Nisan 16, 2024, 17:01:14 ös

Gönderen Konu: pes 2008 yoksa fifa 2008 mi??????  (Okunma sayısı 11129 defa)

Çevrimdışı anilacar52

• Profili Görüntüle
    • E-Posta
pes 2008 yoksa fifa 2008 mi??????
« : Aralık 07, 2007, 23:24:29 ös »
Sİzce pesmi yoksa fifamı iyi ben size pes 2008 ileilgili bi araştırma yaptım buyrun...

onami bu sene de işi sıkı tutuyor... Pes 2008'le alakalı yapılan bir röportajdan alıntılar:

*Multiplatform halinde piyasaya sürülecek
*Daha gelişmiş bir defans anlayışı hakim olacak
*Çok daha gerçekçi olacak ve top sürem stilleri değişecek
*1 e 1 müdahaleler ve ofsayt tuzakları daha iyi sonuç verecek
*Gelişmiş bir online sistemi olacak ve duraklamalar azalacak
*1920*1080p desteğini barındıracak olup oyunun sadece PlayStation 3 versiyonu 18 gb olacak
*Türkiye Ligi ilk kez lisanslı bir şekilde oyuna aktarılacak ve 12 futbol ligi daha lisanslı olarak oyundaki yerini alcak
*Son transferler oyun içinde yer alacak
*Master ligde çok büyük değişiklikler olacak,menajerlik sistemi daha ağır basacak
-bomba1-*STADYUMLARIMIZI KENDİMİZ YAPABİLECEĞİZ
-bomba2-*Sponsorlarımızı kendimiz berlirliyebileceğiz
*Şamp. Ligi ve UEFA Kupası gerçeğe daha yaklaşacak,reklam panoları atmosfer daha değişik olacak
*Ülke puanları liglerden kupalara katılacak olan takımları etkileyecek
*Maç atmasferleri maçın önemine göre değişiklik gösterecek(yani önemli maçlarda oyuncular agresifleşebilecek)
-BOMBA3-*FAUL VB OLAYLARA TEPKİLERİ TUŞALARLA VERECEĞİZ,TEPKİLERE GÖRE HAKEMİN TAVIRLARI DEĞİŞECEK (GOLLERDE DAHİL)
*Her parası olan takım istediği oyuncuyu alamayacak,takımın prestiji transferlerde önemli rol olacak
*Takımlarda yapılan transferler oyuncular üzerinde hoşnutsuzluk yaratabilecek ve oyuncu transfer listesine konmayı isteyebilecek
*Hava olayları maç içinde değişiklik gösterebilecek
-bomba4-*Oyunce değişimleri maç durmadan yapılabilecek
*Teknik direktörümüz ve yedek oyuncularımız artık üç boyutlu olarak görebileceğiz
-bomba5-*Seyirci tezahüratları üst düzeyde olacak
*5 adet spiker olacak
*Maç başlangıçlarında seyirciler stada yavaş yavaş girecek ve staddaki yürüyen seyircileri dahi görebileceğiz
-bomba6-*Her takımın stadı olacak
*Master lig içerisinde Avrupa Şampiyonası ve Dünya Kupası yer alcak,istenirse lig içinde yönetilebilecek
*Seyircilerin modellemesine gelince 50 ader farklı modelleme olup tribünlere dağıtılacak...

Başka bir kaynak:

PES 2008'deki değişiklikler

Bir kaç araştırma yaptıktan sonra hem oyundaki yenilikleri hemde kendi yormumu sizlerle paylaşayım dedim sizlerde kendi yorumlarınızı yazın

pes serisinin pes 2008 adı ile çıkaracağİ yeni oyunun ilk görüntüleri yayınlandı gerek yenilik olarak gerekse oyun kalitesi olarak fifa 2008'e fark atacağİ kesin gibi çünkü yeni oyunda farklı bir oyun motoru geliştirilmiş örnek olarak siz sağ kanatı iyi kullanıyorsunuz ve o kanada ağırlık veriyorsunuz karşİ takım hemen buna bir önlem alıyor ve hemen sol kanatlarını güçlendiriyor (sizin sağ kanat onların sol kanatı) ve siz oyunu Ronaldinho üzerine kurduğunuzu varsayalım hemen o futbolcuyu markaj ediyorlar veya siz taktik değİştirdiniz hemen taktik değİştiriyorlar ama en önemlisi güçsüz takım profili kaldırılmış durumda yani rakipiniz güçsüzse olsa bile kontra atak taktiğİ ile maç İçinde mutlaka kalenize geliyor yada aynı güçteyseniz dişediş bir mücadele veriyor kısaca modern futbol dünyasındaki artık küçük takım yok zihniyetini pes 2008 ilke edinmiş ve biz kullanıcılara gerçek futbol keyfi sunmuş

* Son transferler oyun İçinde yer alacak

* 13 Lig oyunda yer alacak süper lig dahil

* Master leaguede çok büyük değİşiklikler olacak menajerlik sistemi daha ağır basacak

* Stadyumları kendimiz yapabileceğiz

* Sponsorlarımızı kendimiz belirleyeceğiz

* Şampiyonlar ligi ve uefa kupası gerçeğe daha da yaklaşacak reklam panoları atmosfer değİşik olacak

* Ülke puanları liglerden kupalara katılacak olan takımları etkileyecek

* Maç atmosferleri maçın önemine göre değİşiklik gösterecek(yani önemli maçlarda oyuncular agresifleşebilecek)

