Nisan 19, 2024, 08:05:05 öö

Gönderen Konu: Basın Açıklamaları  (Okunma sayısı 21078 defa)

Çevrimdışı Insect

• Moderator
  • Daimi Üye
    • Profili Görüntüle
Ynt: Basın Açıklamaları
« Yanıtla #15 : Temmuz 12, 2011, 01:02:37 öö »

Bugün,sizlere futbol tarihine büyük bir kara leke olarak geçecek bir belgeyi açıklayacağım.İyi bakın..

Mourinho Şikeyi Deşifre Etti !

Mourinho yaptığı açıklamada;

" Puan tablosuna bir bakalım.Birinci sırada,namağlup 7 puanlı Bayern Münih var.Turnuvanın en az gol yiyen takımı.Muhteşem bir takım savunması ve oyun.Barcelona ile oynadıkları maçın skorunu bir gün önce söyleseler inanmazdım.Fakat,oldu.Turnuvanın en az gol yiyen takımı ve en iyi savunmasına sahip olan takımı,Bayern Münih,bir takımdan 12 gol yemeyi başardı.Peki nasıl oldu ? "

Teknik adam çantasından fotoğrafı çıkararak kameralara zoom yapmasını söyledi.Gerçek,çarpıcıydı.

Messi eliyle Oliver Kahn'a,Barcelona patronun belirlediği skorun şifresini veriyordu.Elleriyle 2'yi kasteden Arjantinli yıldız,12-2'lik skorun adeta öncüsüydü.Oliver Kahn,Arjantinli oyuncunun bu işaretine eliyle "OK" işareti yaparak yanıt veriyor,tüyler ürpertici gerçek tarihe bir kara leke olarak adını yazdırıyordu.

Klüp patronlarının içki masasında belirlediği bu skor,toplumda kaosa neden oldu.Skoru hazmedemeyen Bayern Münih taraftarları Barcelona kafilesine saldırdı.

Fotoğrafta gördüğünüz kişi,Iniesta'dan başkası değil ! Evet,şaşırmayın !
Bayern Münihli holiganların saldırısına uğrayan yıldızın suratının şekli şemali değişti ! Artık eski haline benzemiyor bile !

Yaşanılanların ardından Bayern Münih çalkantıda.
Klüp başkanının istifası bekleniyor.

Çevrimdışı By VeNoM

• Moderator
  • Daimi Üye
  • Bilişim Öğrencisi
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #16 : Temmuz 12, 2011, 01:22:22 öö »

Manu teknik direktörü S.A.F. şike iddalarıyla ilgili şu açıklamayı yaptı; "Bazı şeylerin bizde farkındaydık ama üstlerimiz tarafından susturulduk. Artık buna bir dur demek istiyorum ve JOse Morinyonun hep arkasındayım."Dedi ve morinyoya destek verdiğini söyledi. Ayrıca "Bayern gibi müthiş bir takımın 12-2 yenilmesi imkansız şike olduğu apaçık ortada"dedi.
« Son Düzenleme: Temmuz 12, 2011, 03:12:27 öö Gönderen: By VeNoM »

Çevrimdışı ziyaretci

• Daimi Üye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #17 : Temmuz 12, 2011, 02:03:34 öö »
Guardiola bir konuştu,tam konuştu!

Mourinho'nun paylaştığı bir fotoğrafta Messi'nin eliyle bir şeyler yaptığı karelere yansımış.Gayet sade bir işaret.Dinine bağlı bir insan Messi,Bayern maçında attığı 2. golden sonra eliyle Tanrıyı işareti edip "Bu sana gelsin" diyip şükür ediyor.Şikeyi belirten herhanbi bir şey yok yani.

Mourinho Bayernli taraftarlara da iftira atmış! o_mg
Güya dayak yiyen İniesta:

Birde gerçek İniesta'ya bakalım!

