Mayıs 20, 2024, 10:17:38 öö

Gönderen Konu: Genel Sohbet Konusu  (Okunma sayısı 57606 defa)

Çevrimdışı api_duman

• Daimi Üye
    • Profili Görüntüle
Ynt: Genel Sohbet ve Katılım Konusu
« Yanıtla #195 : Mayıs 22, 2010, 16:31:59 ös »
Ben ciddi diyorum. Şu sunulan önerilerden ise FD07™ en iyisi bence. Geyik olursa tüm ciddiyet gider.
açıkçası bende artık böyle düşünüyorum madem FD içinde bir turnuva olacak adına yakışır bir turnuva olsun fakat katılım bekledimdende az olacak gib

Çevrimdışı api_duman

• Daimi Üye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #196 : Mayıs 22, 2010, 17:14:59 ös »
bu arada ben geyiğe oy vermiştim fakat oyun ciddi de şuanda yani ciddi 4-3 önde

Çevrimdışı onurgsli

• Daimi Üye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #197 : Mayıs 22, 2010, 18:28:33 ös »
Fifa 07 Son Türkiye Ligi

Ben de daha da altarnatif varda bu daha mantıklı bence :)

Çevrimdışı onurgsli

• Daimi Üye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #198 : Mayıs 22, 2010, 18:29:20 ös »
Grup daha güzel bence :D

Çevrimdışı Insect

• Daimi Üye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #199 : Mayıs 24, 2010, 21:29:09 ös »
Arkadaşlar turnuvanın başlamasına sayılı gün kaldığı için isim oylamasını kapattım ve yorumları bu konuya aktardım.İsim ve slogan üzerinde çok durmayacağız.Sitede şu an başka turnuva olmadığı için mesela fikstür konusunu açtığımızda "FD07™ - 1.Hafta Fikstürü" yazacağımıza "1.Hafta Fikstürü" yazacağız.İsim kalabalıktan başka bir işe yaramayacak.

Lig Sistemi Hakkındaki Düşüncelerim:

- Her hafta ayrı fikstür,puan tabloları,maçlar forumda kirlilik yaratabilir
- Çok maç oynanacak olması oyuncuları bir süre sonra sıkabilir ve turnuvaya olan ilgiyi azaltabilir
- Maç sayısı fazla olduğu için önümüzde iki seçenek oluyor.Ya turnuvayı geniş bir zamana yayacağız ya da maçları çok sık bir tempoda yapacağız.Zira 13 katılımcı var ve bu durumda 24 maç oynanacak.Her gün maç yapsak bile 1 aya anca sığdırıyoruz turnuvayı,ki bu da çok geniş bir zaman.Tatile gidenler falan olabilir.Günde 2-3 maç oynayarak da milleti klavye başına bağlamak istemiyorum.

Grup Sistemi Olması Halinde:

- Takımlar kura sistemiyle iki gruba ayrılacak.Başka katılım olmazsa veya katılımcılardan biri ayrılmazsa bir grup 10 , bir grup 8 maç yapacak.Gruplarda ilk ikiye girenler yarı finale çıkacak ve sonra final heyecanı yaşanacak.Son derece heyecanlı bir turnuva olur.Maksimum maç sayısı da 12 oluyor bence gayet makul bir sayı.Ve tek düze bir turnuva da olmuyor.

Oylamaya katılmamış arkadaşların bir an önce katılmasını istiyorum çünkü başta da söylediğim gibi az kaldı turnuvanın başlamasına.

Bir de projem var eğer Grup Sistemi olursa msn'de toplu konuşmada açıklayacağız grup kurasını teker teker.Baya atraksiyon olacak yani.   c_heesy
« Son Düzenleme: Mayıs 24, 2010, 21:40:12 ös Gönderen: Böcük ! »

