Nisan 29, 2024, 16:43:59 ös

Gönderen Konu: Goal United  (Okunma sayısı 5824 defa)

Çevrimdışı Insect

• Daimi Üye
    • Profili Görüntüle
Goal United
« : Eylül 14, 2008, 20:53:25 ös »

Evet size dünyanın en iyi online menejerlik oyununu takdim ediym..Goal United..Adresi:

http://tr.goalunited.org

Kayıt olduktan sonra hep bu adresten oyuna gir e tıklayıp sonra oyuna gir butonuna basmayın..direk şu adresten girin:

http://game.goalunited.org/loader.php

NOT: Oyun giriş yaptıktan sonra türkçedir..eğer ilk linkten girerseniz baştan türkçe olur..

Goal United ın resmi sitesindeki tanıtım:

Goalunited yeni jenerasyon diye iddia edebilecegimiz Online Futbol Menejerlik oyunudur. "look&feel" konusunda bircok ödüle layık görülmüs bu oyunun kalitesi birçok PC ve konsül oyunuyla yarısabilir, hatta çok daha zahmetsiz ve uygun şekilde!

Sen de bize katıl ve ön koşulsuz ücretsiz oyunumuzun bir parçası ol..

Erken gelen masaya erken oturur! . Başvurduktan ve kulüp başvuru formunu doldurup bize gönderdikten sonra kısa süre içinde menejer lisansına kavuşabilirsin. Kulübün bundan sonraki aşamada bir lig içine dahil edilecektir. Lig katılımlarını belirlerken sadece başvuruların yapılış sırasına yani zamanlarına bakılır. Kulüpler icin belirlenen yerler en iyi ligten en kötüsüne doğru dağıtılır.

Ne kadar erken başvurursan, o kadar iyi bir lige katılırsın! Ondan sonrası tamamen sana kalmış, iyi bir menejer olabilmek icin eminiz ki tüm birikime sahipsin! Bundan sonraki en önemli amacın kulübüne sportif başarılar getirip, takımını en üst seviyedeki liglere kadar çıkarmak olmalıdır.

+ Ssler :

Çevrimdışı cartcurt

• Daimi Üye
  • Acces denied
    • Profili Görüntüle
Ynt: Goal United
« Yanıtla #1 : Eylül 14, 2008, 23:10:30 ös »
Geçen gün hazırlık maçında 4-1 yendim. Geçtiğimzi sezon 14.313'ü şampiyonlukla bitirdim. {13 Galibiyet- 2 Mağlubiyet- 3 Beraberlik} Yeni sezonda 11.287 liginde mücadele edeceğim. Hadi bakalım (: (Bkz. PendroZ F.K.)

By CarT_CurT
« Son Düzenleme: Eylül 14, 2008, 23:25:05 ös Gönderen: cartcurt »

Çevrimdışı henege

• Daimi Üye
  • uzun bir aradan sonra!
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : Eylül 15, 2008, 13:20:22 ös »
ben 2 sene önce oynuyordum ama çok saçma şeyler olmaya başladı çok aşırı güçsüz rakip en güçlüyü yeniyordu ben de sıkıldım oynamayı bıraktım bence engüzel menejerlik oyunu online olarak hattrick 

www.hattrick.org
uzun bir aradan sonra!

Çevrimdışı Insect

• Daimi Üye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : Eylül 15, 2008, 21:56:43 ös »
goal united ın arayüzü hem daha güzel hem daha basit..hem de oyunda herkesin dediğini dikkate alıyolar hiç bi şekilde haksızlık olmuyo..çok güzel bi oyun hattrick biraz daha eziq..goal united varken..

bn 7.382 deyim ama kadromu hiç yenilemediğim için futbolcularım 30 yaşına geldi şimdi yavaş yavaş güçsüzleşiyolar ben de yeni arayışlara girdim 25 li yaşlarda oyuncular transfer ediyorum şu ekonomiyi bi düzeltsem tam spr olcak  ;)

« Son Düzenleme: Eylül 16, 2008, 18:44:35 ös Gönderen: spider_fb »