Benzemeyi bırakın,saç stilleri bile aynı değil!Yani Mourinho her zaman yaptığı gibi bu seferde Bayernli taraftarlara iftira atıyor!!
« Son Düzenleme: Temmuz 12, 2011, 02:31:55 öö Gönderen: ziyaretci »

Çevrimdışı By VeNoM

• Moderator
  • Daimi Üye
  • Bilişim Öğrencisi
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #18 : Temmuz 12, 2011, 02:19:52 öö »

ManU'da kafalar karışık

ManU onursal başkanı Martin Edwards S.A.F. ın yaptığı açıklamalardan sonra sert konuştu. Martin Edwards yaptığı açıklamada "Biz çok büyük bir camiayız. O yüzden taraf tutmayız. 2 takımında haklı nedenleri olduğunu düşünüyoruz. Ve kulübümüz olarak  S.A.F.'nun bizden bağımsız yorumlaması kulübümüz ile alakası olmayıp tamamen kendi görüşüdür. Ve biz tarafsız bir kulübüz ve hep öyle kalacağız dedi."

S.A.F. açıklama yapmadan duramıyor...
S.A.F. ise guardiolanın basın toplantısından sonra şunları söyledi;"Josenin dedikleri doğru olabilir ama guardiolada kafamı karıştırdı. Bunlar kendi yorumum lütfen kulübüm ile bağdaştırmayınız. Bence 2 teknik direktör birbirlerine meydan okuyup belgelerini ortaya koysunlar ve oylama yapalım şikenin olup olmadığını görelim." dedi. Onursal başkanın açıklamasından etkilenmiş görünüyordu.

Çevrimdışı ziyaretci

• Daimi Üye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #19 : Temmuz 12, 2011, 02:41:07 öö »

Guardiola bu seferde Manchester United klübüne yüklendi!

Josep Guardiola,toplantıda basın sözcülerine"Manchester United kadar kendini bilmez bir klüp görmedim.Basın toplantısı düzenleyen Ferguson,şike konusunda Jose Mourinho'yu desteklediğini söyleyip üstleri tarafından susturulduğundan bahsediyor.Toplantıdan yaklaşık 30 dakika sonra klüp içinde her ne oluyorsa kovulmuş olan onursal başkanı kullanıp tarafsız olduklarını belirtiyor.Manchester United klübünün yöneticilerinin bir an önce tedavi altına alınmasını ve Tanrıya bol bol dua etmesini öneriyor,ailesine sabır diliyorum."

"... Jose Morinyonun hep arkasındayım."Dedi ve morinyoya destek verdiğini söyledi.

"...Ve biz tarafsız bir kulübüz ve hep öyle kalacağız dedi."

« Son Düzenleme: Temmuz 12, 2011, 02:45:17 öö Gönderen: ziyaretci »

Çevrimdışı By VeNoM

• Moderator
  • Daimi Üye
  • Bilişim Öğrencisi
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #20 : Temmuz 12, 2011, 02:52:53 öö »
Ben haberciyim ne söylenirse onu yaparım ama bir hatan var. Martin Edwards hala onursal başkan ben başkan dememiştim guardiola bir kez daha yanıldı ve hiç bıkmayacak.

Çevrimdışı Insect

• Moderator
  • Daimi Üye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #21 : Temmuz 12, 2011, 02:56:52 öö »

Jose Mourinho da United'a yüklendi!

Jose Mourinho,yaptığı açıklamada Martin Edwards'ın ruhsal sorunlarına değindi.

"Bundan 9 yıl önce klüpten kovulmuş olmasına rağmen hale klüp yöneticisiymiş gibi açıklama yapan Martin Edwards'ın durumu vahim.Hele ki Alex Ferguson'un,9 yıl önce kovulmuş olmasına rağmen yönetici gibi açıklama yapan bir şizofrenin açıklamalarından etkilenmesi çok ilginç bir durum"

Tecrübeli çalıştırıcı,

Alex Ferguson'un profesyonel dansözlük yapması gerektiğini söyledi.Kendisinin müthiş bir yetenek olduğunu söyleyen Mourinho,Ferguson'un dansözlük yapması halinde Glazerların ona verdiği paranın 10 katını kazanabileceğini sözlerine ekledi.

