Mayıs 18, 2024, 12:51:06 ös

Gönderen Konu: FIFA 11 Hata Raporu Artık Deli Olacağım  (Okunma sayısı 3839 defa)

Çevrimdışı kheytikho

• Profili Görüntüle
FIFA 11 Hata Raporu Artık Deli Olacağım
« : Ocak 14, 2011, 03:16:03 öö »
Arkadaslar merhaba ben FIFA 2000 den bu yana her seri oyununu oynadım bu EA nın ama görünkü bu 11 i oynamak nasip olmadı 10 ay sonra 12 cıkacak hala 11 e bakamadık. Belki admin arkadaslar yine mi bu konu baslıgı diyecek ama her baslık altında yazılan herseyi denedim yok rna.ini yok farklı crack oyun ayarları ekran kartı 3d özelliği aktifleştirme çözünürlüğü 1024x768 yapmak patch akla gelen ve forumlarda yazılan herseyi denedim ama bunun çözümü yok olmuyor. Kaka yı görüyorum ekran da ondan sonra 2 sn ekran kararıyor ve Hata Rapor diyor hata raporunu göster dediğim de. Fifa.exe diyor. Artık çıldırmak üzereyim lütfen birisi yardımcı olsun. Pc özelliklerim ;

1 GB ram
512 paylaşım atı ekran kartı
Amd Atlhon LE 1600 2.19 Ghz işlemci
Windows XP SP3

Lütfen artık birisi bir açıklama versin yoksa kaldırıp atacağım ne var ne yok

Çevrimdışı WatCheR

• FifaDelisi
  • Daimi Üye
    • Profili Görüntüle
Ynt: FIFA 11 Hata Raporu Artık Deli Olacağım
« Yanıtla #1 : Ocak 14, 2011, 11:56:50 öö »
Arkadaslar merhaba ben FIFA 2000 den bu yana her seri oyununu oynadım bu EA nın ama görünkü bu 11 i oynamak nasip olmadı 10 ay sonra 12 cıkacak hala 11 e bakamadık. Belki admin arkadaslar yine mi bu konu baslıgı diyecek ama her baslık altında yazılan herseyi denedim yok rna.ini yok farklı crack oyun ayarları ekran kartı 3d özelliği aktifleştirme çözünürlüğü 1024x768 yapmak patch akla gelen ve forumlarda yazılan herseyi denedim ama bunun çözümü yok olmuyor. Kaka yı görüyorum ekran da ondan sonra 2 sn ekran kararıyor ve Hata Rapor diyor hata raporunu göster dediğim de. Fifa.exe diyor. Artık çıldırmak üzereyim lütfen birisi yardımcı olsun. Pc özelliklerim ;

1 GB ram
512 paylaşım atı ekran kartı
Amd Atlhon LE 1600 2.19 Ghz işlemci
Windows XP SP3

Lütfen artık birisi bir açıklama versin yoksa kaldırıp atacağım ne var ne yok

Fazla düşünecek bişey yok. Bilgisayarının donanımı yetersiz kalıyor oyun için. Core duo işlemcili, 2 gb ramli 512 mb ekran kartlı pc de bile kasa kasa oynuyorum oyunu.

Öncelikli olarak ekran kartını değiştirmen lazım. Yetmezse ram takviyesi.

Çevrimdışı kheytikho

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : Ocak 16, 2011, 01:27:45 öö »
ama internet cafelerde bircok bu özellik yada bu özelliğe yakın pc lerde oyun mevcut ve oynanıyor ama yine de tavsiyenizi göz önünde tutmaya calısacağım tesekkurler

Çevrimdışı seatolu

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : Ocak 24, 2011, 12:09:35 ös »
bence Ekran kartın yetersiz Kalıyor 512 bide paylaşımlı Düşük kalır Oyunu açarken Grafikleri En düşükte çalıştır bakalım nolck ?
Renk renk maskeLerim var

Çevrimdışı Reha Demirbaş

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : Nisan 22, 2011, 15:28:28 ös »
Aynı sorunu yaşadım bir çok kez. Araştırma sonucu usb kollarımı çıkartmam gerekiyormuş. daha doğrusu 3. usb kolu cıkardım. Sorun düzeldi. Bunu 2 farklı makinede daha denedim 3 usb kolda hata raporu veriyor oyun 2 usb kola ise izin veriyor. Bir o kadar saçma ama işe yarayan bir yöntem.

Bu oyunu 1 bilgisayarda 4 kişi oynamak mümkün değil mi şimdi yani.

Çevrimdışı qweqwe61

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #5 : Nisan 24, 2011, 13:47:09 ös »
oyunu sil baştan yükle crack ypmadan resmi yamayı kur sonra pcyi resetle resetledikten sonra crack yap ve masa üstündeki fifa 11 den game settings e girip çözünürlüğü masaüstündeki ile aynı yap rendering quality i medium yap C:\Program Files\EA Sports\FIFA 11\Game içindeki fifa 11 den oyuna gir ben böyle yptım olmuştu işine yaradıysa ne mutlu bana