Mayıs 07, 2024, 04:11:39 öö

Gönderen Konu: Almanya-Türkiye Maçındaki Yardımcı Hakem İle İlgili Çok İlginç!okuyun hak vercks  (Okunma sayısı 3480 defa)

Çevrimdışı gapo93

• Daimi Üye
  • standart insan
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
SONUNA KADAR OKUYUN HAK VERECEKSİNİZ  ;)
yardımcı hakemin adı Matthias Arnet . Dün maçı izlerken görmedim . Yorumcular hakem komitesinini kararlara saç baş yolduklarını Melih Gümüşbıçak söyledi.Yani bu hakemi bu maça veren komite nerdeyse bütün kararlara saçbaş yolmuşlar.Maçın hakemi Massimo Busacca ' nın yaklaşık 4 tane NET sarı kart pozisyonunda Almanlara sarı kart göstermezken sadece ilk sert hareketimizde uyarmadan sarıkart gösterdi(Semih).Hadi bunlarıda geçin çünkü Melih Gümüşbıçak(Lig Tv spikeri hakem komitesiyle görüştükten sonra) a göre sonuca direk etkileyen hakemmlere uzun süre maç vermiyorlar.Bu biizi biiraz olsun rahatlatır.AMA DAHA DA ÖNEMLİSİ BURASI ÇOK ÖNEMLİ Matthias Arnet lehimize karar vermemiş malesef olsun ama gözümü çarrpanları söyliyeyim 3 . yü iyi okuyun lütfen!!!!! 1.MAÇIN KAÇINCI DAKİKASI HATIRLAMIYORUM METZELDER SEMİHİ ÖYLE BİR DÜŞÜRDÜ Kİ SEMİH DÜŞERKEN METZELDERİ TUTMAK ZORUNDA KALDI VE İNANILMAZ Matthias Arnet  ALEHİMİZE KARAR VERDİ. 2.KAZIM CEZASAHASI İÇİNDE FORMASINDAN ÖYLE BİR ÇEKİLDİKİ BİZ PİLOT KAMERADAN NE YAPIYOR KAZIM NİİYE GERİYE DORU DÜŞTÜ DERKEN YARDIMCI HAKEMİN NET OLARAK GÖRDÜĞÜ POZİSYONUN DEVAMINDA ALMANLAR LEHİNE FOUL VERDİ...VE İŞTE 3.
TÜRKİYE YİNE MUCİZE PEŞİNDE GELİYORUZ SABRİ LAHM I MÜTHİŞ BİR ÇALIM ATTI SEMİH ÖN DİREĞE KOŞTU VE GOLÜ ATTI . NE VAR BUNDA DİYECEKSİNİZ.GOL OLUNCA YARDIMCI HAKEMİN ORTA NOKTAYA KOŞMASI GEREKİYOR.AMA Matthias Arnet  YERİNDE KALDI . EVET YERİNDE KALDI HAKEM BUSACCA UYARINCA YERİNE GEÇTİ  ;D ŞAKA YAPMIYORUM BİZ GOLÜ ATINCA 2 DK GEÇMESİNE RAĞMEN (GOLE SEVİNİYORUZ ) YARDIMCI HAKEM YERİNE GİTMEDİ . BENİM MERAK ETTİĞİM ŞU BUNLAR GECE YATAĞINDA UYURKEN VİCDANLARI RAHAT MI ACABA???????

BUNA ARD NİYET DENMİYOR!!! DAHA ÖTESİ VARSA O  >:( FATİH TERİM SAHADA ÇILDIRMASINA RAĞMEN SOĞUKKANLI OLARAK HAKEMLE MUHATTAP BİLE OLMADI . BELKİ ÖKÜZ HERİF BİR ŞEY ANLAMIŞTIR  :-\
BU ARADA MASSİMO BUSACCA VE YARDIMCILARI İSVİÇRELİ!!! İSVİÇREYİ TURNUVADAN ELEYEN BİZİZ AKLINIZDA BUNLUNSUN İSTEDİM  ;)
« Son Düzenleme: Haziran 26, 2008, 07:29:07 öö Gönderen: gapo93 »

Çevrimdışı jesterone

• Daimi Üye
    • Profili Görüntüle
Ynt: Almanya-Türkiye Maçındaki Yardımcı Hakem İle İlgili Çok İlginç!!!
« Yanıtla #1 : Haziran 26, 2008, 07:24:31 öö »
ßence ya ırkçı ya da iyice para yedirmişLer.Net kartLar yaf.ßizimkiLer kayıyo,DEĞMİYOR ßiLe,ötüürüyor düdüğü. :S

