Mart 29, 2024, 01:57:05 öö

Gönderen Konu: FIFA 15-PS4 TURNUVALARI  (Okunma sayısı 4596 defa)

Çevrimdışı BraveheartJK

• Profili Görüntüle
    • E-Posta
FIFA 15-PS4 TURNUVALARI
« : Ağustos 31, 2014, 12:02:46 ös »
Arkadaşlar merhabalar. Foruma yeni katıldım. Ben de bir fifa fanı olarak özellikle fifaya odaklanmış ve fifa severleirn bolca yer aldığı forumlar arıyordum. Umarım burada istediğimi bulabilirim. Şunu blirtmek isterim adı hemen herkes tarafından bilinen bazı forumlarda özellikle fifa 14 için turnuvalar düzenledim. Ancak artık karma karışık bir halde olan o tür forumlarda değil burada turnuvalar düzenlemeye devam etmek istiyorum. Bilmiyorum burada ps4 platformu ne yoğunlukta kullanılıyor. Öğrenmek istediğim budur. Eğer yeterli talep olacaksa diğer forumlardan ve kendi gruplarımdan üyeleri de buraya yönlendirmek istiyorum. Bu yapacağımın foruma katkısı oldukça fazla olacaktır diye umuyorum. Lütfen bu başlık altında ps4 kullananlar fikirlerini paylaşsınlar ve bende az bir süre kala fifa 15 için bu forumda turnuvalarımı düzenlemek üzere organize olayım. Tekrar herkese selamlar ve şimdiden teşekkürler.

Çevrimdışı BraveheartJK

• Profili Görüntüle
    • E-Posta
Ynt: FIFA 15-PS4 TURNUVALARI
« Yanıtla #1 : Ağustos 31, 2014, 16:44:03 ös »
Pek fazla PS4 kullanan ya da forumda turnuvaya katılan yok heralde :)

Çevrimdışı WatCheR

• FifaDelisi
  • Daimi Üye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : Ağustos 31, 2014, 17:00:34 ös »
PS4 henüz fazla yaygınlaşmadı. Ben hala pc de oynuyorum şahsen

Çevrimdışı ultraslan_soke

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : Ekim 20, 2014, 15:45:19 ös »
ben de yeni kayıt oldum foruma ve turnuva için bekleyenlerden biriyim keşke olsa da yapsak

Çevrimdışı WatCheR

• FifaDelisi
  • Daimi Üye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : Ekim 22, 2014, 06:02:24 öö »
Daha önce bi kaç kez turnuva girişimimiz oldu ama ilgi olmadığı için yapılmadı. Tabi aradan yıllar geçti şimdi daha çok kişide orjinal oyun var. Talep olursa toplanıp yaparız tabiki.

Çevrimdışı ronaldoisco

• Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #5 : Aralık 13, 2014, 23:49:35 ös »
iyi günler fifa 15 ps4 turnuvası için şuan birşey yok sanırım ama eğer bi gelişme olursa sizlerden nasıl haber alıcağız !