Mayıs 09, 2024, 21:30:22 ös

Gönderen Konu: 23 Nisan kutlansın ister misin istemez misin?  (Okunma sayısı 3285 defa)

Çevrimdışı Barguti

• FifaDelisi
  • Dıd dırı dıd Dıd
    • Profili Görüntüle
23 Nisan kutlansın ister misin istemez misin?
« : Nisan 24, 2009, 07:58:16 öö »
Evet arkadaşlar dün bildiğiniz gibi çocuk bayramıydı ve geride bıraktık bir kez daha  :)

Aklıma kendi çocukluğum hatta gençliğimde geliyor  8) Bu tip bayram törenlerinde olmayı pek sevmezdim ve elimden geldiğince katılmak istemezdim.
Siz neler düşünüyorsunuz bu konuda? Sizce bayramlar kutlanmalı mı kutlanmamalı ya da formatı üzerinde bir değişiklik yapılmalı mı böyle mi kalmalı?

Çevrimdışı BerkLy

• Daimi Üye
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
Ynt: 23 Nisan kutlansın ister misin istemez misin?
« Yanıtla #1 : Nisan 24, 2009, 08:30:14 öö »
Türkiye'de her resmi bayramda onbinlerce statta gösteriler düzenleniyor.Hepsi birbirinin aynı.Bir önceki 23 Nisan'ı X stadında , bu seneki 23 Nisan'ı ise Y stadında izleyin , aynı gösteri karşınıza gelir.Okunan yazılarda ufak bir değişiklik yapılmış olur.Hepsi bu.Sıkıldım artık.Önceleri hevesle giderdim gösterileri izlemeye.En son geçen seneki 19 Mayıs törenine kızları görmeye gittiğimi bilirim.23 Nisan'a zorunlulukla katılmıştım...

Kesinlikle format değiştirilmeli.

Çevrimdışı okanbjk74

• Moderator
  • Daimi Üye
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #2 : Nisan 24, 2009, 11:39:01 öö »
Türkiye'de her resmi bayramda onbinlerce statta gösteriler düzenleniyor.Hepsi birbirinin aynı.Bir önceki 23 Nisan'ı X stadında , bu seneki 23 Nisan'ı ise Y stadında izleyin , aynı gösteri karşınıza gelir.Okunan yazılarda ufak bir değişiklik yapılmış olur.Hepsi bu.Sıkıldım artık.Önceleri hevesle giderdim gösterileri izlemeye.En son geçen seneki 19 Mayıs törenine kızları görmeye gittiğimi bilirim.23 Nisan'a zorunlulukla katılmıştım...

Kesinlikle format değiştirilmeli.
Berk'e katılıyorum.Artık 23 Nisan,19 Mayıs gibi gösterilere bizler sıkılarak gidiyoruz.Örneğin dün okula gittik.Burda hava kötüydü.Stad gösterisi iptal edilmiş.Herkez evlerine gidebilir dediler.Şimdi sen sabağın köründe kalkmışsın.Şimdi sana gösteri iptal diyolar.Bidaha nasıl hevesin kalsın.

Çevrimdışı Astenic`

• Daimi Üye
  • Creeping Death..
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : Nisan 25, 2009, 14:56:38 ös »
Ben hiç katılmadım hep kaçtım xD

Çevrimdışı malikergin

• Daimi Üye
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #4 : Ağustos 03, 2009, 08:54:23 öö »
Ben hiç katılmadım hep kaçtım xD

aynen .23 nisan kutlanırken  2.sınıftaydım köydeydik. yürürken hep evin çnünden geçtiğimiz için  hemen eve girerdim hoca öle  önüne bakardı  8)

Çevrimdışı api_duman

• Daimi Üye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #5 : Ağustos 03, 2009, 08:57:23 öö »
aynen .23 nisan kutlanırken  2.sınıftaydım köydeydik. yürürken hep evin çnünden geçtiğimiz için  hemen eve girerdim hoca öle  önüne bakardı  8)
şimdi bu mesaja nerden yaklaşsam bilemedim son mesaj süresine bakmadan mesaj yazdığına mı taksam 23 nisanı 100 yılda bir kutlanan bir gün gibi anlattığına mı taksam köydeydik kelimasinden sora yazdığın anlamsız cümleyemi taksam anlayamadım valla

Çevrimdışı malikergin

• Daimi Üye
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #6 : Ağustos 04, 2009, 17:13:02 ös »
şimdi bu mesaja nerden yaklaşsam bilemedim son mesaj süresine bakmadan mesaj yazdığına mı taksam 23 nisanı 100 yılda bir kutlanan bir gün gibi anlattığına mı taksam köydeydik kelimasinden sora yazdığın anlamsız cümleyemi taksam anlayamadım valla

herkesin bakış açısı farklı nasıl bakarsan bak dostum

Çevrimdışı fıfat2

• Daimi Üye
  • Yok ben almıyım
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #7 : Ağustos 20, 2009, 16:27:27 ös »
23 nisan işkencesine son.