Çevrimdışı ziyaretci

• Daimi Üye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #22 : Temmuz 12, 2011, 03:00:34 öö »
Ben haberciyim
Ferguson profesyonel dansözlükten sonra basın muhabirliğine başladığını açıkladı!

Çevrimdışı By VeNoM

• Moderator
  • Daimi Üye
  • Bilişim Öğrencisi
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #23 : Temmuz 12, 2011, 03:04:42 öö »
ManU Onursal başkanı Martin Edwards "Jose ve Guardiola'nın akli dengeleri yerinde olmadığından kendilerine cevap vermek istemiyorum"dedi.

Çevrimdışı By VeNoM

• Moderator
  • Daimi Üye
  • Bilişim Öğrencisi
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #24 : Temmuz 12, 2011, 03:19:31 öö »
S.A.F. Dan nameler

Ben ManU td si ferguson olarak size bu kanıtları göstermek istiyorum lütfen çocuklarınıza göstermeyin +18

1-Rüşvet mi var. Bayern macında guardiolanın bu hareketi dikkatimi çekti.

2-Jose ile Guardiola arasındaki bu yakınlaşma nedir?

Üstteki resimde bir otelde buluştukları zaman çekilmiştir. Bizzat kendi adamlarımı yolladım. Sizi aydınlatabilmek için.

Ardından maçta teselli etmeler.

Görüşürüz der gibi gülümsemeler.

İşte bu resimde ne kadar haklı olduğumu görüyorsunuz. Jose'nin yaptığı nedir burda guardiolanında karşı çıkmamamsı bence bana iftiralar atmak yerine bu yakınlaşmalara bir açıklama getirsinler. O elle ilgili yorum yapmak istemyorum. Hatta çok dikkatli bakarsanız arkadaki taraftarlar ayıp dercesine yuhluyor.

Son olarak Jose ve Guar'a mutluluklar dilerim. ;)
« Son Düzenleme: Temmuz 12, 2011, 04:13:58 öö Gönderen: By VeNoM »

Çevrimdışı ziyaretci

• Daimi Üye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #25 : Temmuz 12, 2011, 03:27:59 öö »
Ferguson'un hiç arkadaşı olmadığı çok belli.Asosyal bir hayat sürdüğü için arkadaşlar arasında olan el şakalarından,sarılmalardan anlamaz,üstelik bunları yapanlarıda gay yerine koyar.Ferguson,gerçekleri anlamalısın artık,huzur evine gitme vaktin geldi de geçiyor...

Not: Yakın bir zamanda Ferguson'a güzel bir tişört alacağım.Görüldüğü gibi her basın toplantısında aynı tişörtü giyiyor.

Çevrimdışı By VeNoM

• Moderator
  • Daimi Üye
  • Bilişim Öğrencisi
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #26 : Temmuz 12, 2011, 04:12:03 öö »
Ben iskoçya soylusuyum yani SİR'im bunu hatırlatırım onun için asosyal olmam imkansız. Ayrıca el şakası gay'lik belirtisidir araştıraiblirsin. Ayrıca Guardiolanın gerçekten futbolu bıraktığını öğrenmek isterim.

Çevrimdışı By VeNoM

• Moderator
  • Daimi Üye
  • Bilişim Öğrencisi
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #27 : Temmuz 12, 2011, 04:14:45 öö »
Ayrıca tişörtümü kargoya verdim sana gönderiyorum bir kaç güne gelir.

Çevrimdışı Insect

• Moderator
  • Daimi Üye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #28 : Temmuz 12, 2011, 04:32:48 öö »
El şakası gaylik belirtisi öyle mi ?

Bunu açıklayın öyleyse.

Çevrimdışı By VeNoM

• Moderator
  • Daimi Üye
  • Bilişim Öğrencisi