Mart 28, 2024, 12:10:12 ös

Gönderen Konu: Taş gibi Laptop önerisi  (Okunma sayısı 11129 defa)

Çevrimdışı WatCheR

• FifaDelisi
  • Daimi Üye
    • Profili Görüntüle
Ynt: Taş gibi Laptop önerisi
« Yanıtla #15 : Ağustos 22, 2012, 01:28:34 öö »
neden "sakıncasper alma" ???

casper kullanıcılarının donanımhaberde filan yorumlarını oku çok sorun yaşayan var. Türk yapımı olduğu için saçma sapan sorunlar çıkartıyormuş.

Ays dell in müşteri hizmetlerine bi danış bence. Çok yardımcı oluyorlarmış. Gerekirse adresden alıp tamir edip adrese teslim ediyorlarmış. Servis olayı bakımından bir numaralar.

Laptopların çoğu uzun süreli kullanımlarda ısınma problemi yaşar normaldir. Bi fan alabilirsiniz alta konanlardan. Ama öyle uzun süreli açık kalacak bişey kullanacaksanız keşke masaüstü alaydınız.

Çevrimdışı Thecollector

• Daimi Üye
  • İnsan
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #16 : Ağustos 22, 2012, 14:56:04 ös »
Dell yada IBM al sağlam bir şey arıyorsan hiç uğraşma. sakın casper alma. çabuk dağılıyor, tuşlar falan. sağlam özellikli datron bulabilirsen de kaçırma ayrıca. amcam 12 senedir kullanıyor datron laptopunu. sadece bataryası ölü şarj aletsiz çalışmıyor bilgisayar . arada age of atıyoruz karşılıklı. :D
"Only a human mind could invent something insipid as love"

Çevrimdışı By VeNoM

• Daimi Üye
  • Bilişim Öğrencisi
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #17 : Ağustos 22, 2012, 18:04:12 ös »
Dell iyi değil malesef. Ama macbook pro var onlar canavar gibi bilgisayar apple tarafından korunuyorlar. Ays zaten macbookpro koymuş ben yeni hp laptop aldım çok kaliteli ama istediğin özelliklere göre biraz düşük yinede canavar gibi laptop istersen kesinlikle macbook pro almalısın.

Çevrimdışı api_duman

• Daimi Üye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #18 : Ağustos 22, 2012, 18:42:10 ös »
apple kullanmam sadece üstünde ısırılmış elma var diye +500 koyuyolar bi boku yok değilse
bilgisayarcı bir tanıdığım var onunla da bir konuşayım ona göre son kararı vereceğim

Çevrimdışı ziyaretci

• Daimi Üye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #19 : Ağustos 22, 2012, 19:46:30 ös »
monster al bak windowsu kurarsın problem değil.tam oyun bilgisayarı eskiden sitelerinde bi laptopı tanıtıyolardı video şeklinde özellikler felan adamlar oyun oynanması için aklına gelicek her şeyi koymuşlar ısınma sorunu felan olacağını pek zannetmiyorum onları gördükten sonra

Çevrimdışı api_duman

• Daimi Üye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #20 : Ağustos 22, 2012, 19:48:23 ös »
monster al bak windowsu kurarsın problem değil.tam oyun bilgisayarı eskiden sitelerinde bi laptopı tanıtıyolardı video şeklinde özellikler felan adamlar oyun oynanması için aklına gelicek her şeyi koymuşlar ısınma sorunu felan olacağını pek zannetmiyorum onları gördükten sonra
monster şuanda en önde sorucam işte bu donanımı daha ucuza bulabilir miyim diye arkadaş kıyağı ile ona göre alıcam

Çevrimdışı ays

• Daimi Üye
  • Sorry For Party Fucking
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #21 : Ağustos 23, 2012, 00:25:03 öö »
mühendislik kazanmıştın dur ona göre bi yorum yazayım :D
Mühendislik okuyanlar genelde asus kullanır nedenini çözemedim ama  İnşaatta primavera autocat sap2000 idevad sta4cad 3dstudio falan kullanıyolar bunlar da işlemciye de ram e de ekran kartına da fazla yüklenir bildiğim kadarıyla ve asuslar sağlam oluyomuş sanırım :D Ama senin düşündüklerinin de sorun çıkaracağını sanmam sadece linux sorun çıkarabilir ona da windows kuracağın için bişey olmaz. Ha düşünürsen asusta da şu var : http://www.bimeks.com.tr/urun/121204/asus-n53sv-s1745v.aspx
-yokum.

Çevrimdışı api_duman

• Daimi Üye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #22 : Ağustos 23, 2012, 00:55:50 öö »
mühendislik kazanmıştın dur ona göre bi yorum yazayım :D
Mühendislik okuyanlar genelde asus kullanır nedenini çözemedim ama  İnşaatta primavera autocat sap2000 idevad sta4cad 3dstudio falan kullanıyolar bunlar da işlemciye de ram e de ekran kartına da fazla yüklenir bildiğim kadarıyla ve asuslar sağlam oluyomuş sanırım :D Ama senin düşündüklerinin de sorun çıkaracağını sanmam sadece linux sorun çıkarabilir ona da windows kuracağın için bişey olmaz. Ha düşünürsen asusta da şu var : http://www.bimeks.com.tr/urun/121204/asus-n53sv-s1745v.aspx
neden bilmiyorum ama bimeks baya pahalı yahu

Çevrimdışı ays

• Daimi Üye
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #23 : Ağustos 23, 2012, 01:22:20 öö »
bilmiyorum valla aklıma ilk orası geliyo :D
-yokum.

Çevrimdışı WatCheR

• FifaDelisi
  • Daimi Üye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #24 : Ağustos 23, 2012, 09:23:35 öö »
dell al dell

Çevrimdışı By VeNoM

• Daimi Üye
  • Bilişim Öğrencisi
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #25 : Ağustos 23, 2012, 18:57:35 ös »
Asus da çok iyidir ana kart yapısında en iyi ve en donanımlısıdır. Apple almam diyosan bence hp veya asus alabilirsin.

Çevrimdışı Equando

• Daimi Üye
  • 7 books, 7 days, 7 chances
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #26 : Ağustos 27, 2012, 03:03:35 öö »
bimekstekiler sanki win7 premium olduğu için pahalı sanki ayrıca kız düşürmek için sahip olduğum malları kullanacak kadar hödük(entel) değilim ki zaten öyle gelecek kız da hiç gelmesin daha iyi

Şuan vatan ile monster arasındayım monster ın linux lu olması bir eski iken vatanın hem işlemci hem ram bakımından geride olması da onun eksisi

bir de şuan da bunu buldum bu nasıl ?
http://www.casper.com.tr/ProductDetail_cny3610-bt35p_130_5202
O kızlarla evlenmiyorsun zaten :D

Çevrimdışı api_duman

• Daimi Üye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #27 : Ağustos 27, 2012, 12:07:35 ös »
O kızlarla evlenmiyorsun zaten :D
amk mac alacağıma 2 biraz ısmarlarız o da görür aynı işi yani izmir de görüyor en azından :D

Çevrimdışı api_duman

• Daimi Üye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #28 : Ağustos 30, 2012, 13:40:21 ös »
http://www.teknomarketim.com/asp/show_stock.asp?product=K55VM-SX078D&view=1

bilgisayarcı tanıdığımla konuştum bunu 1835 e yaparız dedi bana çok uygun geldi sizce nasıl ?

Çevrimdışı ays

• Daimi Üye
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #29 : Ağustos 30, 2012, 13:53:19 ös »
güzel bence
-yokum.