Mayıs 07, 2024, 23:18:08 ös

Gönderen Konu: Yalan Haberler :D  (Okunma sayısı 3364 defa)

Çevrimdışı ays

• Daimi Üye
  • Sorry For Party Fucking
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
Yalan Haberler :D
« : Eylül 14, 2010, 00:54:31 öö »
Biraz Çok Ama Hepsini Okumanızı Tavsiye Ederim Kendim Seçtim :D

-> Çin Halk Cumhuriyeti'nden Rahatlatan Açıklama: "Deprem yaratmak için bütün vatandaşlarımızı aynı anda zıplatabilecek kadar organize değiliz..."

-> İstanbul Boğazı'nda, Protesto Amacıyla Kendilerini Gemiye Zincirleyen Greenpeace Üyeleri, Gemiyle Birlikte Angola'ya Doğru Yola Çıktılar...

-> Fender'den Yeni Kampanya : "Gitar Büyük Boy 35 TL"

-> Ego Tokluğuna Forumlarda Moderatörlük Yapan Orta Yaşlı İnternet Kurdu, İşsizlik Maaşı İçin İşkur'a Başvurdu...

-> Michel Platini:"Avantaj Kuralı Yerine, Adamın Devam Etti Kuralını Getirmeye Çalışıyoruz"

-> Galatasaray futbol takımı akşamki antrenmanda Sabri'den ayrı düz koşu yaptı...

-> İsrail'in Türkiye'ye Yönelik Açıklamalarına Hemen ve Misli ile Yanıt Verilmesini İsteyen Erdoğan Dolmabahçe'de Çarşı Grubu
Temsilcileriyle Bir Araya Geldi...

-> Pelin İsimli İlk Babaanne Torununu Parkta Gezdirirken Görüntülendi...

-> Astım Hastalarının Eylemine Polis Biber Gazıyla Müdahale Etti: 127 ölü

-> Türk Anesteziyoloji Derneği: "Genel anestezi verilirken inat edip bayılmamaya çalışmanız bizi çok eğlendiriyor..."

-> Microsoft, Scroll Lock'ın Ne İşe Yaradığını Bilmeyen 150 Çalışanının İşine Son Verdi...

-> Rize'de, katıldıkları konser sırasında, İsmail Türüt'ün terine kapılan iki vatandaşımız için yürütülen arama-kurtarma çalışmaları
devam ediyor...

-> Camiye Yardım Kutusundan Çıkan 20 İsrail Yeni Şekel'i İslam Dünyasını İkiye Böldü...

-> Emine Beder'in yeni kitabı "Mercimekle Ezogelin Arasındaki 5 Fark" satış rekorları kırıyor.

-> OSYM'den Açıklama: "Bu yıl tercih kılavuzuna 'eşek bağlasan 4 senede mezun olur bölümleri' başlığında ayrı bir okul listesi ekledik...

-> 1 aylık çalışma süreçleri içinde Teoman'ı hiç sarhoş olarak yakalayamayan 4 muhabir işinden oldu...

-> Düşen Uçağın Karakutusu Üzerinde İncelemelerini Tamamlayan Yetkililer, Uçakta Ateist Bulunmadığını Açıkladı...

-> Avrupalı Bilim Adamları "Uyuyor musun?" Sorusuna Mantıklı Bir Cevap Bulabilmek Adına Cenevre'de Bir Araya Geldiler...

-> Hocasına "Öğretmenim" Diye Seslenen Lise Öğrencisi Yakalanarak İlköğretim 3. Sınıfa Geri Gönderildi...

-> 12. Felsefe Kurultayında Bu Yıl da "Ayıp" ve "Yazık" Kavramlarını Tanımlayabilen Çıkmadı...

-> Almanya'da Türk Lisesi Açılmasına Karşı Çıkan Merkel, Temel Neden Olarak "Arka Sıradakiler"i Gösterdi...

-> Kendisi için düzenlenen jübile maçına yedek başlayacağını öğrenen Fenerbahçeli Semih'ten hocaya veryansın...

-> Adalet Bakanlığı: "Yürütmeyi Durdurma Davasında Red Kararına İtiraz" terimini ilk anda bizler de tam anlayamıyoruz....

-> Barcelona Başkanı Laporta, Her Teknik Direktörleri İçin "Barcelona'yı Ben De Şampiyon Yaparım" Şeklinde Yapılan Yorumlara Son
Vermek İçin Seneye Takımın Başına Türkiye'den Rastgele Seçilen Bir Vatandaşı Getireceklerini Açıkladı...

