Mart 28, 2024, 18:30:44 ös

Gönderen Konu: CSKA Moskova | FIFA 11  (Okunma sayısı 10934 defa)

Çevrimdışı Insect

• Daimi Üye
    • Profili Görüntüle
CSKA Moskova | FIFA 11
« : Ağustos 21, 2011, 21:18:13 ös »

Ayrıntılı bir tanıtım yapmıştım fakat sitedeki server değişikliği nedeniyle konum silindi.Sezon sezon paylaşacağım,herkesin yorumlarını bekliyorum.Zorluk Legendary ve süre 4 dakika olacak.Bazı maçlarda süreyi değiştirebiliyorum,ama zorluk hep aynı.

İlk 11'de şans vermeyeceğim genç oyuncuları başka takımlara kiralık olarak gönderdim ve artık kariyerinin son dönemine gelmiş olan Aldonin ve Rahimic'i sattım.

Savunmanın solundaki Schennikov zaten gelecek vaad eden hızlı bir oyuncu.Bunun yanına sağ beke de İngiltere U21 takımında oynayan Clyne'yi aldım,gayet hızlı ve ileride yıldız olma potansiyeli olan bir oyuncu.Fernandes ve Miranda da gelecek vaad eden hem hızlı hem agresif savunma oyuncuları.Yüksek maaliyetli transferlerden çok gelecek vaad eden futbolcular almaya özen gösterdim savunmaya.Robben'i ise scout aracılığıyla aldım.

Çevrimdışı Insect

• Daimi Üye
    • Profili Görüntüle
Ynt: CSKA Moskova | FIFA 11
« Yanıtla #1 : Ağustos 21, 2011, 21:23:36 ös »

Ligi kıl payı aldım.Kupada ise yarı finalde Zenit beni bozguna uğrattı,geçti.Gelecek sezon büyük bir revizyona gideceğim.

Çevrimdışı ziyaretci

• Daimi Üye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : Ağustos 21, 2011, 21:37:55 ös »
Transferler yeterli olmuş gibi.Şampiyonlar liginde başarılar dilerim s_miley (Şl maçlarının sslerini atarsan daha bi iyi olur s_miley)

Çevrimdışı By VeNoM

• Daimi Üye
  • Bilişim Öğrencisi
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #3 : Ağustos 21, 2011, 23:35:15 ös »
Gençlere önem vermen her açıdan avantaj averajında çok iyi olmasına rağmen zenit senden 10 gol daha fazla atmış o kadar az puan farklarında avaraja dikkat etmek lazım. 2. Sezonunda başarılar dilerim ama şampiyonlar ligi ile ilgili bir tahmin yapamayacağım grubuna göre tahminim olacaktır.

Çevrimdışı Insect

• Daimi Üye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : Ağustos 21, 2011, 23:49:24 ös »
Transferler yeterli olmuş gibi.Şampiyonlar liginde başarılar dilerim s_miley (Şl maçlarının sslerini atarsan daha bi iyi olur s_miley)

Teşekkürler,ŞL maçlarının ss'lerini atacağım teker teker ;)

Gençlere önem vermen her açıdan avantaj averajında çok iyi olmasına rağmen zenit senden 10 gol daha fazla atmış o kadar az puan farklarında avaraja dikkat etmek lazım. 2. Sezonunda başarılar dilerim ama şampiyonlar ligi ile ilgili bir tahmin yapamayacağım grubuna göre tahminim olacaktır.

Geçen sezon ofansif anlamda hiçbir şey yapamadığım bir sezondu nerdeyse.Tamamen defans ve kontra atak futboluyla gol aradığım bir sezondu çünkü ortasaha ve forvette oynattığım adamların hızları muhteşem olmasına rağmen agression'u yerlerde (Vagner Love hariç).Adamlara top geldiği an savunmanın yaptığı pres ile top kaybediyorum.Bu sebeple karşı ataklardan gol attım genelde.
Gelecek sezon sürpriz transferler olacak,beklemede kalın :)
« Son Düzenleme: Ağustos 22, 2011, 00:08:51 öö Gönderen: Böcük! »

