Nisan 28, 2024, 09:52:59 öö

Gönderen Konu: Putfile.com'dan video indirebilme!!!  (Okunma sayısı 5287 defa)

Çevrimdışı Baqqalgazi

• Daimi Üye
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
Putfile.com'dan video indirebilme!!!
« : Nisan 08, 2007, 18:19:49 ös »
Ewet arkadaşlar, putfile.com'dan video indirebilmeyi öğreten iki tane video hazırladım... Öncelikle Putfile.com'un ne olduğunu söyliyeyim!!!

Putfile.com, youtube tarzında, internet kullanıcılarının videlarını upload edip, paylaşıma sunabildiği bir internet sunucusudur... Ancak youtubeden farkı, videoları youtube'nin reklamlı vide oynatıcısı benzerinde bir oynatıcıyla değil, bildiğimiz media player ile izlemize izin vermesidir... Yani, dosyaları sunucularında wmv uzantısıyla barındırmaktadir...

Putfile.com'dan vide indirmeyi iki şekilde analtıım... Bunlardan birincisi Flashgetle indirme... Flashgetle indirmek diğer yoldan çok daha kolay ve hızlı ancak flashgeti kullanmak istemeynler diğer yolu da kullanabilirler... Flashget nedir diye soranlarınız da olabilir... Flashget bir download yöneticisidir ve internetten dosyaları daha hızlı çekebilmemizi istediğimiz zaman dondurup bilgisayarı kapatıp yeniden açtıktan sonra downloada istediğimiz yerden dewam edebilmemizi sağlayan bir innDirme yöneticisidir...

1) Putfile.com'dan Flashgetle Download Yapabilme:

Putfile.com'dan flashgetle download yapabilmek için, öncelikle bilgisayarımıza Flashget programını innDirip kurmamız gerekiyor...

Flashget:

Sürüm            -->  1.82.1002                           
Boyut              -->  3.92 mb     
Kullanım İzni    -->  Ücretsiz(Freeware)     
Dil                   --> Türkçe
İşletim Sistemi --> Windows (Tümü)
Üretici             --> Amaze Software

Flashgetle Putfileden nasıl video indirebilirim??? Videolu Anlatım

Putfileden Flashget olmadan nasıl download yapabilirim??? Videolu Anlatım

Dosya şifreleri www.fifadelisi.net'tir arkadaşlar... Sorun yaşayan olursa bu konu altından bana iletebilirsiniz...