-> San Marino'da Yapılacak Nüfus Sayımı İçin Yarın 08:00-08:30 Saatleri Arasında Sokağa Çıkma Yasağı Uygulanacak...

-> "Benden daha iyisine layıksın" Bahanesiyle Terk Edilen Genç, Bu Kez Gerçekten de Daha İyisini Buldu...

-> 30 Yaşından Genç Bir Futbolcunun Transfer Edileceği Haberi, Katar'da Hayatı Durma Noktasına Getirdi...

-> "Bana da o kadar makyaj yapsalar ben de güzel olurum" Diyen 20 Yaşındaki Genç Kız İçin 10 Gündür Sürdürülen Kozmetik
Çalışmalardan Sonuç Alınamadı...

-> Renkli İstop Oynarken Siklamen Rengi Bulmak Amacıyla Koşmaya Başlayan Yedi Yaşındaki E.Ö.'den 2 Aydır Haber Alınamıyor...

-> Kadıköy Yazıcıoğlu Pasajı'ndan Şok Açıklama: "Elimizde 1 Sezon Daha Lost Var"

-> Sibel Can'ın Yaz Diyetini Hala Açıklamaması, Halkta Tedirgin Bir Bekleyişe Neden Oldu...

-> Ferhat Göçer'in Henüz Yorumlamadığı Şarkılar "Dokunulmazlar" Adlı Albümde Toplandı...

-> "Survivor"a katılan Somali'li genç, adada geçirdiği 2 ay sonunda 8 kilo aldı...

-> İstanbul'daki metro kazı çalışmaları sırasında İkinci ve Üçüncü Levent semtleri bulundu....

-> CHP İktidara Gelemez Diyenlere Deniz Baykal'dan Tokat Gibi Cevap...

-> ''Abi sana kız mı yok boşver ya'' Telkiniyle Bunalımdan Çıkmayı Başaran İlk Genç, Düzenlenen Bir Basın Toplantısıyla Halka
Tanıtıldı...

-> Emre Aydın Ve Şebnem Ferah'ın Sahne Almadığı Üniversite Festivaline YÖK'ten Veto...

-> Dublaj Sanatçıları Derneği'nden Sert Çıkış: "Kahrolası ücretlerimiz iyileştirilmediği sürece o lanet olası filmleri
seslendirmeyeceğiz!"...

-> Son oyunda yaşanan talihsiz olaylar nedeniyle, Ankara Devlet Tiyatrosu'na "7 perde seyircisiz oynama cezası" verildi...

-> İzleyicilerin Yoğun Talebi Üzerine Kainat Güzellik Yarışmasında İlk Defa Bu Sene "Gideri var" ve "Yoklukta gider" Kategorilerinde
Teselli Ödülü Verileceği Duyuruldu...

-> Kliplerde Yabancı Dansçı Kız Oynatma Kontejanı 6+2 Olarak Belirlendi...

-> Ağrı'da Bulunan Nuh'un Gemisinin Güvertesindeki "Bel Fıtığı - 05352691628" Yazısı, Kafalarda Soru İşareti Yarattı...

-> Meteoroloji Genel Müdürlüğü : Serdar Ortaç'ın Albümü Çıkmadan "Havalar Tamamen Isındı" Diyemeyiz...

-> Demet Akalın'ın Yeni Single Çıkaracağı Haberi, Bir Yıldır Aynı Kişisel İletiyi Kullanan Genç Kızlar Arasında Heyecan Yarattı...

-> Avea'nın 5000 SMS Paketi Kampanyasını Bitirmesiyle Birlikte Yurt Çapında 3652 Long Distance Relationship Sona Erdi...

-> AB'den Sorumlu Devlet Bakanı ve Başmüzakereci Egemen Bağış, Boş Vakitlerinde Diğer Bakanlıklara Yardımcı Olduğunu Belirterek
Kendini Savundu...

-> 23 Nisan Şenliklerinde Korteje Bir Grup Jokeyin de Eklenmesi, Türkiye Jokey Kulübü'nü Çileden Çıkardı: ''Alay mı ediyorsunuz!?''

-> Sevişmek İçin Sinema Yerine Tiyatroya Gitmeyi Tercih Eden Genç Çift, Türkiye Tiyatrolar Birliği Tarafından Plaketle Ödüllendirildi...

-> Ünlü Top Model Yeni Şafak İçin Giyindi...

-> İsmi Hanımeli Olmayan İlk Ev Yemekleri Lokantası Ankara'da Açıldı...

-> Alzheimer Hastaları İçin Hatıra Ormanı Kuruluyor...