* Faul vb. olaylarda tepkileri tuşlarla vereceğiz, tepkilere göre hakemin tavırları değİşecek gollerde dahil

* Her parası olan takım istediğİ oyuncuyu alamayacak takımın prestiji transferlerde önemli rol oynayacak

* Takımlarda yapılan transferler oyuncular üzerinde hoşnutsuzluk yaratabilecek ve transfer listesine konmak isteyebilecek

* Hava olayları maç İçinde değİşiklik gösterebilecek

* Oyuncu değİşimleri maç durmadan yapılabilecek

* Teknik direktörümüzü ve yedek oyuncularımızı artık uç boyutlu olarak görebileceğiz

* Teknik direktörlerde transfer olabilecek ve transfer olduğu takımlarda doping etkisi yaratabilecek

* Seyirci tezahüratları üst düzeyde olacak

* 5 Adet spiker olacak

* Maç başlangıçlarında seyirciler stada yavaş yavaş girecek ve staddaki yürüyen seyircileri dahi görebileceğiz

* Her takımın stadı olacak

* Master lig İçerisinde Avrupa Şampiyonası ve Dünya kupası yer alacak istenirse lig İçinde yönetilebilecek

* Seyircilerin modellemesine gelince 50 adet farklı modelleme olup tribünlere dağıtılacak

Not: Alıntıdır...

Hangisi DAha Güzel Sizce ??????????***

Çevrimdışı CeMaLaKKo

• Profili Görüntüle
    • E-Posta
Ynt: pes 2008 yoksa fifa 2008 mi??????
« Yanıtla #1 : Aralık 07, 2007, 23:39:08 ös »
FORZA FİFA ;)

Çevrimdışı bjkurtulus38

• Daimi Üye
  • bjKurtuluş
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #2 : Aralık 08, 2007, 01:58:51 öö »
Tabi ki FİFA

Çevrimdışı anilacar52

• Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #3 : Aralık 08, 2007, 09:11:30 öö »
Bence PES kendini geliştirniş çünkü çalım yeteği çok güzel ama FİFA da çalım yeteneği yok :(

Çevrimdışı bjkurtulus38

• Daimi Üye
  • bjKurtuluş
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #4 : Aralık 08, 2007, 10:13:56 öö »
Sen atamıyosundur
Bence PES kendini geliştirniş çünkü çalım yeteği çok güzel ama FİFA da çalım yeteneği yok :(

Çevrimdışı ateşkes

• Daimi Üye
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #5 : Aralık 09, 2007, 15:02:27 ös »
Sen atamıyosundur
bencede öyle sana katılıyorum

Çevrimdışı merrrt

• Daimi Üye
  • Skor Tahmin: Nick; Mrtayn Sıra; 9
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #6 : Aralık 11, 2007, 21:14:43 ös »
fifa fifa fifa fifa... daha büyüğünü tanımammmmmmmmmmmmmmm

Çevrimdışı Barguti

• FifaDelisi
  • Dıd dırı dıd Dıd
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #8 : Aralık 14, 2007, 18:01:38 ös »
Fifa!
« Son Düzenleme: Aralık 31, 2007, 16:55:23 ös Gönderen: barguti »

Çevrimdışı jesterone

• Daimi Üye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #9 : Aralık 17, 2007, 16:12:46 ös »
Sen atamıyosundur
yani ben aynı anda kaç çalım atıyom hem sırf bi çalım yüzünden fifayı kötüleyemessin >:(
FİFA

Çevrimdışı cartcurt

• Daimi Üye
  • Acces denied
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #10 : Aralık 29, 2007, 19:42:49 ös »
bence fifa daha estetik ve yaması çok aklına esen fifaya yama yapıoy oyunu değiştirebilip güzelleştirebiliyoruz daha da ama pes in yaması o kadar kolay bulunmuyo

Çevrimdışı bjkurtulus38

• Daimi Üye
  • bjKurtuluş
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #11 : Aralık 30, 2007, 13:28:01 ös »
FİFA yı kötüleyen yok zaten ben FİFA yı savunuyorum
yani ben aynı anda kaç çalım atıyom hem sırf bi çalım yüzünden fifayı kötüleyemessin >:(
FİFA

Çevrimdışı ultrAslangorki

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #12 : Aralık 30, 2007, 19:42:03 ös »
forever fifa 2008 bi kere tepkiyi tuşlarla veremiyorum hakem kart çıkartıyo adam bakıyo o kadar mesela

Çevrimdışı spidergs

• Daimi Üye
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #13 : Aralık 30, 2007, 20:04:23 ös »
walla pes çok iyi çok güzel çok gerçekçi ve her yönüyle fifadan kat kat üstün olan bir oyun.fakat ben fifayı seviyorum.pes eğer bu değişiklikleri yaptıysa fifa ile arasındaki milyonluk farkı milyarlığa çıkarmıştır ;D biliyorum birçok kişi beni kınayacak ama ne yazık ki pes fifadan kat kat daha iyi bi oyun.ben fifacıyım ama fifayı beğenmemin tek sebebi fifanın oyun sitilidir.

Çevrimdışı ultrAslangorki

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #14 : Aralık 30, 2007, 20:30:41 ös »
pes6 ve fifa 2007 yi karşılaştırsaydın bende öyle derdim ama maalesef diyemiyorum ve ağ--kale ağlarının kalitesi bi acayipleşmiş yoksa sorun bende mi