Mart 29, 2024, 00:35:56 öö

Gönderen Konu: Fifa 12 Liverpool kariyerim  (Okunma sayısı 3697 defa)

Çevrimdışı umutov84

• Profili Görüntüle
Fifa 12 Liverpool kariyerim
« : Ocak 23, 2014, 14:26:37 ös »

Daha önce 5 sezon Bristol Rovers'u çalıştıran , Premier lige kadar yükseltip şampiyonlar ligi seviyesine getiren Umutov , bilgisayara format atmak zorunda kalmasından dolayı Bristol kariyerini noktalamak zorunda kalır.  c_heesy Tekrar bir alt lig takımını çalıştırmayı göze alamaz ve şampiyonluğa hasret Liverpool'a başarı sözüyle yeni görevine başlar.
   İlk sezonda şampiyonluk yarışı eldeki hazır kadroyla kıyasıya geçer.Sonunda sadece 4 puan farkla şampiyon olur Liverpool.
   İkinci sezona flaş transferlerle girer Umutov.Veteran oyuncuların bazılarının yanısıra Acceleration ve Sprint Speed özellikleri düşük ,oyunu yavaşlatan oyuncuları elden çıkarır ,yerine hızlı ve çevik teknik oyuncular katar kadroya.Ancak yine de istenen kadroya budget yetersizliginden ulaşamadığını hissetmektedir.Yine de şampiyon olur Liverpool.Bu sefer 11 puan farkla.Kazanılan şampiyonlar ligi ise ,birçoklarının ilkidir.
   Sezon sonunda 6 önemli futbolcusunu satar Liverpool.Amaç Messi'yi renkerine katmaktır.Pazarlıklar sonrası 225 milyon karşılığında Messi'yi renklerine katar Liverpool.Bir sezonda 36 gol atan Messi - bildiğiniz Messi'dir.Ama ikinci sezonun ortasında "mutsuzum - gitmek istiyorum" diye tutturur...Board "SAT" emri verir.Umutov eli kolu bağlı bir şekilde Real Madrid'e 185 milyona satmak zorunda kalır.Messi'nin boşluğunu doldurmak için 60 milyona alınan Welliton ,sezon başı 30 civarı gol atarak doğru bir seçim olduğunu kanıtlar...Ama o da 3. sezonun ortasında "İngiltere beni açmıyor" diyerek ayrılmaya karar verir.Onu da Barca kapar 30 milyona.Aynı sezon diğer flaş golcu Leandro'ya Real Madrid 80 milyon teklif edince ,Umutov dayanamaz onu da satar  e_vil Bonservis bedeli 20 milyon olan Leandro 5 sezon önce 9 milyona mal olmuştur.80 milyon sanal para da olsa güzel rakam arkadaş  c_heesy
   Welliton ve Leandro'dan boşalan forvet ihtiyacı Doumbia ve Goodwillie transferleriyle giderilmiş ,Liverpool yeni sezona Antalya kampındaki çalışmalarıyla merhaba demiştir   t_ongue

Kulübün finansının yükselmesi de maç kazanmak kadar haz veriyo nedense.

kadro 1

kadro 2

iki ayrı maç kadrom var...Sırayla bir maç bir kadro bir maç digeri oynuyor.Faydası nedir derseniz,rakipler hafta içi hafta sonu hep aynı kadroyla oynarken ,siz bir kadroyu dinlendirip ,diğer kadroyla oynuyorsunuz.Sonucunda 60.dakikadan itibaren karşınızda tükenmiş bir Chelsea ,Arsenal...Genelde ikinci yarılar benim oluyor...Arada mırın kırın eden futbolcular olsa da ,onları 1-2 önemsiz maçta ekstra oynatarak moral durumlarını dengeliyorum.Thanks for giving me chance diyerek mutlu hallerine geri dönüyorlar.Sonuçta her daim zımba gibi bir Liverpool kadrosu ,her kupaya saldırıyor.

« Son Düzenleme: Ocak 23, 2014, 14:57:26 ös Gönderen: umutov84 »