-> 2.2 Milyon Emekliye Müjde: Akşama Zeytinyağlı Kabak Dolması Var...

-> Örgütsüz Olmaları Nedeniyle Eylemleri ''Münferit'', Kendileri ''Meczup'' İlan Edilerek Ciddiye Alınmayan Dağınık Bir Grup Eylemci,
''Provakasyon Gönüllüleri'' Çatısı Altında Toplandı...

-> New York City Belediyesi: "İstanbul'dan gelen bütün Türklerin birbirlerini Burger King önünde bekleyerek kalabalık
oluşturmalarina bir anlam veremiyoruz..."

-> 7 yıl önce bir çocuk tarafından yere bırakılan ekmek, her görenin daha yüksek bir yere koymasıyla bir plazanın 25. katına kadar
ulaştı...

-> Atiker Sıralı Otogaz Sistemleri, Ergenekon Soruşturmasının Resmi Sponsoru Oldu...

-> Ücretini Gönderemeyen ve Parasının Üstünü Alamayanlar İçin Genel Af Tasarısı Meclis Gündeminde...

-> Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı, Cuma günleri saat 15:00'ten sonra tam performansla çalışabilenleri plaketle
ödüllendirmeye hazırlanıyor...

-> Tek Yaprak Yetmedi...

-> San Marino Başbakanı: "En az 10 çocuk!"...

-> Taksim'de Gövde Gösterisinde Bulunan Bir Grup Mankenden Hala Haber Alınamıyor...

-> Anayasa Paketine Son Anda Eklenen 'Başbakanlık Babadan Oğula Geçer' Hükmü, Anayasa Komisyonunu Karıştırdı...

-> Gece geç saatlere kadar süren anayasa değişikliği tasarısı görüşmeleri sırasında "Şimdi gidip yatalım, sabah erken kalkar devam
ederiz." önerisi oy birliğiyle kabul edildi...

-> Türkiye Futbol Federasyonu, Güzel Futbol Beklenilmemesi Gereken Haftaların Başladığını Duyurdu...

-> Dünya Çekirdek Yeme Yarışmasında 100. Güne Girilirken Henüz Mücadeleyi Bırakabilen Olmadı...

-> Çin'de 1992 Yılında Başlayan Nüfus Sayımında Sona Yaklaşılıyor...

-yokum.

Çevrimdışı ߣRK@Y

• Daimi Üye
    • Profili Görüntüle
Ynt: Yalan Haberler :D
« Yanıtla #1 : Eylül 14, 2010, 11:00:41 öö »
Yahu ben bunları bir yerden hatırlıyorum ama  r_olleyes

Çevrimdışı ays

• Daimi Üye
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #2 : Eylül 14, 2010, 17:56:29 ös »
Bir forumdan hatırlaman zor :) başka biyerde gördüysen bilemem :D
-yokum.

Çevrimdışı By VeNoM

• Daimi Üye
  • Bilişim Öğrencisi
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #3 : Eylül 14, 2010, 22:59:58 ös »
hepsi çok ilginç güzel

Çevrimdışı ays

• Daimi Üye
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #4 : Eylül 15, 2010, 19:09:10 ös »
-> BDP Genel Merkezinden açıklama: "Gerekli altyapı oluşturulduğu taktirde biz de uçarız..."
-yokum.

Çevrimdışı fifa_prince

• Daimi Üye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #5 : Ekim 25, 2010, 16:05:32 ös »
Astım Hastalarının Eylemine Polis Biber Gazıyla Müdahale Etti: 127 ölü
-> Hocasına "Öğretmenim" Diye Seslenen Lise Öğrencisi Yakalanarak İlköğretim 3. Sınıfa Geri Gönderildi...
-> Avrupalı Bilim Adamları "Uyuyor musun?" Sorusuna Mantıklı Bir Cevap Bulabilmek Adına Cenevre'de Bir Araya Geldiler.
-> Michel Platini:"Avantaj Kuralı Yerine, Adamın Devam Etti Kuralını Getirmeye Çalışıyoruz
-> San Marino Başbakanı: "En az 10 çocuk!"..
-> Çin'de 1992 Yılında Başlayan Nüfus Sayımında Sona Yaklaşılıyor

enn komikleri ;D ;D ;D ;D

Çevrimdışı ays

• Daimi Üye
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #6 : Aralık 31, 2010, 21:02:05 ös »
Bir hafta öncesine kadar geri adım atmaya hazırlanan Diyanet İşleri'nden kritik açıklama: "Ali Rıza Bey'in ölümü ile artık tamamen eminiz; Her fani bir gün ölümü tadacaktır..."
-yokum.