Çevrimdışı By VeNoM

• Daimi Üye
  • Bilişim Öğrencisi
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #5 : Ağustos 22, 2011, 01:44:23 öö »
Geçen sezon ofansif anlamda hiçbir şey yapamadığım bir sezondu nerdeyse.Tamamen defans ve kontra atak futboluyla gol aradığım bir sezondu çünkü ortasaha ve forvette oynattığım adamların hızları muhteşem olmasına rağmen agression'u yerlerde (Vagner Love hariç).Adamlara top geldiği an savunmanın yaptığı pres ile top kaybediyorum.Bu sebeple karşı ataklardan gol attım genelde.
Gelecek sezon sürpriz transferler olacak,beklemede kalın :)
Büyük zevkle bekliyorum şampiyonlar ligi maçlarını ve ligi ocak ayında da koyarsan sevinirim. :D

Çevrimdışı api_duman

• Daimi Üye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #6 : Ağustos 22, 2011, 16:31:04 ös »
Alp bişiy sorucam abi niye hala fifa 07 kafasında transfer yapıyosun vazgeç şu clyne aşkından
bütçeni bilmiyorum ama transferler ve kadro bir şl takımı için çok altlarda en az 3 tane +80 adam alman şart değllse grubun ne kadar lokum olursa olsun çıkamazsın o gruptan

Çevrimdışı By VeNoM

• Daimi Üye
  • Bilişim Öğrencisi
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #7 : Ağustos 22, 2011, 18:40:15 ös »
Alp bişiy sorucam abi niye hala fifa 07 kafasında transfer yapıyosun vazgeç şu clyne aşkından
bütçeni bilmiyorum ama transferler ve kadro bir şl takımı için çok altlarda en az 3 tane +80 adam alman şart değllse grubun ne kadar lokum olursa olsun çıkamazsın o gruptan
bu konu hakkında doğru söylüyor. Gençlere önem vermek doğru ama yıldızların olmazsa zafer kazanamazsın.

Çevrimdışı api_duman

• Daimi Üye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #8 : Ağustos 22, 2011, 21:14:52 ös »
bu konu hakkında doğru söylüyor. Gençlere önem vermek doğru ama yıldızların olmazsa zafer kazanamazsın.
saol onayladığın için gerçekten ihtiyacım(!) vardı
bu arada bakuyorumda mesaj sayın 1427 olmuş...

Çevrimdışı By VeNoM

• Daimi Üye
  • Bilişim Öğrencisi
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #9 : Ağustos 22, 2011, 21:19:14 ös »
saol onayladığın için gerçekten ihtiyacım(!) vardı
bu arada bakuyorumda mesaj sayın 1427 olmuş...
Bari burda yapma. Nasıl bir insansın hala bana bakıyorsun Allah Allah.

Çevrimdışı Insect

• Daimi Üye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #10 : Ağustos 22, 2011, 23:05:13 ös »
Bırakın bu agresif ayakları ya.
Gidin masonlar.org'a üye olun madem seviyeli ortam istiyorsunuz,her mesajın başına selam sonuna teşekkür koyarsınız.Elit elit takılırsınız hoş olur.
Kimin kim olduğu,neyin ne olduğu umrumda bile değil.
Api kardeşim gibidir ama konumun kirlenmesinden rahatsızım.Bu sitede bir kariyer paylaşıyorsam,altına yorum atan adamın terslenmesine de müsade edemem.Sırf yorum yaptı diye hem de.
Birini sevmiyorsanız,sevmezsiniz.Konuşmazsınız,siklemezsiniz.
Ama her mesajına kalkıp abuk subuk nedenlerle karışmanın sebebi nedir ?
Sanal dünyayı bu kadar önemsemenizi de anlayamıyorum.Abi bırakın,sevmediğiniz adam istemediğiniz şekilde yorum yapsın ne olacak yani ? Size bir etkisi var mı ?
Şu forumu abartıp gerçek hayatınızın yerine koymak yerine düzgün bir şekilde zevk almaya baksanız ortada sorun kalmayacak.
Bu mesajdan sonra illa birine sataşmak için götü tutuşanlar özelden devam edebilir.Ben kariyerime devam edeceğim,sadece "kariyere" yorum yapacak olanlar yorum yapsın lütfen.