Çevrimdışı okanbjk74

• Moderator
  • Daimi Üye
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
Ben öle hakemlerin ağzına güzüne .... Aq herifleri böyle maç mı yönetilir.Kim bu turnuvayı düzenlediyse maçı birdaha izlesinler.Bi hakem bu kadar mı bir takımın etkisi altında kalır.Dk. 50 den sonra o penaltı pozizyonu (Lahm'ın yere düşmesi o...) herşey ondan sonra oldu.Almanlar hakemi etkisi altına aldı maç bizim için bitti.O hakemler inş. Türkiye'ye gelirde bizim şu "Çılgın Türkler" dedikleri kişilerle karşılaşırlar.O zaman burdan sağ çıkabilirler mi.Adamlar Lahm'ın yere düşmesinden sonra 4. hakem adı neyse Almanları yedek kulübesine oturtamadı.Var mı böyle bişey ya.Bi hakem taraf tutrada bu kadar mı tutar.Daha önümüzde 2010 kupası var.Orda hepsinin a....k....(Pardon arkadaşlar dün çok sinir oldum)

Çevrimdışı jesterone

• Daimi Üye
    • Profili Görüntüle
Ben öle hakemlerin ağzına güzüne .... Aq herifleri böyle maç mı yönetilir.Kim bu turnuvayı düzenlediyse maçı birdaha izlesinler.Bi hakem bu kadar mı bir takımın etkisi altında kalır.Dk. 50 den sonra o penaltı pozizyonu (Lahm'ın yere düşmesi o...) herşey ondan sonra oldu.Almanlar hakemi etkisi altına aldı maç bizim için bitti.O hakemler inş. Türkiye'ye gelirde bizim şu "Çılgın Türkler" dedikleri kişilerle karşılaşırlar.O zaman burdan sağ çıkabilirler mi.Adamlar Lahm'ın yere düşmesinden sonra 4. hakem adı neyse Almanları yedek kulübesine oturtamadı.Var mı böyle bişey ya.Bi hakem taraf tutrada bu kadar mı tutar.Daha önümüzde 2010 kupası var.Orda hepsinin a....k....(Pardon arkadaşlar dün çok sinir oldum)
Sinirini dışa vuruşun.
VaLLa ßende o hakemn yani.

Çevrimdışı u.a.

• Daimi Üye
  • nalet olsun bu içimdeki fifa sevgisine
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
ya küfür etmek istiyorum bura forum herkes görsün istiyorum oda ayıp ne yapayım çıldırıyımmı

kendimimi atıyım

Çevrimdışı cılgındershane

• Daimi Üye
  • FİFA 2009 DEMO BERBAT
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
vay hakeme bak yaw vay a.q

Çevrimdışı fgsemy

• F0R3V3R M3T4L
    • Profili Görüntüle
azına s*çtıgım kendilerini bi b*k sanıolar p*zev*nk herifler :D

Çevrimdışı okanyılmazfan

• Profili Görüntüle
futbolun içinde diplomasi bile var futbolun içinde ne kadar iş dönüyor bilseniz hatırlıyormusunuz gsde bratu diye bi adam vardı bir sezon durduktan sonra satıldı (hangi takıma satıldığını bilmiyorum) transferinin %57 kayıtta yoktu 1.2 milyon olması gereken transfer bedeli 500bin doların altında gösteriliyordu kayıp bedelin rus mafyasına gittiğini yeni öğrendim ve yazmak istedim ve bu işin içinde büyük ölçüyle fatih teriminde olduğu düşünülüyor
aslında buna benzer birçok olay var
« Son Düzenleme: Temmuz 31, 2008, 09:14:25 öö Gönderen: okanyılmazfan »
hakan şükür ilhan mansız arif erdem ümit karan YALAN
TEK GERÇEK OKAN YILMAZ

Çevrimdışı str1ker

• Your Nightmare İs Back Again geri döndüm :)
    • Profili Görüntüle
bu dünyada hangi maç tarafsız geçtiki :D
FutboL basittir. Zor olan şey basit futbolu oynamaktır.

JOHANN CRUYFF 14
kestane geri döndü c_ronaldo16 > Ahme_7 > str1ker

Çevrimdışı DE JONG

• Profili Görüntüle
    • E-Posta
arkadaşlar omaçta hakeme herhalde rüşvet teklif etmişler

Çevrimdışı aLtuηbas!

• Daimi Üye
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
Yha gidin bütün sitelerdeki anketlerde Euro 2008 i kim haketti anketlerine Hepisinde Türkiye 1 - İspanya 2 - Hollanda 3
]