi Üye
    • Profili Görüntüle
Fifa 2010 Torquay United kariyerim Sezon 4
« : Haziran 08, 2010, 03:14:46 öö »
1. Sezonum : http://www.fifadelisi.net/forum/menejerlik-kariyerleriniz/fifa-2010-torquay-united-kariyerim/
2. Sezonum : http://www.fifadelisi.net/forum/menejerlik-kariyerleriniz/fifa-2010-torquay-united-kariyerim-sezon-2/
3. Sezonum : http://www.fifadelisi.net/forum/menejerlik-kariyerleriniz/fifa-2010-torquay-united-kariyerim-sezon-3/

4. Sezon Maçları oynama şeklim :
2'şer dakika, kaleci ve oyun  zorluk seviyesi legandary olmak üzere tüm maçları kendim oynuyorum

4. Sezon nihayet Coca Cola League One'da mücadele etmeye hak kazandık.
Kadro olarak bu ligin çok altında oyunculara sahibiz. Bu yüzden kasamızda bulunan 2 milyon küsür parayı yardımcı antrenörlere harcamak yerine bir kaç oyuncu almak istiyoruz. Bu yolda en önemli engel, transfer etmek istediğimiz oyuncuları ikna edemememiz. Eğer başaramazsak mevcut kadroyla devam etmekten başka yapacak bişey yok.

Bu yıl bilet gelirlerinde artış bekliyoruz. Sponsorumuzun verdiği para ise oyuncu maaşlarını bile karşılayamıyor hala.

Leage One'daki hedefimiz en fazla 3 sezon sonra üst lige çıkmak ve kadrodaki gelecek vaad eden gençleri elde tutmak. Bu sezon eğer oyuncu alamazsak yardımcı antrenörleri geliştirmeyi sürdürmek istiyoruz.

Sezon başındaki genel durumumuz :

Yardımcı Hocalar :

As kadro :
« Son Düzenleme: Haziran 11, 2010, 14:57:24 ös Gönderen: WatCheR »

Çevrimdışı WatCheR

• FifaDelisi
  • Daimi Üye
    • Profili Görüntüle
Ynt: Fifa 2010 Torquay United kariyerim Sezon 4
« Yanıtla #1 : Haziran 08, 2010, 09:50:45 öö »
4. sezonda 7. haftaya geldik. Nihayet bu sezon 2 tane önemli transfer yapabilmeyi başardık.
23 yaşıbda 71 overalllı bir defans oyuncusu ve 21 yaşında 74 overallı orta saha oyuncusu aldık.

21 yaşındaki oyuncu bizi bayağı bir uğraştırdı ve transferin son gününde yaptığımız nihai teklifle kadroya kattık. Henüz yeni oyunucumuz maçlarda oynamadı.2 oyuncuya toplam 2 milyon 200 bin € harcadık.
Aldığımız oyuncuların çok genç olması harcadığımız paraya değdi.

İlk 7 haftada 5 beraberlik 1 galibiyet ve 1 mağlubiyetimiz bulunuyor.Amacımız bu sezon ilk 15'de kalabilmek. Devre arasında iyi özellikli ve genç bir forvet bulabilirsek kadromuza katmak istiyoruz.

4. sezon 7. Hafta puan durumu :

Çevrimdışı Insect

• Daimi Üye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : Haziran 09, 2010, 00:33:02 öö »
Fifa10 daha zor olduğu için menejerlik de daha gerçekçi oluyor galiba.Fifa07 turnuvası ve kariyerim bittikten sonra yükleyeceğim Fifa10'u.

Bu arada Ufuk Abi 2.Sezon linkine Rochdale'i atmışsın
« Son Düzenleme: Haziran 09, 2010, 00:51:04 öö Gönderen: Böcük ! »

Çevrimdışı WatCheR

• FifaDelisi
  • Daimi Üye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : Haziran 09, 2010, 12:35:58 ös »
14. haftada 1 maç eksikle ve 18 puanla 14. sıradayız.
İlk yarı bitiminde iyi bir forvet oyuncusu almak için gün saymaktayız.

14. hafta puan durumu :

Çevrimdışı WatCheR

• FifaDelisi
  • Daimi Üye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : Haziran 10, 2010, 16:54:35 ös »
18 hafta itibari ile 29 puanla 6. sıradayız.
İngiltere lig kupasından elendik. diğer 2 kupada yolumuza devam ediyoruz.
Takım beklediğimden daha iyi bir perforans gösteriyor.Sadece 1 kez yenildik. Berabere kalma hastalığımızdan kurtulursak ve devre arasında iyi bir forvet alabilirsek üst lige çıkma umudumuz doğdu

18. hafta itibariyle puan durumu :

Çevrimdışı WatCheR

• FifaDelisi
  • Daimi Üye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #5 : Haziran 10, 2010, 22:55:07 ös »
30 hafta'da 2 maç eksikle 3. sıradayım. Devre arasında 600 bin € ya bir defans oyuncusu daha aldık. Bundan sonra biraz para biriktirip stadyumu büyütmek istiyorum. Eğer stadyumu büyütebilirsek maç başı gelirimiz 80-90 bin  € arası artacak.

30. hafta puan durumu :

Çevrimdışı Insect

• Daimi Üye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #6 : Haziran 10, 2010, 23:09:04 ös »
Ufuk abi bayağı iyi gidiyorsun, bence 1. olabilirsin zaten şu an daha avantajlısın diğerlerinin maç fazlası olduğu için.
Fifada niye böyle oluyor bilmiyorum adam gibi fikstür yapamıyorlar mı bunlar?

Çevrimdışı WatCheR

• FifaDelisi
  • Daimi Üye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #7 : Haziran 11, 2010, 14:58:22 ös »
Ufuk abi bayağı iyi gidiyorsun, bence 1. olabilirsin zaten şu an daha avantajlısın diğerlerinin maç fazlası olduğu için.
Fifada niye böyle oluyor bilmiyorum adam gibi fikstür yapamıyorlar mı bunlar?
Bu fikstür olayı yıllardır böyle. Bi düzeltmediler, düzelteceklerini de pek sanmıyorum

Çevrimdışı WatCheR

• FifaDelisi
  • Daimi Üye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #8 : Haziran 11, 2010, 15:06:51 ös »
4.sezonu da bitirdim. Son haftalar büyük bir çekişme içinde geçti. Bir ara maç eksiğim bile olmasına rağmen liderliğe oturmama rağmen üst üste gelen puan kayıpları ile son 2 maç kala 4. lüğe kadar geriledim. Ama son 2 maçı kazanarak, rakiplerimin de puan kaybetmesi ile ligi şampiyon olarak bitirdik. Sonran 2. maçımı 90. dakikada attığım golle kazandım. Yani bayağı heyecanlı geçti son haftalar.

Bu sene bu kadar büyük bir başarı beklememe rağmen oyuna biraz daha ısındığım için bu başarı geldi. Seneye Coca-Cola Champions League'deyiz.

4 sezondur ilk kez ceza sahsı dışından gol attım :

4. sezon sonu lig puan tablosu :