Çevrimdışı By VeNoM

• Daimi Üye
  • Bilişim Öğrencisi
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #11 : Ağustos 22, 2011, 23:14:53 ös »
Şampiyon ligi grubunu ve yeni transferlerini merakla bekliyorum. :)

Çevrimdışı ziyaretci

• Daimi Üye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #12 : Ağustos 23, 2011, 02:38:52 öö »
  Alp bizim derdimiz Venoma laf sokmak değil.Venomdan nefret ettiğim de yok böyle anlaşılmasını da istemem.Ve abi evet ben bulunduğum forumun seviyesinin azda olsa yüksek olması taraftarıyım.Masonlar kadar değil elbette.Yeri geldiğinde geyikte yapılmalı.
  Bu siteye 10 tane 8-9 yaşında çocukları getirelim bakalım ne kadar dayanabileceksin?Burdan size bir tavsiye de vereyim.Admin olmak isteyenler konusunda Venom ile tartıştıktan sonraki attığı mesajlara bakın.1 tane saçma mesaj yok bence abi eski halinden eser kalmadı ve düzelmeye başladı belkide.Bende bu duruma oldukça sevindim.Ben o konuya zaten Venomu ezip laf sokmak için mesaj atmadım.Belki ciddi bir şekilde bırak bu mesajları felan dersem işi yine taşağa alacaktı.Ama ben öyle sert çıkınca kendine çeki düzen verdi.Venom olanlardan sonra benden nefret ediyo olabilir ama gerçekten düzelmeye başladı bence bu sayede.Dediğim gibi son attığı mesajlara bakın. Böyle insanlarla forumun tadı çıkar asıl.Her neyse uzatmayacağım daha fazla.Kariyerinin devamını da bekliyorum.

Not=Bu konuya bu mesajı yazmak istemezdim ama cevap vermeden duramadım.Sonra bana çok asabisin herkesi tersliyosun biraz alttan al gibi sözlere hedef oluyorum c_heesy
« Son Düzenleme: Ağustos 23, 2011, 03:01:23 öö Gönderen: ziyaretci »

Çevrimdışı Insect

• Daimi Üye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #13 : Ağustos 24, 2011, 00:06:20 öö »
CSKA yeni sezona girerken birçok yıldızıyla yolları ayırdı.

Fakat yeni transferler büyük ses getirecekti.

CSKA Moskova; Red Bull Salzburg,Porto ve Liverpool'un olduğu gruba düştü.İlk maçlar aşağıda.

Goller: Adebayor(1),Krasic(1)

Çevrimdışı By VeNoM

• Daimi Üye
  • Bilişim Öğrencisi
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #14 : Ağustos 24, 2011, 00:33:10 öö »
Transferler gayet iyi Gençlerini ilk 11e yerleştirmek ve yıldızlar almak için gelişimini tamamlamış oyuncularını satmışsın. Adebayor takımın yıldızı olur diye düşünüyorum. Grupla ilgili 3.lük garanti gibi bir şey ama porto mağlubiyeti kötü olmuş.  Tahminimce porto veya liverpool 1- olur ama senin de hala şansın var diye düşünüyorum. Salzburg maçına isabetli şut oranın daha yüksekmiş. Porto maçın istatislikler topu ayağında tuttuğunu gösteriyor ama şut yüzden düşük olduğundan biraz daha yenilgiye gidiş oluşmuş. Benim önerim çok şut çekmek yerine sonucu gol veya korner olabilecek şutları denemeni öneriririm. Ayrıca kanatlardan atak yaparsan Adebayor seni yanıltmaz. Kritik pozisyonlarda faul yapmaktan kırmızı kart görmekten çekinme bazılar tasrip etmese de bu tarz kritik fauller maçın dengesini değiştirebilir.
Bu tarz fauller sana da yapılabilir bunun için dikkatli olmanı da öneririm. Ve biraz ofansiz bir 4-4-2 gibime geldi. Kanat oyuncalarını biraz cık daha göbeğe çekersen daha sağlıklı pas akışları sağlayabilirsin. Bence Avrupa ligine düşersen finale kadar gidebilirsin. Şampiyonlar liginde çeyrek veya yarı final olabilir diye düşünüyorum.