Çevrimdışı api_duman

• Daimi Üye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #200 : Mayıs 24, 2010, 21:48:18 ös »
Alp in dediklerine katılıyorum lig cidden işi uzatır ve sıkabilir

ayrıca 13 değil şu an 12 kişi var ve ben,     venom,ztcbaba,musiqstyle ve okanbjk nin katılacağını sanmıyorum eğer bu 4 kişi içinde bu mesajı görüp ne oluyor ya demesin hiç bir ilginiz yok turnuva ile eğer varsa söyleyin.
kaldık 8 kişi 4 e 4 grup yapabiliriz klasik şampiyonlar ligi sistemi
hiç umudum yok ama okan ile ztc gelirse yada 2 sinden biri gelir bir kişi daha bulursak(yani 10 kişi olursak) daha önce alp e anlattığım ve dünya üzerinde uygulanmayan bir fikstür hazırlayabilirim ama bu iş için 5 e 5 iki grup olması lazım kısaca her maç zamanı gruplar da bir takım boş kalacak ve boş kalan takımlar maç yapacak yani a5 ile b5 maç yapacak bu sistemin iki artısı var birincisi grup olduğundan lig kadar uzun sürmeyecek 2. lig sisteminin esprisi olan "herkesin birbiriyle en az bir kere oynaması" prensibi içeriyor olması maç sayısı olarak turnuvaya katılanlar en az 9 maç yapacak yarı finaller 2 maç olsa maç sayısı 11 oldu bir de final var 12 maç yapılıyor klasik grup sistemi formatı ancak tek dezavantaj 10 kişi olmadan yapılamıyor  t_ongue
bu arada düşünenler olabilir bu fikstürü nasıl hazırlayacaksın diye eğer kabul edilirse bütün maçları haftasonu hazırlayabilirim kabiliyetliyim bu konuda.
ben önerimi sundum 10 kişi olursak şiddetle kendi sistemimi öneriyorum normal grup sisteminden çok daha zevkli olacaktır eminim ama 10 olamassak grup daha mantıklı bence
haa ayrıca diyelimki 9 yada 7 kişi falan kaldık yani tek sayıda BS nin kuzeni hilak var o katılsın turnuvaya

Çevrimdışı api_duman

• Daimi Üye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #201 : Mayıs 24, 2010, 21:50:54 ös »
msnden toplu kura güzel fikir ama kuraları tombalayla çekmek istiyorum :D evet istiyoruM ben çekeyim mi tabi bana güveniyorsanız  u_ndecided

Çevrimdışı Insect

• Daimi Üye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #202 : Mayıs 24, 2010, 21:56:53 ös »
Güveniyoruz tabiki , kura işi senin. :)

Çevrimdışı api_duman

• Daimi Üye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #203 : Mayıs 24, 2010, 21:59:38 ös »
Güveniyoruz tabiki , kura işi senin. :)
aha mutlu oldum lan  c_heesy

ayrıca büyük bir hayal kırıklığı 5 dk dir ne yazıyorsun diye bekliyorum bu mu çıktı lan  o_mg ben yine paragraf paragraf bişey yazıcan sandım ayıp valla t_ongue

Çevrimdışı Insect

• Daimi Üye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #204 : Mayıs 24, 2010, 22:06:07 ös »
Çok sekme açtığım için farklı görünüyor o t_ongue

Çevrimdışı Equando

• Daimi Üye
  • 7 books, 7 days, 7 chances
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #205 : Mayıs 24, 2010, 22:41:09 ös »
Aslında bende kura programı olduğunu söylemiştim ama tabiki api yapabilir :)

Çevrimdışı BerkLy

• Daimi Üye
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #206 : Mayıs 24, 2010, 22:43:27 ös »
Alp'e ben de katılıyorum.
Oyum lig olması yönündeydi.
Şimdi grup diyorum.
Kafanızdan hesapla ligden bir çıkartıp gruplara bir ekleyebilirsiniz ;)

Çevrimdışı Insect

• Daimi Üye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #207 : Mayıs 24, 2010, 23:09:28 ös »
Api ve berk ile birlikte turnuvaya katılması kesinleşen 8 kişiden 6'sı grup dediği için oylamayı kapattım.

Çevrimdışı ziyaretci

• Daimi Üye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #208 : Mayıs 25, 2010, 00:37:39 öö »
Ulan kurayı ben yapmak istiyordum ama neyse :D Barninin kuzeni var ona da haber salın :P

Çevrimdışı api_duman

• Daimi Üye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #209 : Mayıs 25, 2010, 17:38:09 ös »
açıkçası bir arkadaş getirmeden gelirse hiç gelmesin (bs yanlış anlama kendisini istemediğimden değil iyi çocuk aslında) çünkü 9 kişi oluyoruz ve kötü oluyo